Top 10 Hawaii Kette Blumen – Silvester

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Boland

#ad

Hula, léto, květy, karneval, dovolená, pláž, kostým, květiny, Boland 52415 – havajský náhrdelník duha, převlek, doplněk, tematická party, náhrdelník, moře

#ad
Boland #ad - Ozdoba na party je garantem každé plážové party a propůjčí vašemu outfitu něco chybějícího. Kdo chce udělat dobrou postavu, je s tímto doplňkem na bezpečné straně.

Náhrdelník je velmi lehký a proto se příjemně nosí. Pestrý havajský řetízek značky boland je fantasticky krásný a přináší exotický letní pocit na každé plážové party. Okolo krku stačí konec řetízku přibližně pod prsou. Obdržíte party řetízek v jedné jednotné velikosti. Je z plastu a četné květy v letních duhových barvách, dělají z řetízku pestrý doplněk. Klikněte na název značky Boland pod názvem výrobku. Další pěkné zboží na party a kostýmy najdete v našem značkovém obchodě.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška1.57
Délka21.65
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo dílu4490
Modelka52415
Záruka0 let záruka

2. Jaesy Lee

#ad

12 kusů havajských girland, Hawaiian Theme Pool Party Dekorace příslušenství pro dospělé děti, Flower Lei Perfect Hawaiian Fancy Dress, Tropical Decorative Favours, Beach Theme Party Supplies

#ad
Jaesy Lee #ad - Tento veselý a pestrý design změní vaši party od běžných k ochlazení a zvednutí nálady. Velikost havajské girlandy lze nakrájet na plátky, čelenky, ručně vyrobit vlastní velikost a havajské květiny se snadno připevní na vaše vlasy, oblečení.

Světlé barvy festivalového příslušenství upoutají vaše oči, když je použijete jako pozadí na stěnu, a zvýší krásu vašeho domu. Outdoorové party, plážové nebo bazénové party, témata narozeninových oslav nebo závěrečné oslavy, havajské party dekorace. Naše příslušenství na party s havajskými květinami je ideální pro každou letní party nebo domácí dekoraci. Vyrobeno z vysoce kvalitní látky, květinový dekor je měkký a pohodlný, má dlouhou životnost, takže je můžete používat opakovaně. Květinový řetízek se hodí pro mnoho příležitostí, jako např.
ZnačkaJaesy Lee #ad
VýrobceJaesy Lee #ad
Číslo dílu20230619A361
Modelka20230619A361

3. Chuangdi

#ad

3 kusy havajských girlandy s volánky Hula Aloha Havaj řetízek Luau JGA havajské květinové řetízky kostým dekorace pro děti dospělé pláž tropické narozeninové party příslušenství dárek

#ad
Chuangdi #ad - Jsou ideální volbou pro hry na rozbíjení ledu, krásné a třpytivé, modrá, zelená, jako je žlutá, vhodné pro firemní akce, pro spojení zaměstnanců s týmy a podpoře vzájemného porozumění. Bezpečný materiál: tropický květinový řetízek je vyroben z bezpečné, šetrné k pokožce, bez nepříjemného zápachu, měkké látky, volné, robustní, snadno se zlomí a je vhodný pro děti i dospělé.

Zářivé barvy: květinová girlanda náhrdelníky jsou plné zářivých barev, oranžová, červená atd. Které mohou doplnit většinu tropických témat. Velmi rozšířené: tato girlanda luau je symbolem lásky, party plameňáků a dalších, narozeninové oslavy Luau, party hot tub, grilovacích večerů, včetně rodinných narozenin, vhodná pro většinu slavnostních příležitostí, karnevalové party, aby se generace usmívaly a přinesly dobrou náladu na party.

Správná délka zajišťuje příjemný pocit při nošení. Pohodlná délka: havajský řetízek má celkovou délku cca 100 cm a průměr 30 cm. Zábava na párty: tyto celkem 3 kusy havajských girlandy jsou krásným způsobem, kterou můžete nosit pro sebe nebo s "Aloha" a úsměvem rozdělit na hosty, jak zahájit party, aby okamžitě vzbudila teplo a přátelskost Havaje; hodí se dobře pro muže i ženy a může vždy přinést radost a smích.
ZnačkaChuangdi #ad
VýrobceChuangdi #ad
Délka100
Číslo díluChuangdi-Garland Ruffled-57

4. WIDMANN

#ad

Tématická party, Widmann 9136W – Havajská sada Maui, náramek, květy, ozdoba hlavy, plážová party, náhrdelník, karneval, květinový věnec

#ad
WIDMANN #ad - Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Sada obsahuje řetízek, náramek a ozdoba hlavy. Plánujete havajskou tematickou party, ale stále vám chybí vhodný outfit? Pak je tato havajská sada Maui, firmy Widmann, přesně to pravé. Složky jsou vyrobeny z plastových květů v barvách oranžová, růžová a fialová. Ideální pro letní plážovou party nebo havajskou tematickou party.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.57
Délka24.8
Hmotnost0.07
Šířka4.72
Číslo díluSA-9136W
Modelka9136W
Záruka0 let záruka výrobce

5. VGOODALL

#ad

Leis Luau pestré havajské řetízky s náhrdelníky, dekorace příslušenství, pláž, náramky na havajskou party, čelenky, VGOODALL 48 ks havajské květinové řetízky

#ad
VGOODALL #ad - Balení obsahuje: 12 sad, 12 řetízků, 24 květinových náramků, 48 kusů havajských květinových řetízků, 12 čelenek. Promyšlený design: tyto havajské květinové řetězy jsou kombinovány s gumovým páskem, na gumičce je ochranná vrstva, aby nedošlo k poškození pokožky.

