Top 10 Faltbare Ladestation 3 In 1 Apple – Indukční nabíječky mobilních telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KLiHD

#ad

Mag-Safe bezdrátová nabíječka pro iPhone: magnetická nabíjecí stanice indukční bezdrátová nabíjecí podložka kompatibilní s iPhone 15 14 13 12 a Air-Pods 3 2 Pro s rychlým adaptérem 20 W

#ad
KLiHD #ad - Lze použít s magnetickým průhledným krytem pro nabíjení dalších bezdrátových zařízení, sundejte si ho. Je to také perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele! co dostanetenáš balíček obsahuje 1× indukční nabíjecí stanici mag-safe, 1× 20w rychlý adaptér, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Magnetická bezdrátová nabíječka 7, 5 w se dodává s přídavným 1, 2metrovým kabelem, který může výrazně rozšířit prostor pro váš pohyb!. Iroká kompatibilitanová nabíječka mag-safe je kompatibilní s iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro/max/13 pro/13 pro/max/13 mini/12 pro/12 pro/max/12 mini a Air-Pod. Několik ochranných funkcí naše bezdrátová magnetická indukční nabíječka má několik bezpečnostních certifikátů a nabízí ochranu proti nadproudu, zkratu a přehřátí, přepětí, aby vám umožnila bezpečnější zážitek z nabíjení. Rychlé nabíjení bezdrátová nabíječka vybavená adaptérem umožňuje rychlé nabíjení, 5 až 3 hodiny a hodiny a hodiny a.

Pouzdro vašeho mobilního telefonu není magnetické, plné nabití trvá pouze 2, jako je iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XS Max/X/XR/8/8Plus, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za dodatečný 20W adaptér. S 3/2/pro. V případě problémů se na nás můžete obrátit. Zábavní partner naše magnetická nabíjecí stanice vám umožňuje během nabíjení vašeho mobilního telefonu také užívat svobodu bavit se; kompaktní a přenosný design vám umožňuje pohodlně uložit do kabelky nebo cestovní tašky a doprovází vás kdykoli a kdekoliv.
ZnačkaKLiHD #ad
VýrobceKLiHD #ad
Výška0.39
Délka4.09
Hmotnost0.33
Šířka3.7
Číslo díluWA12C10
ModelkaA12
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

2. Apetiy

#ad

Apple Ladestation für AirPods1/2/3/Pro/Pro2 MagSafe Ladegerät, Ladestation Apple Watch und iPhone für iPhone 15/14/13/12 Serie,Apple Watch Ladestation für Apple Watch 9/8/Ultra/7/6/SE/5/4/3/2

#ad
Apetiy #ad - Angemessenes internes schaltungsdesign kann verhindern, die Sicherheit des Ladens des Geräts gewährleistet und die Gesundheit der Batterie schützt. Jede ladestation, ein typ-c-datenkabel, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden Ihnen eine zufriedenstellende Lösung bieten. Ladestation apple watch und iphone die ladestation unterstützt mehrere geräte zum gleichzeitigen Laden,Perfekte Kompatibilität iPhone 15/14/13/12 Serie; Apple Watch 9/8/Ultra/7/6/SE/5/4/3/2 ;AirPods 1/2/3/Pro/Pro2.

Wenn sie fragen haben, einen 20W-Adapter und eine Bedienungsanleitung. Sichere apple wireless ladestation das kabellose telefonladegerät ist mit magnetischer aufladung ausgestattet und mit Mag Safe Handyhüllen kompatibel. Portable mag safe ladestation die iphone ladestation ist faltbar, leicht und tragbar und kann in einer Handtasche, Gepäcktasche oder Hosentasche aufbewahrt werden. Wenn sie reisen oder auf geschäftsreise sind, tragen Sie bitte dieses drei in einem Ladegerät mit sich, um mehrere Geräte gleichzeitig aufzuladen.

