Top 10 edding Porzellanstifte Spülmaschinenfest – Popisovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. edding

#ad

Edding 4200 porcelánová štětcová tužka také na sklo a keramiku

#ad
edding #ad - Značkovač se štětcovým hrotem pro vytvoření porcelánu, glazované keramiky a skla odolného vůči kamen. Rozsah dodávky:. Edding 4200 porcelánová štětcová tužka. Pigmentový inkoust na vodní bázi, stálý na světle.
Značkaedding #ad
VýrobceEdding #ad
Výška0.51
Délka9.06
Hmotnost0.4
Šířka4.53
Číslo díluEDD4200XX 3x 6er sort
Modelka4-4200-6

2. edding

#ad

Štětečkové fixy na porcelán od Edding, tříděné

#ad
edding #ad - Před vypálením lze opravit, výsledný produkt lze mýt v myčce do 50 °C. Snadná příprava zpracovávaných ploch alkoholem nebo čističem skla. Kreativní tvoření na porcelán, glazovanou keramiku a žáruvzdorné sklo. Velmi krátká doba schnutí pouhých 15 minut a doba vypalovaní v domácí troubě pouhých 25 minut při 160 °C.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluEDD4200
ModelkaEDD4200

3. edding

#ad

1-4 mm, NOVINKA Edding 4200 porcelánová tužka, černá

#ad
edding #ad - Nedochází k tvorbě rýhy a kapek. Kryje na porcelán, sklo a keramiku. Světlostálý pigmentový inkoust na bázi vody. Po zapálení lze mýt v myčce. Flexibilní špička štětce 1–4 mm.
Značkaedding #ad
VýrobceEdding #ad
Výška6.5
Délka0.39
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo dílu4-4200001
Modelka4-4200001

4. edding

#ad

Edding Porcelánová štětcová tužka 4200, 1 – 4 mm, tříděná balení po 6 kusech, všechny 3 barvy

#ad
edding #ad - Možné jak ploché, tak i zcela jemné kreace. Po krátké době lze trvale vypálit v troubě – poté lze mýt v myčce. S flexibilním hrotem štětce od 1 mm do cca 4 mm. Zvláště vhodné pro sklo, porcelán nebo keramiku.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Číslo dílu4200 VE3
Modelka4200 VE3

5. GOSHIES

#ad

Sada na malování porcelánové štětce, GOSHIES 12 barev porcelánové tužky vhodné do myčky nádobí, keramika, keramické tužky, sklo a porcelánové tužky na vodní bázi

#ad
GOSHIES #ad - Hladké kreslení: tyto porcelánové tužky vhodné do myčky mají dostatek a snadno barvícího inkoustu. Iroké použití: tyto keramické tužky se hodí zejména pro použití na keramických površích, jako jsou šálky, jídelní talíře a vázy atd. Tyto barvy lze použít nejen jednotlivě, ale také v kombinaci mezi sebou a nabízejí nekonečné možnosti pro graffiti a malování.

Různé barvy: keramická malířská sada má 12 různých a rozmanitých barev na výběr, aby vyhovovala různým kreativním požadavkům. Díky tomuto ošetření je výrobek odolný vůči praní a zůstává stabilní při teplotách vody maximálně 50 stupňů. Hlava pera má dlouhou životnost a inkoust je hladký, zatímco barva krytky tužky odpovídá konci tužky, takže jej lze snadno najít a používat. A dělají z nich jedinečné předměty každodenní potřeby. Jeho funkce rychlého schnutí zajišťuje hladkost a přirozený pocit při malování, zatímco jeho silná krycí schopnost zlepšuje efekt malování.

Snadno a pohodlně se používá a při skladování nezabírá místo. Vysoce kvalitní tužka a inkoust: porcelánová štětcová tužka používá jemný inkoust na vodní bázi, který je světlý a snadno rozlišitelný, který je netoxický a neškodný. Pečení a fixace: po dokončení malby musí být dílo 30 minut sušeno v přírodním prostředí a poté 20 minut pečeno v peci při teplotě 200 stupňů Celsia, aby se barva zafixovala.
ZnačkaGOSHIES #ad
VýrobceGOSHIES #ad
Číslo díluPorzellanstifte Spülmaschinenfest
ModelkaKeramik Bemalen Set
ZárukaČ

6. Jostift

#ad

Kamenů, kamenů, keramiku,, malířských fixů, netoxické a pachově neutrální na kámen, keramických tužek, fixů, akrylových popisovačů, malování, 12 tužek, Jostift Porcelánové tužky vhodné do myčky nádobí

#ad
Jostift #ad - Světlé, modrá, jedinečné a syté barevné kombinace dokážou doplnit téměř všechny vaše každodenní kreace a učinit vaši keramiku pestřejší. 12 speciálních tužek pro keramické malby: červená, zelená, černá, hnědá, fialová, tyrkysová, trávově zelená, žlutá, světle modrá, oranžová, růžová, celkem 12 barev.

