Top 10 Amazon Retourenkauf Laptop – Tradiční notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

8 GB RAM, 256 GB SSD paměť, osvětlená klávesnice, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, 13" Retina displej, Touch ID, FaceTime HD kamera, vesmírně šedá

#ad
Apple #ad - Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin. Snadno pochopitelné – pokud již máte iphone, bude vám macbook air okamžitě po zapnutí připadat povědomý. Použij svůj ipad pro zvětšení pracovní plochy na svém Macu, odpovídej na textové zprávy a telefonuj přímo na Macu atd.

Tak máte přístup k největší sbírce aplikací, včetně Adobe Creative Cloud, které pro Mac kdy existovalo. A funguje dokonale se všemi tvými přístroji Apple. Výdrž baterie závisí na tom, jak ho používáte. A můžete používat své nejoblíbenější aplikace pro iPhone a iPad přímo na MacOS. Super rychlá paměť – díky 8 gb sdílené operační paměti je celý systém rychlý a rychle reaguje. Text je ostrý a barvy jsou ještě zářivější.

Mac byl vyvinut, hrát a být kreativní jako nikdy předtím. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše stávající aplikace fungují, microsoft 365 a google drive. Proč mac – snadno pochopitelné. Brilantní displej – s 13, 3" retina displejem obrázky ožijí a vypadají neuvěřitelně realisticky. Design bez ventilátoru – tvůj macbook air se nezahřeje a běží tiše i při náročných úkolech. Vše je k dostání v App Store.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGN63D/A
ModelkaMGN63D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Osvětlená klávesnice, Touch ID, 13" Retina displej, 8 GB RAM, stříbrná, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, 256 GB SSD paměť, FaceTime HD kamera

#ad
Apple #ad - Brilantní displej – s 13, 3" retina displejem obrázky ožijí a vypadají neuvěřitelně realisticky. Snadno pochopitelné – pokud již máte iphone, bude vám macbook air okamžitě po zapnutí připadat povědomý. Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin.

Mac byl vyvinut, hrát a být kreativní jako nikdy předtím. Design bez ventilátoru – tvůj macbook air se nezahřeje a běží tiše i při náročných úkolech. Dobré pro životní prostředí – macbook air má kryt ze 100% recyklovaného hliníku a spotřebuje méně proudu pro lepší rovnováhu CO2. Použij svůj ipad pro zvětšení pracovní plochy na svém Macu, odpovídej na textové zprávy a telefonuj přímo na Macu atd. To je ideální pro úkoly, které potřebují hodně operační paměti, jako je surfování s mnoha záložkami nebo otevírání obrovských grafických souborů – vše je rychlé a jednoduché.

Text je ostrý a barvy jsou ještě zářivější. Výdrž baterie závisí na tom, jak ho používáte. A funguje dokonale se všemi tvými přístroji Apple. Tak máte přístup k největší sbírce aplikací, včetně Adobe Creative Cloud, které pro Mac kdy existovalo. Jednoduchá instalace: extrémně výkonný: intuitivní. Fantastický výkon – vše je zcela jednoduché, od stříhání v profesionální kvalitě až po náročné akční hry.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGN93D/A
ModelkaMGN93D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Apple

#ad

13" Retina displej, Notebook Apple MacBook Air 2020 Čip Apple M1, 256 GB SSD paměť, osvětlená klávesnice, Touch ID, FaceTime HD kamera, 8 GB RAM, zlatá

#ad
Apple #ad - Jednoduše kompatibilní – všechny vaše stávající aplikace fungují, včetně adobe creative cloud, microsoft 365 a google drive. Jednoduchá instalace: extrémně výkonný: intuitivní. Text je ostrý a barvy jsou ještě zářivější. A funguje dokonale se všemi tvými přístroji Apple.

Vše je k dostání v App Store. Dobré pro životní prostředí – macbook air má kryt ze 100% recyklovaného hliníku a spotřebuje méně proudu pro lepší rovnováhu CO2. Snadno pochopitelné – pokud již máte iphone, bude vám macbook air okamžitě po zapnutí připadat povědomý. Ip apple m1 s 8jádrovým procesorem poskytuje až 3, 5x rychlejší výkon než předchozí generace a potřebuje přitom méně proudu. Fantastický výkon – vše je zcela jednoduché, od stříhání v profesionální kvalitě až po náročné akční hry.

