Top 10 Digital receiver Für Kabel TV Humax – Kabelové přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Premium X

#ad

Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 530C Digital FullHD TV Auto Instalace USB multimediální přehrávač SCART HDMI kabelová televize pro každého poskytovatele kabelů

#ad
Premium X #ad - Rozsah dodávky > kompaktní premium x cablereceiver, dálkové ovládání se dvěma bateriemi, podrobný návod k obsluze v němčině, 1 metr HDMI kabel. Kabelový přijímač > pro nešifrovanou digitální kabelovou tv v hd a sd.

Televize > 4000 programových úložišť pro televizi a rádio, epg, jednoduché vícejazyčné menu, doba přepínání pod 1 sec, dětská pojistka, teletext, aktualizace softwaru – nízká spotřeba energie. Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání máte možnost přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce.

0, 1x rf in: iec zdířka pro koaxiální kabel z připojovací krabice, 1x scart, 1x hdmi 1.4, 1x s/pdif coaxial, 1x rf loop through: iec konektor pro probroušení signálu. Obrazové signály přes hdmi nebo scart přípojka > lze připojit na téměř všechny televizory – přijímací přístroj pro každého poskytovatele kabelů s volně přijímanými televizními programy. Přípojky > 1x usb 2.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Výška1.5
Délka6.5
Šířka4.17

2. HUMAX

#ad

HDMI, DVB-S/S2, SCART, bez HDMI kabelu, Humax Digitální HD Nano digitální HD satelitní přijímač 1080P digitální HDTV satelitní přijímač s 12V síťovým zdrojem Camping, předinstalovaný Astra

#ad
HUMAX #ad - Perfektní příjem: s tímto dvb-s2 přijímačem můžete přijímat všechny volné satelitní programy. Tak se z obývacího pokoje stane zcela vlastním kinem. Působivý zvuk: vychutnejte si díky výstupu Dolby Digital také působivý zvuk.

Díky 12v přípojce si nyní můžete užívat i HD kvalitu obrazu při kempování. Přístroj přesvědčí navíc ostrým obrazem HDTV. Rozsah dodávky: satelitní přijímač humax hd nano dodáváme s dálkovým ovládáním včetně baterií, síťové zástrčky a německého návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Všestranné připojení: satelitní přijímač nabízí hdmi vstup, ale také scart vstup pro použití na starých televizních přístrojích. Předinstalovaný seznam stanic: není nutné žádné nastavování! Díky již předinstalovanému seznamu stanic můžete začít přímo bez vyhledávání stanic.
ZnačkaHUMAX #ad
VýrobceHumax-Digital #ad
Výška1.42
Délka3.78
Hmotnost0.37
Šířka5.91
Číslo díluR8705
ModelkaR8705
Záruka2 roky záruka výrobce

3. HUMAX

#ad

Humax PR-HD 3000C kabelový přijímač

#ad
HUMAX #ad - Digitální výstup, scart, komponentní video, LAN/Ethernet, USB 1.1, usb 2. 0 Formát iPTV. Rozsah dodávky: ovp + přijímač + scart kabel + hdmi kabel + anténní kabel + napájecí kabel + dálkové ovládání + 2x AAA baterie. Dolby digital, dsl streaming, EPG, HDTV. Audio analog, rs 232, dvi / hdmi, uhf modulátor, elektr. Opt.
ZnačkaHUMAX #ad
VýrobceHumax #ad
Výška8.27
Délka1.77
Šířka11.02
Číslo díluPR HD 3000c
ModelkaPR HD 3000c

4. Premium X

#ad

TV přijímač, Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 531C Digital FullHD SCART HDMI USB přehrávač médií, kabelová televize

#ad
Premium X #ad - Obrazové signály se přenášejí přes HDMI nebo SCART přípojku. Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce.

Televize a domácí kino > tv přijímač je vhodný pro každého poskytovatele kabelů, který vysílá volně přijímané programy. Kabelový přijímač pro digitální kabelovou televizi v hd a sD. Rozsah dodávky > cable receiver, externí síťový zdroj 1 m, návod k obsluze v němčině, dálkové ovládání s bateriemi, HDMI kabel 1 m. Televize přes kabelové připojení > jednoduché vícejazyčné menu, teletext, doba přepínání pod 1 sec, aktualizace softwaru, dětská pojistka, EPG, nízká spotřeba energie.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

5. RED OPTICUM

#ad

SCART, RED OPTICUM AX C100 HD kabelový přijímač s funkcí nahrávání PVR I digitální kabelový přijímač HD, koaxiální audio I přijímač pro kabelovou televizi I DVB-C přijímač, černý, HDMI, USB, EPG

#ad
RED OPTICUM #ad - Skutečný univerzální digitální kabelový tuner s jednoduchým designem, dálkovým ovládáním, rozmanité možnosti připojení, nízká spotřeba energie a jednoduché ovládání splní všechna přání.

