Top 10 GWHOLE Feinmaschig Küchensieb – Síta na pečení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GWHOLE

#ad

Z ušlechtilé oceli, GWHOLE Sítko s jemnými oky kuchyňské síto na mouku sada 7/12/18 cm

#ad
GWHOLE #ad - Perfektní pro odkapávání ovoce, k prosévání mouky a práškového cukru. Kompletně z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, nerezové a vhodné pro potraviny. Rozsah dodávky: 3 různé velikosti v sadě 7/12/18 cm, rozmanité použití za příznivou cenu. Na všechny naše výrobky vám nabízíme 1 rok. Praktický design, stabilní sítko, s jemnými oky 1 mm, lze zavěsit.
ZnačkaGWHOLE #ad
VýrobceGWHOLE #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost0.46
Šířka5.91
Číslo dílu20150817-16
ModelkaGWHOLE-7

2. ipow

#ad

Pro kuchyňskou mouku quinoa rýžové nudle moučkový cukr a další – vyrobeno se zesílenou rukojetí, IPOW 3 velikosti kvalitní nerezové sítko s jemnými oky kuchyňské síto sada 7/12 / 18 cm

#ad
ipow #ad - Záruka 12 měsíců, obdržíte 100% peněz zpět nebo plnou náhradu. Snadno se čistí, lze mýt v myčce. Pokud byste nebyli s produktem spokojeni. Tři velikosti sítka s okrajem, rýže, jako quinoa, práškový cukr, nudle, perfektní základní vybavení pro kuchyni a pečení, mouka, čaj a další. Isté zpracování: lesklý vzhled, jemná síta, nedeformuje se snadno, oka cca 1 mm. Jednoduše nám pošlete e-mail. Materiál: kompletně z kvalitní ušlechtilé oceli nerezová a chuťově neutrální.
Značkaipow #ad
VýrobceIPOW #ad
Výška2.36
Délka13.46
Hmotnost0.49
Šířka6.69
Číslo díluWJ-096
ModelkaWJ-096

3. Royouzi

#ad

3 kusy 7/12/18 cm vysoce kvalitní sítko z ušlechtilé oceli 304, domácí síto na pečení, mouku, Royouzi Sada kuchyňských sítek, vaření, šťávu atd, třídění bílkovin, sada sítek s jemnými oky

#ad
Royouzi #ad - Víceúčelové sítko ať už chcete odkapávat, koření, hrudkovité suché dětské výplně na pečení, ovoce, zeleninu, napnout nebo prosévat, cukr, nudle, fazole, s naší sadou sítek dosáhnete vynikajících výsledků. Skladování je také velmi pohodlné, můžete tyto sítka s jemnými oky uložit na sebe nebo je zavěsit v kuchyni.

3 různé velikosti sada sítek s jemnými oky. Vysoce kvalitní sítko z ušlechtilé oceli naše sada kuchyňských sítek je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli 304, nerez, robustní, extrémně odolná proti korozi. Rafinovaná síťovina zajišťuje, že proniknou jen ta nejjemnější zrnka mouky a rukojeť zvládne těžší potraviny. Sofistikovaný design design keprové síťoviny dokáže filtrovat většinu nečistot.

K dispozici jsou 3 různé velikosti, 7/12/18 cm, naše jedinečná velká sítka jsou mnohostranně použitelná a vhodná pro celou řadu kuchyňských potřeb. Snadné čištěníprotože je materiál z ušlechtilé oceli, lze jej mýt v myčce nádobí nebo umýt vodou pro čištění kuchyňského sítka. Etří efektivně dobu čištění. Můžete si vybrat požadovanou velikost podle požadované velikosti. Na mouku, šťávu atd. Dlouhá a trvanlivá držadla zajišťují pohodlné a stabilní uchopení.
ZnačkaRoyouzi #ad
VýrobceRoyouzi #ad
Hmotnost0.42
Číslo dílu1
ModelkaA

4. YITYDaMai

#ad

Domácí sítko, Sada 4 ks kuchyňského sítka z ušlechtilé oceli, ušlechtilá ocel do kuchyně, sada jemného síta, síto na nudle, sítko na mouku, jemná oka

#ad
YITYDaMai #ad - Snadné použití: naše sada kuchyňských sítek je vybavena pohodlnými kulatými rukojeťmi a podpůrnou pomůckou, lze je složit do sebe a skladně uložit. Iroké použití: používá se jako sítko na nudle, sítko na mouku z ušlechtilé oceli, síto s jemnými oky, malé jemné síto, kuchyňské sítko z kovu, rýsovací síto, kuchyňské síto z kovu, odkapávací sítko s rukojetí, sítko do domácnosti atd.

