Top 10 Camping Ofen Holz – Kempingové vařiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bushcraft Essentials

#ad

BUSHBOX XL TITANIUM Venkovní vařič | Hobo-vařič | Kempování | Dřevo | Plyn | Spiritus | Skládací | Kompaktní | Titan | 100% Made in Germany

#ad
Bushcraft Essentials #ad - Bushbox xl titanium se dodává kompletně s naší odolnou outdoorovou taškou. Náš bushbox xl v mimořádně lehkém titanovém provedení. Tepelně zatížené díly podlahová deska, podložky na hrnce jsou z ušlechtilé oceli. Rozměry po sbalení složené v tašce: 21 x 17 x 1 cm bez tašky 19 x 12, 5 x 1 cm. Hmotnost pouze 490 g 540 g s taškou.
ZnačkaBushcraft Essentials #ad
VýrobceBushcraft Essentials #ad
Výška0.39
Délka7.48
Hmotnost1.08
Šířka4.92
Číslo díluBCE-037
ModelkaBCE-037

2. Winnerwell

#ad

Winnerwell Water Tank Large | kompatibilní s velkými stanovými kamny Wood Burning | odolná ušlechtilá ocel 304

#ad
Winnerwell #ad - Pokud není k dispozici voda, ledový blok nebo sníh lze snadno vložit do nádrže přes velký otvor pro roztavení vody. The spigot is convenient to get water running from. This premium water tank fits for kinds of winnerwell stoves Stoves' SKU: 910201, 910101, 910205, 910208. Snadné plnění, empty a opláchnutí se samostatným faucet a velkým otevíráním na vrcholu.
ZnačkaWinnerwell #ad
VýrobceWinnerwell Manufacturing #ad
Výška10.2
Délka8.6
Hmotnost3.75
Šířka3.9
Číslo dílu910313
Modelka910313

3. Ohuhu

#ad

Hobo Kocher Camping Outdoor Ofen, holzofen stove aus Edelstahl mit Tragetasche für BBQ Picknick Wandern Reisen

#ad
Ohuhu #ad - Breite kompatibilität: sie passen nahezu jeden topf oder jede pfanne auf diesen Mini-Soloofen dank der großen Kochfläche. Kompakt, wenn sie camping, die rückseite ihres autos und viele andere orte. Es kommt auch mit einer abnehmbaren Edelstahlplatte, die hilft, um alle Arten von Abenteuern zu überstehen. Stabil und langlebig- wie jede hochwertige ausrüstung ist der ohuhu mini-herd aus edelstahl für rucksackreisen gemacht, kann Töpfe und Pfannen, heiße Temperaturen des Feuers und die Reise dort und zurück problemlos unterstützen.

Es passt in ihre Ausrüstungstasche, Angeln oder Bergsteigen sind. Sie können nicht nur einen traditionellen Gastank oder Festbrennstofftabletten verwenden, sondern Sie können auch jede Art von Holz verwenden, die Natur zu kochen und zu genießen. Es ist eine kostengünstige und umweltfreundliche Art, Gas und mehr- Das Besondere an diesem Ofen ist seine breite Kompatibilität mit allen Arten von Brennstoffarten.

Es ist der perfekte weg, um draußen zu genießen, tragbar und leicht- Es kann ein Schmerz in einem dieser schweren Gaskocher sein, aber dieser Solo Camping Holzofen ist super tragbar und wiegt nur 90 g. Es kann alles! verstellbarer aschebehälter- erhalten sie genau die wärmestufen, dank der 2 verstellbaren Höhen 7, 1 cm/9, die Sie brauchen, 7 cm. Was auch immer die situation verlangt, sie können Wasser kochen, Lebensmittel kochen oder einfach nur ein schönes Feuer für Wärme und Genuss machen. Verwendung von holz, die sie mitbringen oder auf den weg finden. Montage in Sekunden, kein Werkzeug erforderlich.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška3.15
Délka5.51
Hmotnost0.8
Šířka5.51
Číslo díluOH-917-88800-10