Rozmanitost připojení. Jednoduché ovládání: 4místný led displej, vícejazyčné menu a epg usnadňují obsluhu. Dvb-c tuner se hodí pro příjem všech volně vysílaných televizních a rozhlasových programů. Pískané ostré vychutnejte si nejlepší hd kvalitu s dvb-c přijímačem pro kabelovou televizi od RED OPTICUM. Hd přijímač nabízí četné přípojky, s/pdif coaxial, anténní kabel vstup a výstup pro Loop, jako HDMI/SCART, jakož i USB rozhraní pro přehrávání médií.

Navíc máte na výběr mezi automatickým a manuálním vyhledáváním stanic. UŽiteČnÉ funkce seznam oblíbených položek i dětská pojistka i titulky i teletext i funkce časovače I vícejazyčný audio formát I podpora WiFi I funkce nahrávání PVR a časový posun přes USB.
ZnačkaRED OPTICUM #ad
VýrobceOpticum #ad
Výška1.38
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka4.72
Číslo dílu33032
Modelka33032
Záruka24 měsíců

6. TechniSat

#ad

IPTV antracit, obrázek a obrázek, obraz v obraze, TechniSat TECHNISTAR K4 ISIO Kabelový přijímač s čtyřnásobným tunerem, HbbTV

#ad
TechniSat #ad - Hd přijímač s připojením lan je připraven pro příjem dvb-ip multicast, přes internetovou funkci ISIO podporuje všechny běžné knihovny médií a HbbTV, WLAN volitelně pomocí dongle. Po připojení pevného disku nebo nas umožňuje čtyřnásobný kabelový tuner nahrávat až tři programy současně, zatímco čtvrtý je sledován, včetně časově posunutého televize.

Pomocí funkce nahrávání pvr lze zcela jednoduše zaznamenávat nešifrované digitální televizní a rozhlasové programy předpokládá se připojení USB paměťového média nebo síťové paměti. Digitální kabelový přijímač s kabelovým quattrotunerem 4 x dvb-c, pro sledování televize ve Full HD, lze ovládat jak přes dálkové ovládání, tak i přes aplikaci TechniSat CONNECT, i na cestách.

Rozsah dodávky: technistar k4 isio, hdmi kabel, dálkové ovládání, anténní kabel, rozměry výrobku š x v x h: 28 x 3, externí síťový zdroj, 8 x 13, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 5 cm.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška2.36
Délka15.75
Hmotnost1.13
Šířka8.27
Číslo dílu0002/4779
Modelka0002/4779
Záruka2 roky při online registraci produktu

7. hd-line

#ad

Kabelový receiver přijímač pro digitální kabelovou televizi 2990 Combo DVB-C HDTV, WLAN volitelný + HDMI kabel, HDMI , DVB-T/T2, DVB-C / C2, USB 2. 0, SCART

#ad
hd-line #ad - Tento přístroj disponuje multimediálním a usb vstupem, teletexu, funkcí EPG, návodem k obsluze a mnoho funkcí. Kombigerita zhotovená z vysoce technologických strojů přesvědčí designem a výkonem.

Hd-line je světová značka a prodává se v mnoha zemích světa. Protože je horní kryt z kovu, které propůjčují designu eleganci. Tento přijímač má velmi silnou tažnou sílu. Combo přístroj hd-line 2990, propůjčuje led displej eleganci a jeden z faktorů, má velmi stylový design, který vám nabídne nejlepší zkušenost. K dispozici je anténní vstup, koaxiální vstup, HDMI vstup, výstup, vstup Scart a vstupní vstup na zadním vstupu.