Speziell für iphone ladestationen entwickelt Das Ladelicht kann während des Ladevorgangs atmen oder während des Schlafens ausgeschaltet werden, um zusätzliches Licht zu vermeiden. Ihr magnetisches sicherheitsladegerät enthält eine drei-in-einer-ladestation, die wir Ihnen senden, hat eine Reihe von Qualitätskontrollen bestanden. Ausgestattet mit Überstromschutz, dass eine Überladung die Gerätebatterie beschädigt, Überspannungsschutz und Übertemperaturschutz.
ZnačkaApetiy #ad
VýrobceApetiy #ad
Výška5.91
Délka0.79
Šířka3.94
Číslo díluT10-1
ModelkaT10-1

3. Apetiy

#ad

Ladestation Apple Watch und iPhone für iPhone 15/14/13/12 Serie,Apple Watch Ladestation für Apple Watch 9/8/Ultra/7/6/SE/5/4/3/2, Apple Ladestation für AirPods1/2/3/Pro/Pro2 MagSafe Ladegerät

#ad
Apetiy #ad - Wenn sie fragen haben, ein Typ-C-Datenkabel, einen 20W-Adapter und eine Bedienungsanleitung. Portable mag safe ladestation die iphone ladestation ist faltbar, tragen Sie bitte dieses drei in einem Ladegerät mit sich, leicht und tragbar und kann in einer Handtasche, Gepäcktasche oder Hosentasche aufbewahrt werden.

Sichere apple wireless ladestation das kabellose telefonladegerät ist mit magnetischer aufladung ausgestattet und mit Mag Safe Handyhüllen kompatibel. Wenn sie reisen oder auf Geschäftsreise sind, um mehrere Geräte gleichzeitig aufzuladen. Ihr magnetisches sicherheitsladegerät enthält eine drei-in-einer-ladestation, hat eine Reihe von Qualitätskontrollen bestanden. Ladestation apple watch und iphone die ladestation unterstützt mehrere geräte zum gleichzeitigen Laden,Perfekte Kompatibilität iPhone 15/14/13/12 Serie; Apple Watch 9/8/Ultra/7/6/SE/5/4/3/2 ;AirPods 1/2/3/Pro/Pro2.

Speziell für iphone ladestationen entwickelt Das Ladelicht kann während des Ladevorgangs atmen oder während des Schlafens ausgeschaltet werden, um zusätzliches Licht zu vermeiden. Jede ladestation, die wir ihnen senden, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden Ihnen eine zufriedenstellende Lösung bieten. Ausgestattet mit Überstromschutz, dass eine Überladung die Gerätebatterie beschädigt, Überspannungsschutz und Übertemperaturschutz. Angemessenes internes schaltungsdesign kann verhindern, die Sicherheit des Ladens des Geräts gewährleistet und die Gesundheit der Batterie schützt.
ZnačkaApetiy #ad
VýrobceApetiy #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluT10-3
ModelkaT10-3

4. QTlier

#ad

Nabíjecí stanicí QTlier Watch a iPhone, bezpečná nabíjecí stanice Mag pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, Kompatibilní s nabíječkou Magsafe, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice. Proto jsme do naší nabíjecí stanice 3 v 1 zahrnuli síťový adaptér 30 W QC 3. 0 a napájecí kabel usb-c, aby byl zajištěn potřebný proud pro rychlé nabíjení 3 zařízení. Během nabíjení nabíjejte svůj iPhone pomocí této nabíječky Mag-safe po boku.

Vážený kovový podstavec a protiskluzová spodní strana : zlepšili jsme stabilitu této nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje apple. Nabíjecí stanice pro zařízení apple : jako rychlonabíjecí stanice s nabíjecím stojanem 3 v 1 mag-safe chceme zajistit, aby nabíjecí stanice dosáhla maximálního výkonu pro všechny 3 přístroje, pokud se současně nabíjí. Doufejme, že vám ušetří náklady na dodatečný adaptér a umožní vám nabíjet zařízení ihned po vybalení. Moderní a umělecká indukční nabíjecí stanice: jedinečná konstrukce s jedním tělem a strukturovaný design naší bezdrátové nabíjecí stanice mag-safe z ní dělají stylový a vkusný výběr dárků.