4. Solo Stove

#ad

1 kg, nerezová ocel, efektivní spalování dřeva s malým vývinem kouře, Solo Stove Kempingový vařič Campfire | přenosný kempinkový vařič, 23,5 × 17,8 cm, výkonný, pro 4+ osoby

#ad
Solo Stove #ad - Vhodné pro 4 osoby a více. Rychlá doba vaření: vaří vodu během 2–4 minut cca 1 l vody. Patentovaný design, méně kouře: patentovaný 360° design airflow se vyznačuje jedinečnou dvojitou stěnou a umožňuje sekundární spalování.

17, 8 cm průměr, 17 cm/23, 5 cm vysoký zabalený/sestavený. Vařič nepotřebuje benzín ani jiná paliva škodlivá pro životní prostředí. Hmotnost 1 kg. Nylonový látkový vak pro uložení. Díky tomu dřevo spaluje úplně, oheň se zahřívá a vzniká méně kouře. Promyšlený ventilační systém: umožňuje teplejší a efektivnější oheň díky kyslíku, který vstupuje do dna kempovacího vařiče.

Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a chromového drátu. Flexibilní použití kdekoliv a kdykoli: použijte hole, větvičky, jedlové šišky a jiné přírodní materiály pro zapálení ohně. Ultimativní kempinkový požitek: ideální pro turistiku a pro delší výlety s batohem.
ZnačkaSolo Stove #ad
VýrobceSolo Stove #ad
Výška9.5
Délka7
Hmotnost2.2
Šířka7
Číslo díluSSCF
ModelkaSSCF

5. Awroutdoor

#ad

Skládací a větruodolný z ušlechtilé oceli pro kempování, outdoorové batohy, venkovní zplyňovač dřeva, kempinkový vařič, pikniky, grilování, Awroutdoor Přenosná kamna na dřevo

#ad
Awroutdoor #ad - Snadno složené do kompaktní velikosti a zabaleno v tašce. Ekologický design žádný kanystr na pohonné hmoty, trouba obsahuje podnos pro udržení tvrdého alkoholu. Zatahovací měch lze použít, pokud potřebujete zvýšit palebnou sílu.

Uvařte si jídlo s větvičkami, žádné baterie, které shromáždíte na vaší túře. Efektivní spalovánívětrací otvory zlepšují cirkulaci vzduchu, aby palivo spalovalo s menším množstvím kouře. Snadná přeprava lehký a snadno složitelný, větruvzdorný ozubený příčný stojan nabízí stabilní platformu pro vaše nádobí.

Robustní materiálkempinkový vařič je vyroben z ušlechtilé oceli, nerezavějící a samozřejmě odolný vůči teplu, je robustní, díky tomu má dlouhou životnost, vydrží i při vysoké hmotnosti nebo velkém žáru. Univerzální aplikacevhodné pro kempování, BBQ, piknik, turistiku, backpacking, turistiku, outdoorové přežití a dobrodružství.
ZnačkaAwroutdoor #ad
VýrobceAwroutdoor #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluMO025

6. ATiAP

#ad

Faltbar, aus reinem Titan, ultraleicht, ATiAP Campingkocher

#ad
ATiAP #ad - Perfekt für Camping, Wandern. Kompakt und tragbar. Gewicht: nur 204 g und flach verpackt, sehr leicht zu tragen. Es spart platz und Kosten im Vergleich zur Verwendung des Kraftstoffkanisters.

Kochen sie eine mahlzeit mit dem brennstoff, Wandern, wie Holz, der leicht zu finden ist, Äste oder Bl tter. Titan-konstruktion ist langlebig und leicht. Einfach zu installieren und eine mahlzeit mit unbegrenzten Brennstoffen: Holz, Äste, passt in Ihre Tasche und Ihren Rucksack, bl tter. Es kann zerlegt werden, bequem zu tragen. Einfach zu verwenden. Lieferumfang: 1 x atiap-titan-Holzofen Größe S und 1 x Aufbewahrungstasche.

