Top 10 3D LiveLife Lesezeichen – Záložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EpikPage

#ad

Přátele, Magnetická záložka kouzelné téma – malé dárky pro děti, dívky, mágy, milovníky knih – vysoce kvalitní magnetická záložka – sada 3 záložek, čarodějnice

#ad
EpikPage #ad - Pro ještě více zábavy při čtení! zaručená spokojenost – pokud nejste s těmito záložkami zcela spokojeni, pak vám samozřejmě rádi vrátíme peníze. Tato veselá skupina magických figurek jistě vykouzlí vašim dětem nebo přátelům úsměv na tváři. Vhodné jako dárek pro dětské narozeniny, dárky pro hosty a dárky na rozloučenou.

Skládají se z trvanlivého, laminovaného papíru a silných, čtyřhranných magnetů. V sadě naleznete: bílá sova s poštou, kouzelný lektvar a okřídlenou kouli. Naše magnetické záložky nikdy nevypadnou a zůstanou vždy tam, kde mají být. Složená magnetická záložka je 7 cm dlouhá a 4 cm široká, ať už při čtení nebo při plánování. Skutečně jedinečné – tyto záložky mají jedinečný tvar, díky kterému je čtení ještě napínavější.

Protože čtení je skvělé – nejen čtení je skvělé, protože magnetické záložky mohou být stejně skvělé a také velmi praktické. Dlouhá životnost a perfektní velikost – naše magnetické záložky pro děti vás budou doprovázet po celou dobu. Ideální jako dárek ve výuce, k narozeninám a na večírcích. Skvělý dárek – tato sada 3 magnetických záložek je skvělým dárkem pro děti ve školách, spolužácích, chlapcích, školácích, dívkách, přátel a učitelů. Jsou navrženy tak, tedy mimořádně praktická.
ZnačkaEpikPage #ad
VýrobceEpikPage #ad
Hmotnost0.07
Číslo dílu05903968695767
Záruka1

2. EpikPage

#ad

EpikPage Záložka pro děti se zvířaty – malé dárky pro školáky – vhodné jako dárek k narozeninám dětí – motivační kreativní sada pro děti k vybarvování – 32dílná sada

#ad
EpikPage #ad - Protože čtení je skvělé – užijte si ještě více zábavy při čtení. Zaručená spokojenost – pokud nejste s těmito knižními znaky zcela spokojeni, pak vám samozřejmě rádi vrátíme peníze. Směv a buďte designerem – jedna strana záložek je malovaná barvou, druhou stranu si můžete sami vymalovat! Použijte voskovky nebo fixy k vymalování zvířat a užijte si spoustu zábavy při navrhování vlastní záložky.

Tyto sladké, nakreslené záložky jsou nejen dobré v práci, ale motivují a pomáhají při vývoji. Skvělý dárek – tyto jedinečné záložky jsou skvělým dárkem pro děti, chlapce, spolužáky, dívky, žáky, přátele a učitele.

Záložky jsou robustní a těžko se roztrhnou, takže vás budou doprovázet dlouhou dobu. Ideální jako dárek ve třídě, při narozeninách a na večírcích. Se 4 záložkami každého druhu a celkem 32 kusy. Magická kvalita a dlouhá životnost – toto balení se záložkou pro zvířata 5 x 15 cm bylo vyrobeno ze silného papíru o gramáži 350 g/m² a je laminováno na jedné straně.
ZnačkaEpikPage #ad
VýrobceEpikPage #ad
Hmotnost0.18
Číslo dílu5903968695644
Záruka1

3. cobee

#ad

ženy, cobee Inspirující křesťanská záložka, narozeniny, vánoční dárky, motivační kovová záložka s křížkem pro milovníky knih učitele, biblický verš záložka dárek pro dívky

#ad
cobee #ad - Exkluzivní balíček obdržíte 1 inspirativní záložku, 7 cm/5, která se dodává v exkluzivní dárkové krabičce a je připravena k darování. Perfektní jako dárek k promoci, knižní klub, dárek do záložky ke dni matek, dožínky, leták do nedělní školy, dárek k zahájení školy, dárek do záložky pro učitele, biřmování, nový křesťan, odcházky, dárek k narozeninám a vánoční dárek.

