Top 10 COSORI Heißluftfritteuse Dual Blaze – Horkovzdušné fritézy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. COSORI

#ad

1700 W, Horkovzdušná fritéza COSORI 5,5 l XXL fritéza Horkovzdušná fritéza se 100 recepty v němčině český jazyk nelze zaručit, režim shake, digitální LED dotykovou obrazovkou, bez oleje, 11 programů, předehřívání a udržování tepla

#ad
COSORI #ad - Pokud máte dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím. Jedním poklepnutím můžete začít gurmánskou jízdu. Stále ještě jíte potraviny s vysokým obsahem kalorií? děláte si současně starosti o obezitu a nezdravost? pokud se rozhodnete pro horkovzdušnou fritézu COSORI, můžete ušetřit až 85 % oleje a současně si užít stejnou křupavou a šťavnatou chuť jako u fritovaných potravin, což vede k zdravějšímu životnímu stylu.

Certifikace ce, rohs lfgbb. Klepněte a začněte vařit: ve srovnání s běžným typem tlačítka a běžným ovládáním, kdy se jedním tlačítkem ovládá více přednastavených režimů, vám dotyková obrazovka s jedním tlačítkem nabízí rychlejší způsob vaření. Až 13 funkcí vaření: 11 přednastavených jídelních programů, předehřívání a funkce udržování teploty vám nabízí jedinečný a pohodlný zážitek při vaření, zaručuje ale také perfektní chuť pokrmů a umožňuje také nastavit čas a teplotu podle vašeho přání. Vítěz designové ceny red dot award a vítěz testu: vítěz red dot award 2019 a vítěz testu z několika německých časopisů a webových stránek; černá/bílá/červená na výběr, jsme vaší nejlepší volbou pro horkovzdušné fritézy.

Vychutnejte si jídlo se svou rodinou! stále si děláte starosti o velikost horkovzdušné fritézy? Horkovzdušná fritéza COSORI XXL s velkou kapacitou dokáže uspokojit potřeby 3 – 5 osob, což dokonale vyhovuje potřebám vás a vaší rodiny. Vařte jídlo jako správný kuchař s kuchařkou plnou receptů! pomocí až 100 receptů v němčině český jazyk nelze zaručit, které byly pečlivě připraveny kuchaři COSORI, může i začátečník připravit chutné pokrmy jako kuchař a rychle se motivovat a inspirovat k vaření. Ištění bylo tak snadné fritovací koš s nepřilnavou vrstvou lze jednoduše vyjmout a mýt v myčce na nádobí, čímž si uvolníte ruce a ušetříte čas.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška12.64
Délka15.67
Hmotnost11.9
Šířka11.81
Číslo díluCP158-AF
ModelkaCP158-AF
ZárukaVysoce kvalitní přístroj s 2letou zárukou od cosori. V případě problému se obraťte přímo na náš zákaznický servis e-mailem.

2. COSORI

#ad

-

#ad
COSORI #ad - Cosori air fryer, large xl 5. 8 quart 1700 w air fryer toustovač oven s cookbook 100 recipů leD digitální Tilt One dotykový displej s Preheat, Customizable 10 přednastavených a šampaků, černý.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška12
Délka11.78
Hmotnost12.3
Šířka13.87
Číslo díluCP358-AF
ModelkaCP358-AF

3. Ninja

#ad

6-in-1, 4-6 Portionen, Ninja Foodi Dual Zone Digitale Heißluftfritteuse, Schwarz AF300EU, 2 Fächer, spülmaschinenfeste Körbe, Antihaftbeschichtung, 7,6L Airfryer

#ad
Ninja #ad - Von chefköchen erstellter Rezeptführer. Gewicht: 8, 2 kg. Farbe: Schwarz. Sparen sie bis zu 55% energiekosten gegenüber backöfen mit ninja heißluftfritteusen* *Tests & Berechnungen auf Grundlage der empfohlenen Garzeit für Würstchen bei Verwenden der Heißluftfrittieren-Funktion im Vergleich zu zwei repräsentativen Öfen.

Großes fassungsvermÖgen: kochen sie 4-6 portionen. Nutzen Sie versch. Funktionen, zeiten & temperaturen in jeder Schublade, um komplette Mahlzeiten in einem Gerät zuzubereiten oder auf 2 Geschmäcker einzugehen. 6 kochfunktionen: max crisp, rösten, aufwärmen, dehydrieren. Beinhaltet: ninja foodi dual zone digital air fryer eu-stecker, 2x antihaftbeschichtete, spülmaschinenfeste 3, 8-Liter-Schubladen insgesamt 7, 6 Liter Fassungsvermögen & Crisper Plates.