Proč mac – snadno pochopitelné. Super rychlá paměť – díky 8 gb sdílené operační paměti je celý systém rychlý a rychle reaguje. Baterie na celý den – vydrží více než kdy dříve, až 18 hodin. Dodáváno kompletně s integrovanými aplikacemi, které jsou přímo připravené k použití. Brilantní displej – s 13, 3" retina displejem obrázky ožijí a vypadají neuvěřitelně realisticky.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška10.31
Délka13.98
Hmotnost3.31
Šířka4.25
Číslo díluMGND3D/A
ModelkaMGND3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

4. Apple

#ad

8 GB RAM, 256 GB SSD – stříbrná barva, 2020 Apple MacBook Pro s čipem Apple M1 13"

#ad
Apple #ad - Zvládněte víc s až 20hodinovou výdrží baterie, nejdelší, kterou kdy Mac nabízel. 13, 3" retina displej úhlopříčka 33, 78 cm s jasem 500 nitů pro zářivé barvy a neuvěřitelné detaily obrazu.

16jádrový neural engine pro pokročilé strojové učení. Aktivní chladicí systém pro průběžný neuvěřitelný výkon. 8jádrový procesor poskytuje až 2, 8× vyšší výkon, takže pracovní postupy jsou rychlejší než kdykoli předtím. 8jádrový grafický procesor s až 5x rychlejší grafikou pro graficky náročné aplikace a hry. Superrychlé úložiště ssd spouští aplikace a otevírá soubory okamžitě. Ip m1 navržený společností apple představuje obrovský skok ve výkonu CPU, GPU a strojového učení. 8 gb sdílené paměti, co děláte, takže vše, je rychlé a plynulé.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.09
Délka13.41
Hmotnost3.09
Šířka11.44
Číslo díluMYDA2D/A
ModelkaMYDA2D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

5. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; půlnoční modrá, osvětlená klávesnice, 256 GB SSD paměti, 8 GB RAM, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina

#ad
Apple #ad - Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji.

A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci.

Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. - -. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLY33D/A
ModelkaMLY33D/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Osvětlená klávesnice, 256 GB SSD paměti, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 8 GB RAM, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; vesmírně šedý

#ad
Apple #ad - Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka.

S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily.

S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLXW3D/A
ModelkaMLXW3D/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; polární hvězda, 256 GB SSD paměti, osvětlená klávesnice, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple.

S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad.

Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. - -.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost3.68
Šířka0.31
Číslo díluMLY13D/A
ModelkaMLY13D/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 256 GB SSD paměti, osvětlená klávesnice, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; stříbrný, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - - -. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily.

Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad.

Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.44
Délka8.46
Hmotnost3.68
Šířka11.97
Číslo díluMLXY3D/A
ModelkaMLXY3D/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

Kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; půlnoční modrá, 512 GB SSD paměti, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 8 GB RAM, osvětlená klávesnice

#ad
Apple #ad - Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, hrát a být kreativní, a to kdekoliv.

Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, 24 kg. - -. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad.

Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.31
Délka4.72
Hmotnost3.68
Šířka0.31
Číslo díluMLY43D/A
ModelkaMLY43D/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

8 GB RAM, kamera 1080p FaceTime HD. Kompatibilní s iPhone/iPad; vesmírně šedý, osvětlená klávesnice, Notebook Apple MacBook Air 2022 s čipem M2: Displej 13,6“ Liquid Retina, 512 GB SSD paměti

#ad
Apple #ad - Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží super rychle – také Microsoft 365, Zoom a mnoho tvých nejoblíbenějších aplikací pro iPhone a iPad. A bezplatné aktualizace softwaru se postarají o to, aby i v budoucnu vše fungovalo bezpečně a bez problémů. Mnohostranné možnosti připojení – macbook air má nabíjecí přípojku MagSafe, dvě přípojky Thunderbolt a konektor pro sluchátka.

- -. Pokročila kamera a zvuk – s kamerou 1080p facetime hd, kroužkem ze tří mikrofonů a čtyřreproduktorovým systémem s 3D audio budete vypadat vždy skvěle a stejně tak budete i znít. Velký brilantní displej – 13, 6“ liquid retina displej má jas více než 500 nitů, velký barevný prostor P3 a podporu miliardy barev pro brilantní zobrazení a neuvěřitelné detaily. S tímto extrémně výkonným notebookem můžete neomezeně pracovat, a to kdekoliv. Konstrukce, která vydrží – hliníkové pouzdro je extrémně odolné.

Snadná obsluha –už po zapnutí vám bude váš mac připadat povědomý a bude fungovat bez problémů se všemi vašimi přístroji Apple. S výkonem m2 – s osmijádrovým procesorem další generace, desetijádrovým grafickým procesorem a až 24GB společné operační paměti zvládnete vyřídit více věcí rychleji. Neuvěřitelně tenký design – nově vyvinutý macbook air je mobilnější než kdy dříve a váží pouze 1, hrát a být kreativní, 24 kg. Výdrž baterie až 18 hodin – s energeticky úsporným výkonem čipu Apple M2 vydrží baterie celý den až do noci.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.7
Délka10
Hmotnost3.68
Šířka2
Číslo díluMLXX3D/A
ModelkaMLXX3D/A
Záruka1 rok