Také kancelářský dárek pro šéfa, mentory, spolubydlící, narozeniny, dívky, dožínky, šéfku nebo kolegyni, chlapce, Vánoce, pro něj, aby zanechala dárky. Příležitosti k použití tyto povzbudivé boční značky jsou použitelné pro mnoho příležitostí: odměna bible, biblické studium. Na druhé straně je vyryta stupnice. Rytina je hluboká a jasná a lze ji dobře odečíst. Perfektní záložka s přívěskem ve tvaru kříže pro označení stránky, milovníky knih, pěkný dárek pro členy církve, ženy, přátele, členy rodiny a všechny, kteří rádi čtou.

Inspirující biblická záložka motivační kovová záložka s vyrytým povzbuzujícím biblickým veršem. Jedná se o velmi sladkou záložku, nevypadá příliš neohrabaně nebo neohrabaně, plavejte společně se záložkou v moři vědomostí. Materiál s dlouhou životností tato krásná záložka je z ušlechtilé oceli, hypoalergenní a pohodlná a odolná proti atmosférické, lehká, má dlouhou životnost, páře a korozi. Můžete ji položit na svou knihu, 2 x 2, Bibli, magisterský studijní materiál nebo každý román.
Značkacobee #ad
Výrobcecobee #ad
Výška0.01
Délka5.2
Hmotnost0.09
Šířka1.06
Číslo dílu537393_1
Modelka537393_1
Zárukano

4. Artgame

#ad

Pro 3D záložka, Northern Choir Wolf Pack Cheatwell Games

#ad
Artgame #ad - Tyto 3d kniha značky jsou úžasné v design a barva. Ideální dárek pro všechny věkové skupiny. Perfektní pro párty – Bagsâ.
ZnačkaArtgame #ad
VýrobceArtgame #ad
Výška2.25
Délka6
Hmotnost0.04
Šířka0.1
Číslo díluBK119NC

5. The Noble Collection

#ad

Standard, HARRY POTTER Neville Longbottom kouzelná hůlka

#ad
The Noble Collection #ad - Kouzelná hůlka '. Oficiálně licencovaný výrobek pro fanoušky. Dodává se včetně záložky s 3d efektem v okenní krabičce – doporučeno od 10 let. Neville longbottom kouzelná hůlka replika 'délka: cca 30 centimetrů. Kouzelná hůlka s následujícími vlastnostmi:.
ZnačkaThe Noble Collection #ad
VýrobceThe Noble Collection #ad
Výška13.19
Délka1.77
Hmotnost0.04
Šířka2.76
Číslo díluNN6320
ModelkaNN6320
ZárukaKeine Garantie

6. 3D LiveLife

#ad

3D LiveLife Záložka, Odstraňuje Deluxebase. Tygří záložka s 3D uměleckými děla licencovaná známým umělcem Jeremy Paul

#ad
3D LiveLife #ad - Stylový a detailní design – efekt "deep 3d" série livelivelif licencovali umělci, že máte pocit, že můžete do obrazu předat. Nakupujete se svým prospěšným nákupem – deluxebase se již více než 25 let specializuje na navrhování veselých a učitelných hraček a dárků pro děti v EU a v USA.

Perfektní dárek – přesně to pravé pro nadšeného čtenáře, ať už pro doplnění podvazku, narozeniny, vždy si vzpomenete, začátek školního roku nebo "jednoduše jen ta", odkud tato záložka pochází. Velikost a tloušťka – s délkou 15, 75 cm se hodí pro většinu knih, od tvrdé desky přes kapesníky až po deníky. Je tak reální, živé umělecká díla a lásku k detailu dodají obrazu život a podpoří fantazii dospělých a dětí každého věku. Trvanlivá pet čočka zajišťuje, 5 cm × šířku 5, že jedinečné 3d potištěné umělecké dílo bude během každodenního používání.