Tato inovativní struktura umožňuje naší indukční nabíjecí stanici Mag-safe zajistit bezpečnost. Své přístroje můžete z nabíjecí stanice Mag-safe snadno odstranit jednou rukou, aby se zvýšila hmotnost, aniž by se podlaha kývala. Jedinečná chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, který fouká na přístroj. Genergenergenergenergenergenergenerventilátor pro chlazení.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluW328
ModelkaW328
Záruka1 rok záruka výrobce

5. QTlier

#ad

Indukční nabíjecí stanice kompatibilní s nabíječkou Magsefe, 30W bezdrátová nabíječka pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, QTlier 3 v 1 nabíjecí stanice pro iPhone pro řadu 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Regulace teploty a chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, že zařízení při rychlém nabíjení zůstane v chladu. Náklady na další adaptér a umožňuje vám nabíjet vaše přístroje ihned po vybalení.

Moderní a umělecká indukční nabíjecí stanice: jedinečná konstrukce s jedním tělem a strukturovaný design naší bezdrátové nabíjecí stanice mag-safe z ní dělají stylový a vkusný výběr dárků. Proto jsme do naší rychlonabíjecí stanice integrovali síťový adaptér 30 W QC 3. 0 a usb-c kabel, aby nabíjecí stanice poskytovala maximální výkon pro všechny 3 přístroje, který dokonale uspokojí aktuální potřeby rychlého nabíjení 3 zařízení. Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice.

Nabíjecí stanice 3 v 1 s adaptérem 30 w : jako vše v nabíjecí stanici mag-safe chceme zajistit, pokud se nabíjí současně. Vážený kovový podstavec a protiskluzová spodní strana : zlepšili jsme stabilitu této nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje apple. Co obdržítemagnetická bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1, usb kabel, síťový adaptér 30 W QC 3. 0, kabel 4 stop, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Spodní strana této nabíjecí stanice je z ušlechtilé oceli.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluW328
ModelkaW328
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Anker

#ad

Anker Cube 3 v 1 s MagSafe, maximální bezdrátový nabíjecí výkon 15 W, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12, Apple Watch řady 1-7 / SE, a AirPods Pro / 3/2 včetně 30W napájecího zdroje

#ad
Anker #ad - Co je součástí balení: anker 3 v 1 cube s nabíječkou magsafe, síťový zdroj 30 W, nabíjecí kabel 150 cm USB-C na USB-C, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Nabíjecí kostky 3 v 1 pro zařízení apple: kompaktní nabíjecí řešení vše v jednom pro iPhone, Apple Watch a AirPods. Kompaktní design: malá, skládací nabíječka se snadno vejde do tašky na laptop na cesty nebo na kancelářský psací stůl pro extra porci energie. Navrženo pro magafe: nabíjejte svůj iphone série 14/13/12 bez problémů a bezdrátově s nabíjecím výkonem 15 W a magnetickou přitažlivostí přes Apple MagSafe. Nastavitelný úhel až 60 °: používejte svůj iphone jednoduše vertikálně nebo horizontálně, zatímco si současně vychutnáte rovnoměrný nabíjecí výkon.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.5
Délka2.36
Hmotnost1.61
Šířka2.36
Číslo díluY1811HA1
ModelkaY1811HA1
Záruka18 měsíců

7. ETRSAIRL

#ad

Magnetická bezdrátová nabíječka pro iPhoneCestovní nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje Apple pro iPhone 15 14 13 12 Pro Max Plus – skládací nabíjecí podložka pro Apple Watch Series & Airpods 3 2

#ad
ETRSAIRL #ad - Pokud jej nepoužíváte, takže je na cestovním seznamu, velmi snadno se přenáší s kufry, můžete jej složit a zabere ještě méně místa, kabelkami atd. Batohy, který musíte mít. Magnetické odsávání je vhodné pro iphone 15/15 pro/15 plus/15 pro max/14/14 pro/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Pro/12 Pro Max. Nabíjecí stanice apple pro více přístrojůcestovní nabíječka magsafe byla speciálně vyvinuta, aby byla kompatibilní s nabíječkami magsafe.