Prémiový materiál: jemné sítko je vyrobeno z vynikajícího materiálu z ušlechtilé oceli, který je odolný proti korozi a korozi, robustní, nerozbitný a s dlouhou životností. Rozsah dodávky: obdržíte 4 kusy sítek z ušlechtilé oceli ve 4 velikostech 8 cm/3, 3 palce; 20 cm/7, nudle, 15 palců; 12 cm/4, ideální na čaj, koření, pečení, 7 palce; 16 cm/6, mouku, kávu, cukr, ovoce.

Fazole, zelenina, rýži, 9 palců, šťáva atd. Design s jemnými oky: navrženo s otvory s jemnými oky, aby potraviny rychle odtékaly a bylo zajištěno maximální ukládání malých částic, efektivně šetří čas čištění a neplýtvalo žádné potraviny.
ZnačkaYITYDaMai #ad
VýrobceYITYDaMai #ad
Výška4.72
Délka10.04
Hmotnost0.64
Šířka8.07
Číslo dílu015
Modelka015

5. Fancymay

#ad

Feinmaschig Siebe Set für Abtropfen Wie Quinoa,Nudeln, Mehl, Feines Sieb Küchensieb, 3 Stück 8 16 18 cm Edelstahl Mehlsieb Seiher mit Rutschfesten Verdickten Silikon Isoliertem Griffen

#ad
Fancymay #ad - Das metall hat eine hochglänzende Oberfläche ohne Folie oder Beschichtung. 3 größen feinmaschig mehlsieb: 8 16 18cm sieb bieten verschiedene Möglichkeiten. Starkt und langlebig:aus hochwertigem edelstahl gefertigt, sind die Küchensiebe robust und widerstandsfähig gegen Brechen, biegen, Rosten oder Verkratzen.

Schließlich benutzen wir sie ja selbst! wenn sie Fragen haben, können Sie uns gerne per E-Mail kontaktieren und wir werden unser Bestes tun, um Ihr Problem zu lösen. Einfach lagerung: jedes feinmaschige sieb hat eine aufhängeschlaufe, so dass Sie diese 3er Set Siebe zusammenhängen oder stapeln können, um noch mehr Platz zu sparen. Das ende des Griffs kann auch aufgehängt werden. Perfekte grundausstattung für küche und Backen, puderzucker, reis, tee, Küchensieb für nudeln, mehl, quinoa oder kaffee.

Spülmaschinenfeste und leicht zu reinigende Küchensieb. Isolierte rutschfeste griffe: der schwarze griff des küchenmehlsieb besteht aus einem isolierten Silikonmaterial mit einem ergonomischen Design, das im nassen Zustand einen guten Halt bietet und verhindert dass Sie sich beim Kochen die Hände verbrennen. Aftermarket-qualität: wir haben vertrauen in unsere sieb edelstahl.
ZnačkaFancymay #ad
VýrobceFancymay #ad
Výška2.95
Délka15.35
Hmotnost0.75
Šířka7.87
Číslo dílu7P-3FI8-RIPI
Modelka7P-3FI8-RIPI

6. WuGU

#ad

Sítko do domácnosti se zesílenou rukojetí, Sada kuchyňských sítek, vaření, 4 kusy 5,5/7/12/18 cm, čaj a, mouku, sada sítek s jemnými oky, kvalitní sítko z ušlechtilé oceli, jemné sítko na pečení

#ad
WuGU #ad - Dlouhá rukojeť kuchyňského sítka zvyšuje tuhost síta, což může účinně zabránit tomu, abyste se opařovali horkým olejem nebo vařící vodou v procesu namáhání potravin. Vysoce kvalitní sítko z ušlechtilé oceli naše kuchyňská sada sítek je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli 304, robustní a s dlouhou životností, odolná proti korozi, není snadné zlomit a zesílená rukojeť vydrží těžší potraviny, jako jsou těstoviny a ovoce.