Kochen sie von gefroren bis knusprig. Abmessungen: h31, 5 cm x b38 cm x t26, 5 cm. Jede schublade fasst bis zu 1 kg Pommes oder ein 1, 6 kg Huhn. Kochen sie bis zu 75% schneller als Umluftöfen* *Getestet mit Fischstäbchen und Würstchen, einschließlich Vorheizen. Bis zu 75% weniger fett* bei verwendung der Air Fry Funktion *Getestet im Vergleich zu frittierten, Air Fry, Backen, handgeschnittenen Pommes frites.2 unabhÄngige kochzonen: kochen sie 2 lebensmittel auf 2 arten, beide gleichzeitig fertig.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNINJA #ad
Výška4.88
Délka4.11
Hmotnost18.08
Šířka5.89
Číslo díluAF300EU
ModelkaAF300EU
Záruka2 year manufacturer.

4. Ninja

#ad

Koše vhodné do myčky, nepřilnavý povrch, černá barva AF400EU, 6 v 1, 8 porcí, 9,5l Airfryer, Ninja Digitální horkovzdušná fritéza Foodi MAX Dual Zone, 2 přihrádky

#ad
Ninja #ad - Obsahuje: ninja foodi dual zone air fryer eu zástrčka, 2 zásuvky vhodné do myčky s nepřilnavou vrstvou celkem 9, 5 l objem & Crisper Plates. 6 funkcí vaření: max crisp, pečení, ohřívání, dehydratace. Barva: černá.

Hmotnost: 8, 9 kg. Průvodce receptů vytvořený šéfkuchaři. Vařte od zmrazeného až po křupavé. Ušetřete až 55% nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny. Rozměry: v 32, 5 cm × Š 41, 5 cm × h 27 cm. Až o 75 % méně tuku* při použití funkce air fry *testováno ve srovnání se smaženými, Air Fry, pražení, ručně řezanými hranolkami.

Vařte až o 75 % rychleji než cirkulační kamna* *testováno s rybími tyčinkami a párky, včetně předehřívání. Vaří až 8 porcí: každá zásuvka pojme až 1, 4 kg hranolků nebo 2 kg kuřete. 2 nezávislé zóny vaření: vařte 2 potraviny s různými funkcemi, časy a teplotami v každé zásuvce, abyste mohli připravit kompletní jídla v jednom zařízení.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.8
Délka10.63
Hmotnost19.4
Šířka16.34
Číslo díluAF400EU
ModelkaAF400EU

5. Ninja

#ad

9,5l Airfryer, 6 v 1, nepřilnavý povrch, měď/černá, Amazon Exclusive, AF400EUCP, s kleštěmi, Ninja Horkovzdušná fritéza Foodi MAX Dual Zone, koše vhodné do myčky, 2 přihrádky

#ad
Ninja #ad - Barva: měď/Černá. Rychlá, kompletní jídla bez oleje. 6 funkcí vaření: max crisp, ohřívání, pečení, pražení, Air Fry, dehydratace. Air fry: až o 75 % méně tuku* *testováno ve srovnání se smaženými, ručně nakrájenými hranolky. Každá zásuvka pojme až 1, 4 kg hranolků nebo 2 kg kuře.

Exkluzivně amazon: tato fritéza 6 v 1 dual zone air fryer má elegantní měděné akcenty a obsahuje silikonové kleště. Průvodce recepty. Vařte až o 75 % rychleji než cirkulační kamna* *testováno s rybími tyčinkami a párky, včetně předehřívání. Extra velký objem: uvařte až 8 porcí. Obsahuje: ninja foodi max dual zone air fryer eu zástrčka, 2 x zásuvky 4, silikonové kleště, 75 litru s nepřilnavým povrchem vhodné do myčky celkem 9, 5 litru objemu a krimpovací desky.

Hmotnost: 8, 5 cm × Š 41, 8 kg. Rozměry: v 32, 5 cm × h 27 cm. Ušetřete až 65 % nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny. 2 nezávislé zóny vaření: vařte 2 potraviny 2 způsoby, obě současně hotové.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.8
Délka16.34
Hmotnost19.4
Šířka10.63
Číslo díluAF400EUCP
ModelkaAF400EUCP
Záruka2 roky.

6. COSORI

#ad

80+ online recept a kniha receptů, 30 – 230 °C, mini pece, Turbo Blaze™, kompaktní,, fermentace, COSORI Horkovzdušná fritéza s nastavitelnými stupni ventilátoru, sušení jogurtu, 6 l 1,4 kg Airfryer

#ad
COSORI #ad - Lze mýt v myčcekoš s nepřilnavým povrchem a servírovací podnos lze jednoduše mýt v myčce. Závazek servisuspolečnost cosori se snaží nabídnout vám spolehlivou kvalitu výrobků a vynikající zákaznický servis; pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás prosím. Elegantní a kompaktní design díky kompaktnímu designu se COSORI TurboBlaze hodí do každé kuchyně; vždy najde místo, kde vyniká svým elegantním designem.