Je to ideální dárek pro studenty a milovníky řemesel. Způsob provozu: můžete malovat přímo na keramický povrch. Barva krytky tužky se shoduje s barvou inkoustu a usnadňuje tak rozlišení a hledání v každodenním životě. Netoxické, bez zápachu, neškodné pro tělo, bezpečné a spolehlivé. Upozornění: teplota praní nesmí překročit 50 stupňů. Psaní bez tření: akrylové barvy, vysoká odolnost proti opotřebení a nedá se snadno žmolkovat. Inkoust je dostačující, vysoce kvalitní hlava tužky, tužka a inkoust rychle schnou, barevný inkoust silně kryje, lze velmi snadno vybarvit a obraz je hladký a přirozený.

Bezpečně a bez zápachu: tužky s krystalovou barvou s teplým inkoustem na bázi vody lze keramické potřeby po lakování běžně používat. Pokud se vyskytnou chyby ve výkresu, můžete je otřít kapesníkem nebo hadříkem namočeným v teplé vodě. Po natírání musí být 30 minut suchý, pak vložte do trouby a pečte 20 minut při teplotě 200 stupňů Celsia nebo nechte uschnout na vzduchu.
ZnačkaJostift #ad
VýrobceJostift #ad
Číslo díluVTUC225046

7. edding

#ad

Tříděné, Štětečkové fixy na porcelán od Edding

#ad
edding #ad - Před vypálením lze opravit, výsledný produkt lze mýt v myčce do 50 °C. Velmi krátká doba schnutí pouhých 15 minut a doba vypalovaní v domácí troubě pouhých 25 minut při 160 °C. Kreativní tvoření na porcelán, glazovanou keramiku a žáruvzdorné sklo. Snadná příprava zpracovávaných ploch alkoholem nebo čističem skla.
Značkaedding #ad
VýrobceEdding #ad

8. edding

#ad

Studená barevná sada, teplá, 1-4 mm, 3 x sada 6 ks, edding Porcelánové štětcové pero 4200, rodinná

#ad
edding #ad - 3  sady vždy v 6 různých barvách. Velmi odolný vůči světlu; pigmentový inkoust na vodní bázi. Každý popisovač má flexibilní hrdlo pro zdobení glazované keramiky, žáruvzdorného skla a porcelánu. Lze mýt v pračce. Edding 4200 porcelánová štětcová tužka.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.37
Šířka8.66
Číslo dílu4-4200-6/6999/6099
Modelka4-4200-6/6999/6099
Záruka2

9. JIEYUCHU

#ad

Sklo a porcelánové tužky na vodní bázi, JIEYUCHU Porcelánové tužky, 12 barev, sada popisovačů pro malování keramiky, kamenů, akrylové tužky na kameny, vhodné do myčky, skla

#ad
JIEYUCHU #ad - Porcelánové pastelky na šálky, šálků, ideální pro individuální úpravu a personalizaci sklenic, hrnků a nádobí. Mnohostranné keramické tužky s robustním hrotem 1 mm pro psaní a malování na porcelán a jako malíř na sklo. Vysoké pokrytí sada obsahuje 12 výrazných barev, hnědá a černá, fialová, červená, mezi nimi růžová, modrá, tyrkysová, světle modrá, trávově zelená, zelená, žlutá, oranžová, které lze bez problémů použít na tmavých površích.

Rozpustný před vypálenímse speciálním inkoustem, takže při lakování můžete bez problémů provádět změny, který je trvalý až po vypálení v troubě 230 °C/446 °F, lze mýt v myčce. Voděodolné vůči malování tužek s našimi popisovači není nutné protřepávání nebo lisování.

Zažijte čistou radost, že bez námahy kloužete po boku, zatímco popisovač jemně teče a zaručuje bezchybný zážitek z psaní bez bublin. Jednoduše si jeden uchopte a nechte své kreativitě volný průběh. Keramické tužky s robustním vyberte si z rozsáhlého výběru 12 živých barev, které byly všechny pečlivě vyrobeny vysoce kvalitním akrylovým inkoustem. Jakmile inkoust zaschne, je voděodolný, takže vaše mistrovské dílo zůstane živé a dlouho vydrží.
ZnačkaJIEYUCHU #ad
VýrobceJIEYUCHU #ad
Výška0.39
Délka6.3
Hmotnost0.04
Šířka5.51
Číslo díluJYU-Drawpen-Erasable-12Se

10. Kreul

#ad

4 mm, krycí barva na sklo a porcelán na vodní bázi, Glass & Porcelain Pen Glamour Medium, 4 barvy v sadě, tvarově stabilní hrot, tloušťka linky cca 2, KREUL 16431

#ad
Kreul #ad - Brilantní a metalicky lesklé barvy na sklo a porcelán. Sada obsahuje elegantní barevnou kombinaci: klasika černá, zlatá, bílá, stříbrná. Na vodní bázi. Malování se vypálí v troubě po dobu 90 minut při 160 °C a poté je voděodolné, lze mýt v myčce. Tužky před každým použitím se zavřeným víčkem 1 až 2 minuty silně protřepejte, opatrně napumpujte na papír a napište na papír.
ZnačkaKreul #ad
VýrobceKreul #ad
Výška0.59
Délka5.59
Šířka4.72
Číslo dílu16431
Modelka10068551
ZárukaZákonná záruční doba 2 roky