Lze jej také mýt v myčce. 4 různé velikosti – sada kuchyňských sítek obsahuje 4 různé velikosti 5, robustní a žáruvzdorné, naše jedinečná velká sítka jsou mnohostranně použitelná a vhodná pro celou řadu kuchyňských potřeb. Nutnost pro prosévání a napnutí mokrých nebo suchých přísad. Ultra jemná síťkasítko s ultra jemným okem s velmi jemným designem pletiva z ušlechtilé oceli, dokáže snadno zachytit i ty nejmenší přísady, prosévat, vysoká teplotní odolnost se nebojí síta, filtrovat nebo odtékat, silná svařovací technika, zesílený uzavírací okraj z ušlechtilé oceli, řada přísad je snadno filtrována.

Kuchyňské sítko se dodává se dvěma háčky z ušlechtilé oceli pro montáž bez otvorů, 5/7/12/18 cm, sítko můžete jednoduše pověsit. Nepostradatelný nástroj pro rušnou práci v kuchyni. Vědecká rukojeť – naše sítko z ušlechtilé oceli má ergonomický tvar a má vědecky dlouhou rukojeť, která se pohodlně drží a je také pevnější a stabilnější. Mnohostranně použitelnásada sítek na jemné sítko je mnohostranně použitelná, lze ji použít k filtrování kávy, k odloupávání zbytků oleje z hotelové kuchyně, mouky, ovesných vloček atd.
ZnačkaWuGU #ad
VýrobceWuGU #ad
Výška2.36
Délka13.78
Šířka7.09
Číslo dílu27-buxiugangloushao-4pcs-S
Modelka27-buxiugangloushao-4pcs-S

7. talifoca

#ad

Für Küche Mehl Quinoa Reis Nudeln Puderzucker und Mehr, Feinmaschiges Sieb Set, 3 Stück 7/12/18cm Hochwertig Edelstahl Sieb aus 304 Edelstahl, Küchensieb Set

#ad
talifoca #ad - Humanisiertes griffdesign: der griff des edelstahlsiebs ist ergonomisch geformt und liegt angenehm in der Hand. 3 verschiedene größen: feinsieb-set: erhältlich in 3 verschiedenen Größen, 7/12/18cm, ist unser einzigartiges großes Sieb sehr vielseitig und die perfekte Grundausstattung zum Kochen und Backen.

Vielseitige verwendung: dieses sieb ist nicht nur zum abseihen von Suppe, Nudeln und anderen Zutaten geeignet, sondern auch vielseitig einsetzbar. Das produkt ist nicht nur rost- und korrosionsbeständig, sondern auch sehr langlebig, dass nur die feinsten Mehlpartikel passieren können. Das feinsieb-set wird durch exquisite handwerkskunst hergestellt, dass jeder Löffel glatte Kanten und starke Verbindungen hat, um sicherzustellen, wodurch er stabiler im Gebrauch und weniger anfällig für Verformungen ist und eine zuverlässige Unterstützung beim Kochen bietet.

Hochwertiges material: küchensieb set ist aus lebensmittelechtem edelstahl gefertigt, und das feine Netz sorgt dafür, um die Sicherheit und Hygiene des Produkts zu gewährleisten. Ausgezeichnete handwerkskunst: die handwerkliche qualität eines siebs bestimmt seine Leistung im Gebrauch. Sein einzigartiges design ist nicht nur einfach zu benutzen, sondern auch für alle Arten von Kochbedürfnissen geeignet. Dank des langen und moderaten Griffdesigns können Sie es mit mehr Leichtigkeit benutzen und die Details jedes Kochvorgangs leicht meistern.
Značkatalifoca #ad
Výrobcetalifoca-bxgyg #ad
Výška2.36
Délka12.99
Šířka8.66
Číslo dílutalifoca-bxgyg
Modelkatalifoca-bxgyg

8. AyZou

#ad

AyZou® Kuchyňské síto – sada s jemnými oky ušlechtilá ocel 304 – vhodné do myčky – 8/10/12/14 cm – sada 4 ks na pečení a vaření – čtyři velikosti malé až střední

#ad
AyZou #ad - Plýtvání potravinami zde není žádná možnost – ať už je to napnutí nebo prosévání – se sadou kuchyňského sítka AyZou dosáhnete perfektního výsledku. Nezbytnost pro každou kuchyni! Díky snadné manipulaci je lze prostorově úsporně umístit do zásuvky nebo kuchyňské stěny. Dvojitě potažená síť zajišťuje zvýšenou stabilitu a zabraňuje prohýbání tvaru.