Der kreuzuntersetzer schafft eine stabile kochplattform für 750 ml töpfe. Einfach zu installieren, verbinden Sie alle Paneele auf jeder Seite, um es in Ihrem Rucksack zu verstauen, was nur wenige Minuten dauert. Große Öffnung für die Zugabe von Holz und bessere Luft-Wachsen, mehr Verbrennungseffizienz.
ZnačkaATiAP #ad
VýrobceDENDAWEN #ad
Výška6.3
Délka4.92
Hmotnost0.44
Šířka4.92
Číslo díluWS009ST-Ti
ModelkaWS009ST-Ti

7. OSTOVE

#ad

OSTOVE Pro raketová kamna – model PRO se 2 komorami na dřevo nebo uhlí/biomasu – ideální pro kempování a vaření venku ALL-BLACK

#ad
OSTOVE #ad - Dveře regulují teplotu a přívod kyslíku. Ať už dřevo, větve, listí, pelety nebo uhlí! Jednoduše a nekomplikovaně oheň. Jedinečný koncept: ostove pro nabízí koncentrované získávání tepla a distribuci tepla a lze jej použít i při větrném počasí.

Efektivní spalování: trubková konstrukce zajišťuje efekt krbu. Kamna na dřevo, vaření a grilování zcela bez elektřiny nebo plynu. Vaření s ohněm: pro outdoor, kempování nebo útulný grilovací večer. Dné teplo se neztratí. Ideální také pro blackout jako nouzové vybavení. Ideální pro litinové nádobí: litinová varná plocha rovnoměrně odvádí teplo. Udržitelný: energeticky účinné vaření s přírodou v dvoustěnné izolované venkovní troubě. Díky konstantnímu vzduchovému tlaku spalují efektivně a bez velkého vzniku kouře.
ZnačkaOSTOVE #ad
Výška12.2
Délka10.24
Šířka8.66

8. TLSUNNY

#ad

Ideální pro kempování,, Rocket Stove Ø 32 cm, raketová kamna pro grilovací pánve Dutch Oven, kempinková raketová kamna Outdoor, Raketová kamna s taškou, dvojité dveře, vč. stojanu na palivové dřevo

#ad
TLSUNNY #ad - Kromě toho je vybavena zesílenou 8, 5mm kabelkou materiál kabelky: tkanina Oxford 600D + vrstva PVC odolná vůči vysokým teplotám, která je odolná proti poškrábání a snadno se nosí. Tato raketová kamna se velmi dobře hodí pro outdoor, vaření vody, grilování masa, grilování, topení, lze ji použít na táborák, zahradu nebo kempování, pečení steaků a tak dále.

Ideální pro vaření venku: vybaven regálem na palivové dřevo a 2 dvířky malé dveře pro větrání a hlavní dveře na palivové dřevo pro snadné větrání a velký úložný prostor pro palivové dřevo. Vhodné pro všechny druhy hrnců a pánví. Iroké spektrum použití: dosedací plocha průměr 32 cm a tloušťka 1 cm. Ekologický a udržitelný: rocket stove se perfektně hodí při výpadku proudu jako nouzové zařízení, větvičky, není zapotřebí žádný proud nebo plyn! - dřevo, listy, pelety, jedlové šišky, dřevěné uhlí nebo větvičky dělají oheň jednoduchým a snadným.