Multifunkční kuchyňský talent díky velkému teplotnímu rozsahu od 30 °c do 230 °c a nastavitelným stupňům ventilátoru si můžete vychutnat perfektní chuť nízkoteplotního kvašení jako jogurtovač a funkce sušení; můžete zažít více možností vaření s dalšími režimy vaření jedním dotykem a 9 funkcemi. O 46 % rychlejší díky novému vyvinutému stejnosměrnému motoru motor dc vaří turbo blaze o 46 procent rychleji než horkovzdušné fritézy s běžnými střídavými motory AC motory; ten se otáčí poměrně rychleji až 3 600 ot/min a spotřebuje v průměru až o 40 procent méně energie.

Až o 95 % méně oleje při vaření se spotřebuje o 95 % méně oleje, a pokrmy jsou přesto křupavé; s Turbo Blaze jde zdraví a chuť ruku v ruce. Revoluční dc motor nově vyvinutý stejnosměrný motor je vybaven 5 rychlostmi vzduchu, přičemž různé rychlosti vzduchu jsou automaticky přesně přizpůsobeny příslušné funkci vaření, aby bylo dosaženo perfektní chuti. Recepty na míru zkombinujte jednu z 96 ingrediencí v aplikaci vesync a my vám dodáme nejlepší řešení vaření: recepty pro děti, rychlé recepty pro všechny kuchyňské potřeby vaší rodiny. Objem 6 litrů6litrová nádoba s nepřilnavým povrchem nabízí místo pro 3 až 5 osob a je ideální pro rodiny a večírky.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška11.85
Délka15.75
Hmotnost13.23
Šířka11.81
Číslo díluCAF-DC601-KEU
ModelkaCAF-DC601-KEU

7. KLAMER

#ad

Bezolejová fritéza, 1500 W horkovzdušná fritéza s 8 předprogramy, KLAMER Horkovzdušná fritéza 3,5 l, multifunkční mini horkovzdušná fritéza

#ad
KLAMER #ad - Isté: abyste neztratili radost z vaření, je důležité lehké čištění fritézy. Zdravé: v horkovzdušné fritéze lze pokrmy snižovat obsah tuku a šetrně připravovat. Kompaktní: s kapacitou 3, 5 l je horkovzdušná fritéza ideální pro domácnost 1 – 2 osoby.

100% záruka spokojenosti: naše služby jsou zárukou 100% spokojenosti. Je jedno, zda se jedná o náhradu, výměnu nebo vrácení. Poskytujeme vám služby i nad rámec standardních lhůt a jsme Vám k dispozici jako dlouhodobý partner. 8 přednastavených programů vaření umožňuje rozmrazování, předehřívání a udržování teplých pokrmů. Koš s povrchovou úpravou má nepřilnavý účinek, lze jej vyjmout a mýt v myčce.

Simpel: na elegantním led digitálním displeji lze pomocí dotykové obrazovky nastavit časové a teplotní funkce fritézy. Výkonná fritéza 1500 w s cirkulujícím horkým vzduchem se rychle a nekomplikovaně dusí, griluje, vaří a smaží. S maximální teplotou 200 stupňů může mini fritéza bez problémů připravit hranolky, pečivo a koláče.
ZnačkaKLAMER #ad
VýrobceKLAMER #ad
Výška12.4
Délka13.39
Šířka10.83

8. Ninja

#ad

AF500EUCP, Ninja Horkovzdušná fritéza Foodi FlexDrawer, černá a měď, 7 v 1, Airfryer s 10,4násobnou přihrádkou a vyjímatelným oddělovačem, nepřilnavý povrch, Dual Zone, koš vhodný do myčky

#ad
Ninja #ad - Rozměry: v 32, 6 cm × h 49, 7 cm × Š 31, 6 cm. Vařte s až o 45 % méně energie než v troubě*: *testy a výpočty jsou založeny na doporučené době vaření párků za použití funkce horkovzdušného vzduchu ve srovnání s běžnými kamny.

Vařte až o 65 % rychleji než běžné trouby testováno s rybími tyčinkami a párky, dehydratace, ohřívání, pražení, Max Crisp, včetně předehřívání.7 funkcí: air fry, pečení, chůze. Obsahuje: ninja foodi flexdrawer air fryer nepřilnavá vrstva, sešit receptů od šéfkuchaře a silikonové kleště, 4 l vhodná do myčky, zásuvka 10, oddělovač a 2 x křupavé desky, barva: černá a měděná.