Naše vysoce kvalitní zařízení disponuje následujícími funkcemi dvb / c2, dvb / c - dvb / t - dvb / t2. Combo zařízení hd-line 2990 je nastaveno pouze pro vás. Můžete získat kompletní hd obraz 1080p, 1080i, 720p, 576i a 576p s pal, 480i a 480p s NTSC, formát obrazu: 16: 9/4: 3 - minimální spotřeba energie.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2990combo
Modelka2990combo
Záruka1 year

8. XTREND

#ad

Xtrend ET 7100 V2 HD 1x DVB-C/T2 Tuner H.265 Linux Full HD 1080p HbbTV kabelový přijímač

#ad
XTREND #ad - Přehrávat hudbu přes váš pc / počítač přes přijímač. Multifunkční a šetrná k životnímu prostředí: tato sada top box hybridní přijímač má vícejazyčné menu jako např. Nahrávky lze kdykoli naprogramovat a běžné vysílání lze pozastavit a přehrávat podle libosti. Xtrend 7100 v2 je navržen tak, francouzštině, španělštině, turečtině, ruštině, angličtině, aby v pohotovostním režimu nespotřeboval více než 0, 5 W, čímž ušetříte náklady na energii a současně šetříte naše životní prostředí.

Přehrávání mp3 souborů, hudby, fotografií, videí přes externí HDD pevný disk nebo přes USB flash disk je možné přes funkci přehrávání. Flexibilní tuner a chytrá televize: ať už pro kabelovou televizi nebo příjem dvb-t2, s hybridním přijímačem xtrend 7100 v2 můžete přijímat obě možnosti. Kromě toho můžete samozřejmě přes kabelovou televizi také přijímat rádiové programy.

S možností dlna můžete např. Dobře testováno – xtrend 7100 v2 e2 linux hd přijímač byl podroben přísným testům a testům a obstál se známkou "DOBRÉ": *TEST: Digitální televize 03. 7100 v2 vám nabízí mnoho konektorů, hdmi, esata, jako jsou kabely & dvb-t2, síť, audio VIDEO, USB, RF IN & RF OUT a DC IN. Předinstalováno openatv a funkce dlna a multimediální přehrávač: oblíbený ovladač openatv je předinstalován a je vám k dispozici s online aktualizacemi. V němčině, italštině atd.
ZnačkaXTREND #ad
VýrobceXtrend #ad
Výška1.57
Délka6.69
Šířka8.31
Číslo díluXT7100
ModelkaXT7100

9. Sky Vision

#ad

Humax satelitní přijímač digitální HD Nano satelitní přijímač s předinstalovaným seznamem stanic vč. kabelu HDMI a dálkového ovládání, černý, HDMI a SCART přípojka, Dolby Digital výstup

#ad
Sky Vision #ad - Předinstalovaný seznam stanic: není nutné žádné nastavování! Díky již předinstalovanému seznamu stanic můžete začít přímo bez vyhledávání stanic. Všestranné připojení: satelitní přijímač nabízí hdmi vstup, ale také scart vstup pro použití na starých televizních přístrojích.

Rozsah dodávky: dodává se satelitní přijímač humax hd nano s dálkovým ovládáním včetně baterií, zástrčku a 1, 5 metru dlouhý HDMI kabel. Působivý zvuk: vychutnejte si díky výstupu Dolby Digital také působivý zvuk. Přístroj přesvědčí navíc ostrým obrazem HDTV. Díky 12v přípojce si nyní můžete užívat i HD kvalitu obrazu při kempování. Tak se z obývacího pokoje stane zcela vlastním kinem. Perfektní příjem: s tímto dvb-s2 přijímačem můžete přijímat všechny volné satelitní programy.
ZnačkaSky Vision #ad
VýrobceSKY VISION #ad
Výška1.42
Délka3.78
Hmotnost0.49
Šířka5.91
Číslo díluHD Nano
ModelkaA2183
Záruka2 roky záruka výrobce

10. COMAG

#ad

HDTV, funkce Time Shift, černý, USB 2.0, SCART, COMAG Digitální Full HD kabelový přijímač DKR 60 HD PVR Ready, DVB-C, HDMI

#ad
COMAG #ad - Funkce pvr ready & time shift: záznam televizních pořadů a časově posunutého sledování televize na USB paměťových zařízeních není součástí dodávky se systémem souborů FAT32 nebo NTFS.

Přípojky: hdmi přípojka, usb 2. 0, tv scart přípojka, digitální koaxiální audio výstup, 230V AC síťový připojovací kabel. Rozsah dodávky: comag dkr60hd, dálkové ovládání s bateriemi, návod k obsluze. Vhodné pro všechny volně přijímané = nešifrované digitální televizní a rádiové programy v kabelové síti. Podporuje výkonný hd media player: avi;mkv;ts;mpg;mp4 - mpeg1/2/4; asp;h. 264 - mp3; ogg - jpeg;bmp.
ZnačkaCOMAG #ad
VýrobceCOMAG #ad
Výška1.57
Délka3.94
Hmotnost0.02
Šířka6.69
Číslo dílu193028
Modelka193028
Záruka2