Top 10 Denon AVR-S970H – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Denon

#ad

8K HDMI, HEOS Mulitroom, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, WLAN, kompatibilní s Alexou, Denon AVR-S970H 7.2kanálový AV přijímač, Bluetooth, DTS: X, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, tidal, Apple AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S970H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost20.94
Šířka17.09
Číslo díluDenon AVR-S970H
ModelkaDenon AVR-S970H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

Dolby Surround Sound, Bluetooth, 8K HDMI, HEOS Multiroom, kompatibilní s Alexou, WLAN, černý, AirPlay 2, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, Denon AVR-S660H 5.2kanálový AV přijímač

#ad
Denon #ad - Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Vstup pro přehrávač desek: přes integrovaný phono vstup můžete snadno připojit svůj gramofon na AVR-S660H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

BalenÍ surround sound: vytvořte prostorový zvukový systém 5. 2 a zažijte zvuk ve formátech dolby truehD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio a DTS Neo: 6. Vyvážený zvuk: díky diskrétnímu vysokoproudovému zesilovači na všech 5 kanálech poskytuje AVR skvělých 135 wattů na kanál, navíc je použitelný se širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují video pashrough 8K60Hz a 4K120Hz s výkonem 40 GB, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.

Bluetooth audio-přenos: přeneste zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRS660H může zvuk přehrávat současně přes Bluetooth sluchátka a reproduktor. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.25
Délka26.1
Hmotnost0.02
Šířka20.75
Číslo dílu375G000076650
ModelkaAVRS660HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

3. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexou, Denon AVR-X2800HDAB 7.2kanálový AV přijímač, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, černý, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, 8K HDMI, WLAN, HEOS Mulitroom, DAB, DTS:X, AirPlay 2, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+.

Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost25.93
Šířka17.09
Číslo díluAVR-X2800H DAB
ModelkaAVR-X2800H DAB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Denon

#ad

6 HDMI vstupů a 1 výstup, Denon AVR-S770H 7.2kanálový AV přijímač s Dolby Atmos, DTS: X, AirPlay 2, Bluetooth, kompatibilní s Alexou, 8K HDMI, HEOS Multiroom, WLAN

#ad
Denon #ad - Výkonný, diskrétní 7kanálový zesilovač špičkové třídy – diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon na kanál až 140 wattů – dostatečný výkon pro většinu reproduktorů ve středně velkých místnostech.

Streamování hudby po celém domě – zabudovaný heos umožňuje bezdrátově streamovat hudbu a přenášet ji na reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech. Jednoduché nastavení a systém korekce prostoru audyssey – náš oceněný instalační asistent poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli ihned začít. Velkolepý 3d zvuk – ponořte se s Dolby Atmos uprostřed dění.

Software audyssey multeq pro přesnou kalibraci zvuku zaručuje optimální zážitek z poslechu ve vaší místnosti. Více než 110 let innoace – od svého založení v roce 1910 se denon neúnavně snaží o kvalitu, inovaci a zvukový výkon, aby vytvořil nezapomenutelné okamžiky. Denon kvalita zvuku – vyplňuje malé až středně velké prostory dynamickým zvukem Denon Sound.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.98
Délka13.35
Hmotnost18.96
Šířka17.32
Číslo díluAVRS770HBKE2AU
ModelkaAVRS770HBKE2AU
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

5. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexou, Dolby Surround Sound, AirPlay 2, Bluetooth, 8K HDMI, HEOS Multiroom, Denon AVR-S670H 5.2kanálový AV přijímač, černý, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, WLAN

#ad
Denon #ad - Jednoduché nastavení a systém korekce prostoru audyssey – náš oceněný instalační asistent poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli ihned začít. Více než 110 let inovací – od svého založení v roce 1910 se denon neúnavně snaží o kvalitu, inovaci a zvukový výkon, aby vytvářel nezapomenutelné okamžiky.

Výkonný, diskrétní 5kanálový zesilovač – diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon na kanál až 135 wattů – dostatečný výkon pro většinu reproduktorů v menších místnostech. Software audyssey multeq pro přesnou kalibraci zvuku zaručuje optimální zážitek z poslechu ve vaší místnosti.