Více bezpečnosti tato dokovací stanice pro přístroje apple má zabudovanou inteligentní čipovou sadu, která využívá nadproudovou ochranu, přepěťovou ochranu a ochranu proti přebití, a nabíjecí podložka pro nabíjecí díl telefonu má vyšší design, aby se zabránilo poškození fotoaparátu vašeho telefonu. Upozornění: pro lepší zážitek z nabíjení umístěte své přístroje do středu výrobku a odstraňte kryt, přesně se přizpůsobí vašemu telefonu a hodinkám, který je silnější než 5 mm nošení magnetického pouzdra je v pořádku. Je to jako magický portál pro nabíjení všech důležitých zařízení jedním tahem. Rychlé magnetické bezdrátové nabíjení silná magnetická savost skládací nabíjecí podložky umožňuje snadné nasměrování vašeho přístroje s nabíjecí oblastí, aby bylo zajištěno stabilní spojení s vaším přístrojem.

Skládací nabíjecí stanice 3 v 1pokud jste fanouškem apple watch, iphone nebo airpods, je tato nabíjecí stanice apple absolutní nutností. Přenosný design pro jednoduchý život díky kompaktnímu a skládacímu designu nabíjecí podložky je vhodnější na cesty, doma, do kanceláře a jiné scénáře než jiné bezdrátové nabíječky na trhu, opravdu skvělý úspora místa. Je také kompatibilní s apple watch 9 8 7 6 5 4 3 2 ultra 2 1 & airpods pro 3 2 ne pro A2897, A1602 a jinými zařízeními s bezdrátovými nabíjecími funkcemi.
ZnačkaETRSAIRL #ad
VýrobceSHENZHEN GTL TECHNOLOGY CO .,LTD #ad
Číslo díluG910
ModelkaG910

8. AGPTEK

#ad

Adaptér 18 W, úložná taška, skládací indukční nabíjecí stanice pro Samsung Galaxy Watch 6/5/4/3, Samsung S24/23/22/21/20/Z Flip 5/Z Fold 5, Galaxy Buds, AGPTEK Bezdrátová nabíječka 3 v 1 pro Samsung

#ad
AGPTEK #ad - Pro/5/4/3/active 2/1, galaxy note20/10/10+/9/8, Huawei/LG telefony, ne pro Apple Watch. Bezdrátová nabíječka se dodává s taškou a nabíjecím adaptérem 18 w a při nepoužívání ji lze také složit pro uložení, vezměte si jej jednoduše s sebou a vychutnejte si minimalistický životní styl.

1 x bezdrátová nabíječka, 1 x adaptér 18 w, 1 x kabel usb-c, 1 x úložná taška, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezdrátový nabíjecí stojan se 2 nabíjecími cívkami vám nabízí mnohem větší nabíjecí prostor a perfektní úhel pro sledování filmů, ložnice, videí a hovorů z Facetime. Iroce kompatibilní se samsung galaxy s24 s23 s22 ultra/s21/s20/s10/s10e/s10+/s9/s9+, upozornění: není pro samsung řady a, galaxy z fold 5/4/3/2/1, pro galaxy Buds/Buds+/Buds Pro/Live.

Nabízíme rychlé a příjemné 24hodinové Zákaznický servis. Zajišťuje rychlejší a bezpečnější zážitek z nabíjení. Vybaveno efektivním odvodem tepla, stíněním zářením a ochranou proti přebití/vybíjení. Tato bezdrátová nabíjecí stanice je skládací a přenosná. Podporuje také jiné telefony s podporou qi jako iphone 15/14/13/12/11/10/9/8, Galaxy Z Flip 5/4/3/2/1, Galaxy Watch 6/5. Ať už na cestách nebo na služební cestě, aby se bez problémů vešel do batohu.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluAPCSZ8EB
ModelkaZ8EB
Záruka2 roky

9. yootech

#ad

Indukční nabíjecí stanice skládací pro Apple Watch Ultra 9 8 7 6 SE 5 4 3, bezdrátová nabíječka pro Air Pods Pro -s 20W USB C, 3 v 1 Mag-Safe nabíječka pro iPhone 15 14 13 12 Pro Max/Pro/Mini/Plus

#ad
yootech #ad - Položte své hodinky jednoduše na stanici. Malý a kompaktní design zabírá méně místa, psacím stole nebo pracovním prostoru. 4 pro/1113/13 pro max/13 mini/13 pro/12/12 pro/12 pro max/12 mini, pro jiné bezdrátově dobíjecí telefony musíte použít magnetické pouzdro na mobilní telefon. Kromě toho může bezdrátová nabíjecí stanice pracovat s většinou pouzder o velikosti až 4 mm, zkratu a detekci cizích těles.

