Top 10 Chopper And Blender – Malé kuchyňské roboty a sekáčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zyliss

#ad

Kráječ zeleniny, 750 ml, sekáček na ovoce a zeleninu, s extra ostrými čepelemi v patentovaném designu Swiss, kráječ cibule, Zyliss E910015 Easy Pull univerzální sekáček manuální

#ad
Zyliss #ad - Pohodlná rukojeť pro snadné tažení vysoce kvalitní, protiskluzová základna, mnohostranně použitelná pro salsy, trvanlivá technika, pesta, omáčky a dresingy. Protiskluzové dno pro bezpečné držení. Míchání, sekání, míchání a pyré, jednoduchým zatažením za rukojeť získáte jemné až hrubé výsledky – zcela podle vašich představ. Flexibilní, rotující čepel v patentovaném designu swiss zajišťuje perfektní výsledky. Eže i ty nejtvrdší přísady. Zesílený držák zajišťuje snadné a rovnoměrné drcení.
ZnačkaZyliss #ad
VýrobceZyliss #ad
Výška5.2
Délka5.51
Hmotnost0.84
Šířka5.51
Číslo díluE910015
ModelkaE910015
ZárukaBez záruky.

2. Nutrilovers

#ad

Maso, ořechy pesto, 4D kuchyňský elektrický sekáček NUTRI-Chopper, s funkcí automatického nafukování – bez BPA – německá značka – univerzální multifunkční kráječ na cibuli

#ad
Nutrilovers #ad - Snadné použití a rychlé čištění. Při výrobě pesta, aniž byste museli sundat celé víko chopperu, dresingu nebo majonézy. 500 ml mixovací pohárek vč. Dný problém pro univerzální multifunkční sekáček NUTRI-CHOPPER 4D. Zdravou výživu a především naše zákazníky bereme vážně.

Všechny materiály 100% bez bpa! snadné doplňování bez skvrn, ideální např. Multifunkční sekáček nutri-chopper 4d s 3900 ot/min a 300 w je silný prémiový elektrický sekáček a univerzální sekáček cicicicicicibumodrá, ořechy, maso a další. Náš drtič / food processor nutri-chopper 4d vás o tom přesvědčí! Pokud by něco bylo, jsme kdykoli k dispozici a vyřešíme vám problém ze světa.

Sekání, maso, mixování, pyré nebo sekání - vše bez námahy. Je možné také šlehání krému! s inovativní funkcí automatického nabíjení a tlačítkem PULSE! Bleskák s automatickým pohybem krájecího nože nahoru a dolů pro rovnoměrné, rychlé a snadné skartování. Tvůj nový nejlepší přítel do kuchyně. Výkonný, ale velmi tichý s pouze 85 dB. Hubičky a rukojeti pro lepší ovládání. Ať už cibule, česnek, ořechy, zelenina nebo bylinky.
ZnačkaNutrilovers #ad
VýrobceNutrilovers #ad
Hmotnost4.17

3. COOK WITH COLOR

#ad

Zwiebeln, Kräuter, Chili, COOK WITH COLOR Kabelloser Zerkleinerer für Lebensmittel, Hackfleisch, perfekt für Knoblauch, müheloses Zerkleinern, Marineblau, 237 ml, Ingwer

#ad
COOK WITH COLOR #ad - Unser kabelloser lebensmittelzerkleinerer ermöglicht es Ihnen, ohne Einschränkungen zu hacken und zu mischen. Mühelose zubereitung von lebensmitteln: erleben Sie schnelles und problemloses Hacken, Würfeln und Mischen mit unserem kabellosen Lebensmittelzerkleinerer von COOK WITH COLOR.

Vielseitig und effizient: von knoblauch und ingwer bis hin zu Kräutern und Chili verarbeitet unsere kleine Küchenmaschine eine Vielzahl von Zutaten, wodurch Sie Zeit und Mühe in der Küche sparen. Kompakt und tragbar: mit seiner kapazität von 237 ml ist dieser Mini-Zerkleinerer ideal für kleine Küchen, Campingausflüge oder Kochabenteuer unterwegs.

Haltbarkeit und sicherheit entworfen mit hochwertigen Materialien, sorgt diese Küchenmaschine für eine lang anhaltende Leistung, während der Sicherheitsverriegelungsmechanismus während des Gebrauchs Sicherheit bietet. Kabelloser komfort: verabschieden sie sich von Kabelsalat und eingeschränkter Mobilität.
ZnačkaCOOK WITH COLOR #ad

4. GRUNDIG

#ad

Bílý, Grundig CH 6280 w kompaktní více-drtič 450 wattů

#ad
GRUNDIG #ad - 4 robustní nože z ušlechtilé oceli. Rychlá a jednoduchá příprava jídel stisknutím tlačítka. Objem 500 ml. Také ideální pro přípravu dětské výživy. Silný výkon 450 W. Pracovní nádoba z materiálů bez BPA. Nádoby a příslušenství vhodné do myčky.
ZnačkaGRUNDIG #ad
VýrobceGrundig #ad
Výška8.86
Délka5.31
Hmotnost2.2
Šířka4.92
Číslo díluCH 6280 w
ModelkaCH 6280 w
Záruka2 roky výrobce.