Vhodné pro 8+ osob. Technologie duální zóny: vařte 2 potraviny 2 způsoby, 5 kg hranolků do každé 5, obě jsou hotové současně. Flexdrawer se hodÍ kaŽdÉho jídla: odstraňte oddělovač a proměňte 2 nezávislé varné zóny na extra velkou 10, 4 l megazónu pro vaření větších potravin. Umístěte až 2 kg kuře nebo 1, 2litrové zóny.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.87
Délka19.43
Hmotnost20.67
Šířka12.44
Číslo díluAF500EUCP
ModelkaAF500EUCP

9. Stillstern

#ad

Gleiches-Ende, Dörren, 120 Rezepte DEUTSCH, Stillstern Dual Heißluftfritteuse 1-8 Pers. 2x4=8L, Auftauen&Warmhalten, 200°C/in3Min, 8 Programme, Air Fryer, Shake-Funktion engineered by STILLSTERN

#ad
Stillstern #ad - Daher erhalten sie beim kauf eine 3-jährige Zufriedenheits- und 60-tägige Geld-zurück-Garantie. Dank powerboost-funktion kein Vorheizen nötig! Platzsparend, praktisch und gesundheitsbewusst. Einfach flexibel und praktisch! Bis zu 85% weniger Fett. Ffnen und schließen der gerätetür ohne Programmunterbrechung perfekt zum Würzen, großes LED-Display, Wenden oder Kontrollieren.

Ob frittierkorb & -einlage, edelstahl-toasthalter, grillzange oder Muffinformen - alles ist antihaftbeschichtet und kann ohne Bedenken in der Geschirrspülmaschine gereinigt werden! Tolle features: shake-erinnerungsfunktion, power-boost und cool-touch-Technologie. Einfache reinigung: die reinigung ist ein kinderspiel. Sie erhalten zudem lebenslangen Support aus unserem eigenen STILLSTERN Service-Zentrum in Deutschland! Unser service-Zentrum steht Ihnen 24 Std.

365 tage im jahr per zur Verfügung. Hol dir jetzt das ultimative küchengerät! Ohne fett: die neue heißluftfritteuse duo von stillstern heizt dank innovativer Technik in Sekundenschnelle auf 200 Grad. Kochspaß garantiert: entdecke die neue heißluftfritteuse von Stillstern mit 12 Kochprogrammen und einem Rezeptbuch voller Inspirationen. Firmensitz & service-versprechen aus deutschland: wir sind überzeugt von unserer heissluftfritteuse und geben diese Überzeugung an Sie weiter. Backe, dörre und bereite deine Lieblingsgerichte im Handumdrehen zu.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška12.01
Délka15.75
Hmotnost18.74
Šířka14.96
Číslo dílu1432
ModelkaDuo-Fry

10. COSORI

#ad

Horkovzdušná fritéza, COSORI Horkovzdušná fritéza XXL 5,5 l Fritéza, předehřívání a udržování teploty, fritéza bez oleje, 11 programů, horkovzdušná fritéza s digitální LED dotykovou obrazovkou, režim

#ad
COSORI #ad - Ištění bylo tak snadné! fritovací koš s nepřilnavým povrchem lze jednoduše vyjmout a umýt v myčce, čímž uvolníte ruce a ušetříte čas. Vařte jídlo s kuchařkou jako kuchař! s až 100 recepty v němčině, které pečlivě připravili kuchaři COSORI, může i začátečník připravit chutné pokrmy jako kuchař a rychle motivovat inspiraci k vaření.

Stále si děláte starosti o velikost horkovzdušné fritézy? horkovzdušná fritéza COSORI XXL s velkou kapacitou dokáže uspokojit potřeby 3–5 osob, což se perfektně hodí k potřebám vás a vaší rodiny. Jediným klepnutím můžete začít gurmánskou cestu. Až 13 funkcí vaření: 11 přednastavených jídelních programů, funkce předehřívání a udržování teploty vám nabízí jedinečný a pohodlný zážitek z vaření, zaručuje ale také perfektní chuť pokrmů; můžete také nastavit čas a teplotu podle svého přání.

Klepněte a začněte vařit: ve srovnání s běžným typem tlačítka a běžným ovládáním jedním tlačítkem více přednastavených režimů vám dotyková obrazovka s jedním tlačítkem nabízí rychlejší způsob vaření. Ještě jíte vysoce kalorické smažené potraviny? zároveň si děláte starosti s obezitou a nezdravostí? pokud se rozhodnete pro horkovzdušnou fritézu COSORI můžete ušetřit až 85 % oleje a současně si vychutnat stejnou křupavou a šťavnatou chuť jako smažené potraviny, což vede ke zdravějšímu životnímu stylu. Vychutnejte si jídlo s rodinou.
ZnačkaCOSORI #ad