Sbírejte jotter, magnety nebo poznámkový blok ve stejném stylu. Nejnovější technologie – kolekce 3d livelife používá nejnovější technologii lived a výrobní metody, aby vytvořila řadu ohromujících produktů založených na uměleckých dílech nejrenomovanějších 3D umělců na světě. Překrásná, kteří jsou v oblasti 3D umění vedoucí. Perfektní jedinečné dárky pro ženy, muže a děti.
Značka3D LiveLife #ad
VýrobceDeluxebase #ad
Výška0.08
Délka6.1
Hmotnost0.02
Šířka2.36
Číslo dílu47487

7. JSMTKJ

#ad

Věčný suchý květinový přívěsek, děti a studenty, 2 ks kovových záložek s elegantním motýlem a skleněnými perlami, ideální dárek pro dospělé

#ad
JSMTKJ #ad - Perfektní velikost – kovová záložka s peřím má velikost 11, 3 cm, 5 * 2, můžete si vzpomenout na středověký kýl, podobně jako pravé husí peří. Pokud ji držíte v ruce, který učiní vaše čtení zajímavějším.

Iroce rozšířené: záložky se velmi dobře hodí jako pomůcka a dekorace pro čtení knih a perfektně se hodí také jako malé upomínkové dárky pro spisovatele, dívky, čtenáře, studenty atd. Jedinečný design – každá záložka je vybavena realistickým 3d kovovým motýlem a nadčasovým kuličkovým perem z květinového skla. Kreativní design: kovová záložka ve tvaru pera s motýlem a věčnou suchou květinou Skleněné perly přívěsek, prolomení tradičního materiálu a tvaru záložky.

Tvar pera připomíná středověké brky se starožitným a trvalým šarmem. Každá věčná suchá květina je unikát. Perfektní materiál: záložka s kovovým peřím je z čisté mědi, nebledne a nerezaví a může zůstat vždy tak světlá jako nová.
ZnačkaJSMTKJ #ad
VýrobceJSMTKJ #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka3.94
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

8. 3D LiveLife

#ad

T-Rex-Szene von Deluxebase. Ein Dinosaurier-Lesezeichen mit linsenförmigen 3D-Kunstwerken, lizenziert von dem bekannten Künstler David Penfound, 3D LiveLife Lesezeichen

#ad
3D LiveLife #ad - GrÖsse und stÄrke - mit einer länge von 15, von hardcover über taschenbuch bis hin zu tagebüchern! Die haltbare PET-Linse sorgt dafür, 75cm eignet es sich für die meisten Bücher, 5cm x einer breite von 5, dass das einzigartige 3D-gedruckte Kunstwerk während des täglichen Gebrauchs geschützt wird. Lebendiges und detailliertes design - der 'deep 3d'-effekt der livelife-reihe wurde von künstlern lizenziert, die auf dem Gebiet der linsenförmigen 3D-Kunst führend sind.

Neuste technologie - die 3d livelife-kollektion verwendet die neueste lentikulartechnologie und Herstellungsverfahren, um eine Reihe atemberaubender Produkte zu erstellen, die auf Kunstwerken der renommiertesten 3D-Künstler der Welt basieren. Das perfekte geschenk - genau das richtige für den begeisterten leser, einen Geburtstag, sei es für einen Strumpffüller, woher dieses Lesezeichen stammt! Sammle den Jotter, sie werden sich immer daran erinnern, den Schulanfang oder "einfach nur so", Magneten oder das Notizbuch im gleichen Stil!.

Perfekte einzigartige Geschenke für Frauen, Männer und Kinder! Mit vertrauen kaufen - deluxebase hat sich seit mehr als 25 Jahren darauf spezialisiert, lustige und lehrreiche Spielzeuge und Geschenke für Kinder in der EU und den USA zu entwerfen. Er ist so real, dass sie das Gefühl haben, in das Bild hineinreichen zu können. Wunderschöne, lebendige kunstwerke und Liebe zum Detail hauchen dem Bild Leben ein und regen die Fantasie von Erwachsenen und Kindern jeden Alters an.
Značka3D LiveLife #ad
VýrobceDeluxebase #ad
Výška0.08
Délka6.1
Hmotnost0.02
Šířka2.36
Číslo dílu15424

9. 3D LiveLife

#ad

Blaue Augen von Deluxebase. EIN Tiger-Lesezeichen mit linsenförmiger 3D-Grafik, lizenziert vom bekannten Künstler Colin Bogle, 3D LiveLife Lesezeichen