Vhodné do myčky nádobí – naše kuchyňské sítko jsou vhodné pro všechny myčky nádobí. Sítka jsou proto flexibilně použitelná a mimo jiné vhodná pro filtrování tekutin z téměř jakékoli velikosti plechovek nebo skla. Kromě toho se naše kuchyňská sítka AyZou perfektně hodí do každé kuchyně. Zaručujeme tak výběr materiálů šetrných k potravinám a zpracování. Kompaktní velikosti – různé velikosti sítek jsou perfektně přizpůsobeny vašim potřebám. Náš slib – všechna kuchyňská sítka ayzou mají certifikaci lfbg.

Díky vysoce kvalitnímu materiálu a odolnosti vůči teplu a chladu vám naše sítka umožňují příjemný a bezpečný zážitek z pečení a vaření. Bezkorozní zpracování – sada jemného sítka ayzou obsahuje čtyři sítka z ušlechtilé oceli 304 Ø 8/10/12/14 cm. Ergonomické zpracování kuchyňských sítek ayzou se postará nejen o zábavu při pečení a vaření u dospělých – i děti si mohou bezpečně a bez starostí připravit ručně. Mouku, zeleninu, mandlové mléko, rýži, quinoa, smoothies, kakao, omáčky a mnoho dalšího lze perfektně připravit s našimi sítky.
ZnačkaAyZou #ad
VýrobceNajjar Commerce GmbH #ad
Výška12.2
Délka5.91
Hmotnost0.73
Šířka3.15
Číslo dílu4170000049746
Modelka001

9. Grevosea

#ad

Grevosea 2 Stück 304 Sieb Küche,edelstahl Siebe Küchensieb,gittersieb aus Edelstahl ø 8cm Passiersieb,Mini Siebe,reissieb mit Griff Teesieb Fine Mesh Sieb für Küche Kaffee Mehl Tee Obstfilter18.5cm

#ad
Grevosea #ad - Sie können leicht mit Wasser abgewaschen und gereinigt werden und auch in der Spülmaschine sicher gewaschen werden. Praktisches design: doppelgriff der edelstahlsiebe bietet einen sicheren Halt, und es ist klein genug, es hat einen Haken am Ende jedes Griffs, um in Ihre Küchenschublade zu passen.

Leicht zu reinigen: unsere teesiebe sind einfach zu bedienen, zu reinigen oder zu lagern. Verwendet werden. Vielfältige einsatzmöglichkeiten: das feine sieb kann zum sieben von tee, kaffee oder zum Sieben von Zucker, Filtern von Saft-Cocktails usw. Es passt auf die überwiegende mehrheit der Tassen und Tassen sowie einige Teekannen und Thermoskannen, Gewürzen, ideal zum Filtern.

Hochwertiges material: das feinmaschige sieb besteht aus 100 % lebensmittelechtem 304 Premium-Edelstahl, kann vollständig in heißes Wasser eingetaucht werden, der ungiftig und rostfrei ist, wiederverwendbar und langlebig. Sie können dieses feinmaschige Sieb zum Backen, Sieben und Sieben verwenden. Lieferumfang: 2 teesieb, jedes sieb misst 18, 5 cm in der länge, kochen, das Kaliber ist 8 cm. Sie können sie auch an die Wand hängen.
ZnačkaGrevosea #ad
VýrobceGrevosea #ad
Modelka2039

10. FACKELMANN

#ad

Množství: 1 kus, kuchyňské sítko z ušlechtilé oceli, Fackelmann Sítko Ø 26 cm, cedník s jemnými oky se 2 rukojeťmi barva: stříbrná, šedá

#ad
FACKELMANN #ad - Praktické: stojan a obě rukojeti z ušlechtilé oceli zaručují pevné držení a dobrý komfort při nošení. Rozměry: cca 31 x 11 x 26 cm. Použití: mnohostranně použitelný pomocník do kuchyně z kvalitního materiálu kombinovaný s nadčasovým designem. Materiál: ušlechtilá ocel – vhodné. Rozsah dodávky: 1 x sítko – v osvědčené kvalitě Fackelmann.
ZnačkaFACKELMANN #ad
VýrobceFackelmann GmbH + Co. KG #ad
Výška4.7
Délka12.2
Hmotnost0.34
Šířka10.2
Číslo dílu28333
Modelka28333