Zasuňte ji do tašky a vezměte si ji všude s sebou. Tato nabíječka se perfektně hodí doma, v kanceláři nebo na cestách. Aby bylo zajištěno, jsme do naší rychlonabíjecí stanice zabudovali 20w síťový adaptér a usb-c kabel, který dokonale uspokojí aktuální potřeby rychlého nabíjení 3 zařízení, že nabíjecí stanice poskytuje maximální výkon pro všechny 3 přístroje, pokud se současně nabíjí, takže ušetříte náklady na dodatečný adaptér a můžete okamžitě nabíjet svá zařízení. Odpovídá nabíjecí stanici pro hodinky, nabíjecí stanici pro mobilní telefon a nabíjecí stanici Air Pods.

Může zabránit tomu, přehřátí, aby se baterie přístroje poškodila nadměrným nabitím. Tato bezdrátová nabíječka 3 v 1 má ochranu proti nadproudu, chrání přístroj úplně. Tato nabíječka je určena pro i-watch řady ultra 9 8 7 6 se 5 4 3, air pods pro 3 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a podporou rychlého nabíjení je kompatibilní s iphone 15 pro max/15 Pro/15 Plus/15/14/14 Plus/14 Pro Max/111. Nemusíte je instalovat sami. Vybaveno protiskluzovými silikonovými podložkami, přepětí, aniž by bylo nutné pouzdro na mobil před nabíjením odstranit.
Značkayootech #ad
Výrobce‎ShenZhen ChengGuo Electronics Co.,Ltd #ad
Číslo díluKW500+PD
ModelkaKW500+PD
Záruka2 měsíce

10. yootech

#ad

Bezdrátová nabíječka pro Air Pods Pro -s 20W USB C, skládací indukční nabíjecí stanice pro Apple Watch Ultra 9 8 7 6 SE 5 4 3, Magnetická nabíječka 3 v 1 pro iPhone 15 14 13 12 Pro Max Mini Plus

#ad
yootech #ad - 14 pro/13/13 pro max/13 mini/13 pro/12/12 pro/12 pro max/12 mini, pro jiné bezdrátově dobíjecí telefony musíte použít magnetické pouzdro na mobilní telefon. Může nabíjet váš telefon horizontálně nebo vertikálně, můžete také ukázat výhody funkce i-OS 17 s názvem pohotovostní režim, kalendář a hodiny. S touto nabíječkou 3 v 1 můžete ušetřit čas a místo tím, takže máte více místa na vašem nočním stolku, že svůj přístroj jednoduše postavíte na nabíjecí stanici.

Tato nabíječka se perfektně hodí doma, v kanceláři nebo na cestách. Malý a kompaktní design zabírá méně místa, psacím stole nebo pracovním prostoru. Zasuňte ji do tašky a vezměte si ji všude s sebou. Položte své hodinky jednoduše na stanici. Magnetický nabíjecí stojan lze naklánět až o 90° nahoru a dolů, takže můžete svůj telefon flexibilně polohovat, což je ideální pro streamování videa nebo sledování příchozích zpráv, abyste dosáhli nejlepšího vizuálního zážitku. Aby bylo zajištěno, pokud se nabíjí současně, abychom perfektně splnili aktuální potřebu rychlého nabíjení 3 zařízení, že nabíjecí stanice poskytuje maximální výkon pro všechny 3 přístroje, jsme do naší rychlonabíjecí stanice integrovali 20w síťový adaptér a usb-c kabel, takže ušetříte náklady na dodatečný adaptér a můžete okamžitě nabíjet svá zařízení.

Tato nabíječka je určena pro i-watch řady ultra 9 8 7 6 se 5 4 3, air pods pro 3 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a podpůrnou částí pro rychlé nabíjení je kompatibilní s iphone 15 pro max/15 Pro/15 Plus/15/14/14 Plus/14 Pro Max/14 Pro Max. Nemusíte je instalovat sami.
Značkayootech #ad
Výrobce‎ShenZhen ChengGuo Electronics Co.,Ltd #ad
Číslo díluKW500+PD
ModelkaKW500+PD
Záruka2 měsíce