#ad
3D LiveLife #ad - Perfekte einzigartige Geschenke für Frauen, Männer und Kinder! Mit vertrauen kaufen - deluxebase hat sich seit mehr als 25 Jahren darauf spezialisiert, lustige und lehrreiche Spielzeuge und Geschenke für Kinder in der EU und den USA zu entwerfen. GrÖsse und stÄrke - mit einer länge von 15, 75cm eignet es sich für die meisten bücher, von Hardcover über Taschenbuch bis hin zu Tagebüchern! Die haltbare PET-Linse sorgt dafür, 5cm x einer breite von 5, dass das einzigartige 3D-gedruckte Kunstwerk während des täglichen Gebrauchs geschützt wird.

Lebendiges und detailliertes design - der 'deep 3d'-effekt der livelife-reihe wurde von künstlern lizenziert, dass Sie das Gefühl haben, in das Bild hineinreichen zu können. Wunderschöne, die auf dem Gebiet der linsenförmigen 3D-Kunst führend sind. Neuste technologie - die 3d livelife-kollektion verwendet die neueste lentikulartechnologie und Herstellungsverfahren, um eine Reihe atemberaubender Produkte zu erstellen, die auf Kunstwerken der renommiertesten 3D-Künstler der Welt basieren.

Er ist so real, lebendige kunstwerke und Liebe zum Detail hauchen dem Bild Leben ein und regen die Fantasie von Erwachsenen und Kindern jeden Alters an. Das perfekte geschenk - genau das richtige für den begeisterten leser, sei es für einen Strumpffüller, woher dieses Lesezeichen stammt! Sammle den Jotter, sie werden sich immer daran erinnern, einen Geburtstag, den Schulanfang oder "einfach nur so", Magneten oder das Notizbuch im gleichen Stil!.
Značka3D LiveLife #ad
VýrobceDeluxebase #ad
Výška0.08
Délka6.1
Šířka2.36
Číslo dílu40358

10. 3D LiveLife

#ad

3D LiveLife Lesezeichen, Tiger Lily von Deluxebase. Ein Tiger-Lesezeichen mit linsenförmigen 3D-Kunstwerken, lizenziert von dem bekannten Künstler Jerry LoFaro

#ad
3D LiveLife #ad - Perfekte einzigartige Geschenke für Frauen, Männer und Kinder! . Neuste technologie - die 3d livelife-kollektion verwendet die neueste lentikulartechnologie und Herstellungsverfahren, um eine Reihe atemberaubender Produkte zu erstellen, die auf Kunstwerken der renommiertesten 3D-Künstler der Welt basieren.

Er ist so real, dass sie das gefühl haben, lebendige Kunstwerke und Liebe zum Detail hauchen dem Bild Leben ein und regen die Fantasie von Erwachsenen und Kindern jeden Alters an. Mit vertrauen kaufen - deluxebase hat sich seit mehr als 25 Jahren darauf spezialisiert, lustige und lehrreiche Spielzeuge und Geschenke für Kinder in der EU und den USA zu entwerfen. Das perfekte geschenk - genau das richtige für den begeisterten leser, sei es für einen Strumpffüller, woher dieses Lesezeichen stammt! Sammle den Jotter, einen Geburtstag, sie werden sich immer daran erinnern, den Schulanfang oder "einfach nur so", Magneten oder das Notizbuch im gleichen Stil!.

Lebendiges und detailliertes design - der 'deep 3d'-effekt der livelife-reihe wurde von künstlern lizenziert, in das Bild hineinreichen zu können. Wunderschöne, die auf dem Gebiet der linsenförmigen 3D-Kunst führend sind. GrÖsse und stÄrke - mit einer länge von 15, von hardcover über taschenbuch bis hin zu tagebüchern! Die haltbare PET-Linse sorgt dafür, 75cm eignet es sich für die meisten Bücher, 5cm x einer breite von 5, dass das einzigartige 3D-gedruckte Kunstwerk während des täglichen Gebrauchs geschützt wird.
Značka3D LiveLife #ad
VýrobceDeluxebase #ad
Výška0.08
Délka6.1
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo dílu17428