5. Bosch Hausgeräte

#ad

Plast, červený, Bosch MMR08R2 univerzální sekáček chopper, 400 W

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Snadné čištění, protože příslušenství lze mýt v myčce. Nárazový kotouč pro šlehání smetany nebo bílků. Silný motor s výkonem 400 W. Miska na míchání vhodná do myčky nádobí a mikrovlnné trouby s objemem 800 ml. Snadné uložení díky kompaktní konstrukci.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Home and Garden #ad
Výška9.84
Délka7.68
Hmotnost2.69
Šířka7.68
Číslo díluMMR08R2
ModelkaMMR08R2

6. WMF

#ad

2 rychlostní stupně, WMF Kult X Edition sekáček elektrický se skleněnou nádobou, matný cromargan, bleskový hacker 320 W, velká nádoba na mixování

#ad
WMF #ad - Obsah: 1x drtič ušlechtilá ocel 16 x 18 x 22, délka kabelu 1 m, 320 w, 5 cm, 1x 1l drticí nádoba - číslo výrobku: 0416590011.

Vyjímatelná nožová jednotka: díky malé vzdálenosti 2křídlého nože z ušlechtilé oceli od dna skleněné nádoby můžete jemně rozsekat i menší množství. Seká, zeleninu, bylinky, krájí a míchá nejrůznější potraviny ovoce, ořechy. Komfortní jednoruční ovládání. Dva rychlostní stupně stupeň 1: pro sekání a sekání měkkých potravin, stupeň 2: pro drcení tvrdších potravin nebo pro extrémně jemné drcení. Bezpečnostní funkce: motor drtiče začíná pouze se správně nasazenou pohonnou jednotkou.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška8.46
Délka6.1
Hmotnost3.7
Šířka7.68
Číslo dílu416590011
Modelka416590011

7. Rommelsbacher

#ad

4křídlový speciální nůž z ušlechtilé oceli, 500 W, černá/kartáčovaná chromová, ROMMELSBACHER Multifunkční sekáček MZ 500 – výkonný motor, skleněná nádoba 1,5 litru

#ad
Rommelsbacher #ad - Výkonný motor s nízkým vibracemi a tichý motor, robustní hnací systém: osa nože a spojka motoru z kovu. Odnímatelné víko, odnímatelné díly lze mýt v myčce, stabilní skleněná nádoba neutrální pro potraviny pro obsah 1, 5 litru. Integrovaný bezpečnostní systém: ochrana před neúmyslným použitím. Včetně: protiskluzové podložky, ochrana nože. 4křídlý speciální nůž z nerezové oceli, horní pár nožů odnímatelný.
ZnačkaRommelsbacher #ad
VýrobceROMMELSBACHER #ad
Výška10.24
Délka6.85
Hmotnost4.63
Šířka6.85
Číslo díluMZ 500
ModelkaMZ 500
ZárukaZáruka výrobce.

8. Rommelsbacher

#ad

1litrová skleněná nádoba, ROMMELSBACHER Multifunkční sekáček MZ 400 – výkonný motor, černá/kartáčovaná chromová, 4křídlový speciální nůž z ušlechtilé oceli, 400 W

#ad
Rommelsbacher #ad - Včetně: protiskluzové podložky, ochrana nože. Odnímatelné víko, odnímatelné díly lze mýt v myčce, stabilní skleněná nádoba s potravinami neutrální pro obsah 1 litr. Integrovaný bezpečnostní systém: ochrana před neúmyslným použitím. Výkonný motor s nízkým vibracemi a tichý motor, robustní hnací systém: osa nože a spojka motoru z kovu. 4křídlý speciální nůž z nerezové oceli, horní pár nožů odnímatelný.
ZnačkaRommelsbacher #ad
VýrobceROMMELSBACHER #ad
Výška8.86
Délka7.28
Hmotnost3.73
Šířka6.3
Číslo díluMZ 400
ModelkaMZ 400
ZárukaZáruka výrobce.

9. KitchenAid

#ad

KitchenAid Mini sekáček 5KFC3516 Classic, 830 ml, 5KFC3516BOB, onyx černý, 240 W

#ad
KitchenAid #ad - Jednoduché ovládání jedním dotykem. Lehký kuchyňský robot a kompaktní design. Dvě rychlosti a pulzní provoz pro přesné ovládání. 830 ml bpa pracovní miska s hubičkou a. Epel z ušlechtilé oceli.
ZnačkaKitchenAid #ad
Výška8.74
Délka5.63
Hmotnost2.65
Šířka7.01
Číslo dílu5KFC3516BOB
Modelka5KFC3516BOB

10. GRUNDIG

#ad

Protiskluzová podložka, Dark Inox/černý, 2 stupně, 4 nože z ušlechtilé oceli se zirkoniovým povlakem, 1l skleněná nádoba, Grundig Delisia Novus CH 7140 profesionální multifunkční sekáček, 500 W

#ad
GRUNDIG #ad - Díky 4 robustním nožům z ušlechtilé oceli se zirkoniovým povlakem se podaří sekat maso, ovoce, zeleninu, ořechy, bylinky atd. Technologie zirkonových čepelí použitá v tomto produktu zachovává hodnoty vitaminu a až 41, 9 % a hodnoty vitaminu C až 11, 8 % ve srovnání s jinými standardními čepelemi bez povrchové úpravy test byl proveden na vitaminy A a C pro 14800 cyklů v nezávislých testovacích laboratořích.

Profesionální multifunkční sekáček s výkonnými 500 wattů; obzvlášť tichý. Příprava jídla v kvalitní skleněné pracovní nádobě, s objemem 1 litr. Ovládání jednou rukou: stačí lehké stisknutí a čerstvé pokrmy se připravují rychle a jednoduše. Obratem ruky.
ZnačkaGRUNDIG #ad
VýrobceGrundig #ad
Hmotnost3.99
Číslo díluGMS3670
ModelkaDelisia Novus CH 7140
Záruka2 roky záruka výrobce.