Skutečné prostorové zážitky – podporuje Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk. Denon kvalita zvuku – vyplňuje menší prostory dynamickým zvukem Denon Sound. Streamování hudby po celém domě – zabudovaný heos umožňuje bezdrátově streamovat hudbu a přenášet ji na reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost17.2
Číslo díluavc-s670h
Modelkaavc-s670h
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

6. Denon

#ad

Denon AVRS970H AV-Receiver

#ad
Denon #ad - Rpa2023. Next-gen ging - genießen sie reibungsloses und verzögerungsfreies spiel mit spektakulären Bildern, Reduzierung von Framerrissen mit 8K/60Hz-Schritt, variabler Bildwiederholfrequenz VRR, schneller Frame-Transport QFT und automatischem Modus mit geringer Latenz ALLMmit diesem DENON Stereo Receiver.

Verbindet sich mit jedem hd/ultra hd-fernseher, einschließlich 3 8k-eingänge, blu-ray-Player und Plattenspieler für unglaublichen Stereo-Sound: USB-Eingang, Subwoofer, digitale und logische Eingänge, 8 hdmi-anschlüsse 6 eingänge/2 ausgänge, Phono-Eingang und eine Reihe von Wireless-Optionen. Genießen sie 3d-audio und video von höchster Qualität mit dem AVR-S970H die 8K Li. Lle zimmer mit mittlerem Tuchspot mit einem 7.

2- oder 5. 2. 2-konfiguration mit Dolby Atmos und DTS: X. Steigern sie ihr zuhause entertainment: mit 90 w x 7 bietet der avr-s970h surround-sound, makellose Videos und sanfte Animationen mit 8 K/60 Hz Schritt. Dieser doppel heimkino-receiver mit den anspruchsvollsten Unterhaltungsbedürfnissen mit der neuesten Technologie ein außergewöhnliches Filmerlebnis. Holen sie das beste aus ihrem 8k-fernseher heraus.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška9.6
Délka20.5
Hmotnost20.9
Šířka16.9
Číslo díluAVRS970H
ModelkaAVRS970H

7. Denon

#ad

HEOS Mulitroom, Denon AVR-X2800H 7.2kanálový AV přijímač, Bluetooth, černý, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, 8K HDMI, AirPlay 2, DTS:X, WLAN

#ad
Denon #ad - Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, TuneIn internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluAVR-X2800H
ModelkaAVR-X2800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Denon

#ad

Denon AVR-X1700H 7.2kanálový AV přijímač, DTS: X, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, 8K HDMI, černý, HEOS Multiroom, Hifi zesilovač s Dolby Atmos, Bluetooth, WLAN, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRX1700H může zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X1700H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tunein internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Vytvořte 5. 1.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost18.96
Šířka19.69
Číslo díluAVRX1700HBKE2
ModelkaAVRX1700HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 5 let

9. Denon

#ad

6 HDMI vstupů a 1 výstup, 8K HDMI, Bluetooth, AirPlay 2, WLAN, kompatibilní s Alexou, Denon AVR-S760H 7.2kanálový AV přijímač s Dolby Atmos, DTS: X, HEOS Multiroom

#ad
Denon #ad - Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRS760H umí zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn internetového rádia, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.

Vyvážený zvuk: díky diskrétnímu vysokoproudovému zesilovači na všech 7 kanálech poskytuje AVR skvělých 140 wattů na kanál, navíc je použitelný se širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S760H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Fascinující surround sound: av receiver podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluAVRS760HBKE2
ModelkaAVRS760HBKE2
Záruka4 roky záruka výrobce

10. Denon

#ad

Dolby TrueHD, DTS:HD Master, Advanced 8K Upscaling, Denon AVR-S660H 5.2 Ch AVR Modell 2021, Amazon Alexa, 3D Audio

#ad
Denon #ad - Fortschrittlicher hdmi-videobereich mit 8k-upscaling – verfügt über 3 dedizierte 8k-eingänge, die 8k/60hz oder 4k/120hz video-pass-through unterstützen. Alle hdmi-eingänge unterstützen 4:4:4 pure color sub sampling, hDR10+, HDR10, Dolby Vision und HLG für außergewöhnliche Farben und Klarheit.

Holen sie sich hifi-sound rund um Ihr Zuhause mit Pandora, TuneIn, Spotify, Deezer und mehr. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, and language of product, labeling or instructions. Erweitern sie die reichweite ihrer musik in jeden raum im haus über wlan, airplay oder bluetooth mit den kabellosen HEOS MEHRRAUM-Lautsprechern – keine Kommandozentrale oder zusätzliche Hardware erforderlich.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6
Délka17.1
Hmotnost9.9
Šířka13.4
Číslo díluAVRS660H
ModelkaDenon AVR-S660H