Tloušťka stěny raketového sporáku činí 0, které se nedeformuje, 4 mm a silná vnější stěna může dosáhnout vysoce účinného spalování a zkrátit dobu vaření. Na vnitřní desce se nachází 6 protiskluzových držáků s výškou 1, které jsou stabilní a nevhodné k překlopení, 5 cm, a větrání je dobré pro spalování dřeva. Přenosný a praktický: camp stoves je vybaven rukojetí z ušlechtilé oceli se silikonovou rukojetí, abyste mohli kamny bezpečně pohybovat. Vysoká kvalita: boky raketového sporáku jsou vyrobeny z nerezové oceli odolné vůči vysokým teplotám, má dlouhou životnost a nerez.
ZnačkaTLSUNNY #ad
VýrobceTLSUNNY #ad
Výška11.81
Délka12.6
Hmotnost20.87
Šířka9.06

9. MountainMaverick

#ad

Outdoor survival, kempingový gril, MountainMaverick® Raketový sporák velmi snadná montáž ConvectionAirflowTechnology kompaktní vč. tašky na kempování

#ad
MountainMaverick #ad - Náš raketový sporák mountainmaverick lze sestavit pouze za pouhé použití – to vám ušetří čas a námahu. S raketovým sporákem mountainmaverick zažijete pohodlnější a bezstarostný outdoorový zážitek z vaření. Znáte to? chceš vařit v přírodě, ale vaše dosavadní kamna byla komplikovaná a nespolehlivá.

Bez ohledu na to, zda jste na cestách, raketový sporák MountainMaverick vám nabízí možnost připravit chutná jídla bez kompromisů v pohodlí a požitku. Náš raketový sporák mountainmaverick je takový, že se snadno vejde do vašeho outdoorového dobrodružného vybavení. Je jedno, turistiku nebo cestujete, zda jdete na kempování, oceníte přenosnost a pohodlí tohoto kamna.

Připojte se k rostoucí skupině, která s raketovými kamny MountainMaverick překonávají své hranice a užívají si přírodu plnými doušky. Tak se můžeš rychleji věnovat svému dobrodružství. Montáž většiny běžných venkovních kamen se komplikuje. Raketový sporák mountainmaverick umožňuje snadné vaření venku, což vede k přípravě, aniž byste se museli vzdát teplého jídla.
ZnačkaMountainMaverick #ad
VýrobceA&K-Industries #ad
Výška9.06
Délka7.28
Hmotnost1.96
Šířka2.95
Číslo díluSUN__S-KT-160
ModelkaMM_rocket_01

10. Lixada

#ad

Kempinkový vařič Lixa-da, mini vařič na dřevo, vařič na alkohol a Hobo vařič, skládací přenosný, BBQ, sporák pro outdoorové aktivity, turistiku, vaření, piknik

#ad
Lixada #ad - Rozlučte se s těžkým, větve, listy jako palivo, ekologickým benzínovým palivem. Vědecký design naše kempinková kamna na dřevo má velký otvor s výstupem vzduchu na spodní straně, který je pohodlný pro přidání dřeva a zlepšení proudění vzduchu, díky čemuž může vzduch proudit do spalovací oblasti a vytvořit sekundární spalování.

Neomezené zdroje výplně vařič hobo může používat dřevo, drahým, větve, zdravé vaření a jídlo větví sbírat na vaší túře. Lze jej použít s rychlovarnými konvicemi, kempovacími pohárky a kempovacími hrnci. Robustní struktura stativ pro držení kříže vytváří stabilní varnou platformu pro každou velikost hrnce, aby splnil vaše každodenní potřeby vaření. Ekologické kamna na dřevo, žádné baterie, přenosná bez kanystru na olej, nevydává žádné chemikálie, méně uhlíkové stopy.

Kempinkový vařič lixada skládací kempovací kamna na dřevo od lixada jsou vyrobeny z nerezové oceli odolné vůči potravinářské výrobě. Robustní konstrukce z ušlechtilé oceli Allows You To Place vaše nádobí stabilní držení. Během používání nevydává černý kouř a efektivněji hoří. Lehký a skládací, naplocho skládací pro snadné skladování, ideální pro Backpacking a kempování.
ZnačkaLixada #ad
VýrobceLixa-da #ad
Výška6.3
Délka4.92
Hmotnost0.45
Šířka4.92
Číslo díluZTN8550233226051SZ
ModelkaZTN8550233226051SZ