Vysoká kvalita: havajské květinové řetězy jsou vyrobeny z bezpečně měkké látky a jsou praktické, netoxické, přinášejí zábavu na party nebo oslavě. Díky dobrému zpracování nebudou květiny snadno spadnout z řetízků. Havajská party dekorace: pestrá jemná havajská dekorační sada obsahuje kytice v 6 různých barvách. Sada pestrých havajských květinových řetízků je elegantní a bohatá, může být party pestrá a působivá.

Květiny na řetízku jsou huňaté, čímž je váš kostým atraktivnější. Iroké použití: havajská party dekorační sada je ideální pro havajské tematické party nebo svatby, vhodné také na narozeninové oslavy, umělecké představení, svatby, kostýmové akce a večerní šaty nebo bikiny, firemní oslavy, dárky pro přátele atd.
ZnačkaVGOODALL #ad
VýrobceVGOODALL #ad
Výška3.94
Délka7.28
Šířka6.89
Číslo díluHDDE0080
ModelkaHDDE0080

6. WITGIFT

#ad

Foto, příslušenství, květin, pestré havajské řetízky s řetízky, tropická party dekorace na havajskou party, Havajské květinové řetízky, 16 kusů havajských řetízků, čelenky, náramky, téma party, pláž

#ad
WITGIFT #ad - Velikost: obvod havajského věnce činí 108 cm, obvod čelenky 55 cm a obvod náramku je 26 cm. Množství havajského věnce: celkem 4 věnce, 4 čelenky a 8 náramků.

Havajská party dekorace: pestrá jemná havajská dekorační sada obsahuje kytice ve 4 různých barvách. Iroké použití: dekorační sada na havajskou party je ideální pro havajské tématické večírky nebo svatbu, kostýmové akce a večerní šaty nebo bikiny. Lze jej použít jako řetízek na krk nebo dekoraci na party, abyste na party nebo vašemu oblečení dodali lesk. Materiály: havajský květinový řetízek je vyroben z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny, která je lehká, prodyšná a bez zápachu.
ZnačkaWITGIFT #ad

7. DULSPUE

#ad

Květiny, DULSPUE Sada havajských řetízků – 2 sady havajských květinových řetízků, květinový řetízek se zelenými listy, čelenka a náramek, vysoká hustota havajského řetězu, dekorace na havajské luau plážové party

#ad
DULSPUE #ad - Pestré květinové řetízky vnesou do vašich party akcí švih a dodají vašemu vzhledu půvab. Vícenásobné použití tyto havajské leis se perfektně hodí pro různé večírky a zvláštní příležitosti, narozeninové oslavy, firemní večírky, jako jsou havajské party, party s tiki, plážové party, party u bazénu, hula show a další.

Materiál naše havajské řetízkové květiny jsou vyrobeny z 50 % více materiálu než běžné květinové řetězy, jsou kvalitní a opakovaně použitelné zatímco běžné květinové řetězy z látky s nízkou hustotou zanechávají při použití mnoho zbytků pudru, snadno se lámou a nelze je znovu použít. Sada havajských květinových řetízkůsada obsahuje 2 havajské náhrdelníky, 2 havajské gumičky do vlasů, 4 havajské náramky, 2 různé designy vakuově zabalené.

Vylepšený designnáš havajský řetízek na krk je ozdoben zelenými listy, které se hodí k vašim havajským košilím, bikinám a plážovému oblečení. Vhodné pro každého obvod řetízku na krk činí cca 105 cm a obvod čelenky 55 cm, vhodné pro dospělé a děti, velmi snadno se zavěsí a sundává.
ZnačkaDULSPUE #ad
VýrobceDULSPUE #ad
Číslo dílu46
Modelka46

8. CEZKFH

#ad

10 kusů havajských řetězů květin, havajské dekorační girlandy, havajské lehké řetízky na dekorace na havajské party, luau girlanda

#ad
CEZKFH #ad - Balení obsahuje 10 kusů havajských vícebarevných girland, každá je 100 cm velká; správná velikost se hodí pro většinu dospělých a dětí. Dobře se hodíhodí se dobře k barevným košilím, bikinám a plážovým oděvům a budete šarmantní a nápadní, když nosíte tento lei.

Materiál tato květina je z polyesterové tkaniny a je měkká a pohodlná. Dlouhá životnost a opakované použití, příjemně se nosí. Použitelné scénářetyto havajské květinové girlandy lei se hodí pro havajské večery, havajské tematické party, plážové party a letní party u bazénu. Iroké využitínaše květinové kravaty slouží jako příslušenství a příslušenství na party a hodí se pro havajské tematické party, promoce, plážové party, luau, festivalové večírky a mnoho dalšího.
ZnačkaCEZKFH #ad
VýrobceCEZKFH #ad
Číslo díluHH10LTTDE-YHDE
Modelka1

9. JOYIN

#ad

Tropické havajské luau květiny lei na šaty, řetízek na krk, JOYIN Hračka, 36 kusů havajských květinových řetízků, party favors, pláž a tématické narozeniny, 3 tucet

#ad
JOYIN #ad - Krásné květiny s motivem hedvábí luau – party leis v různých barvách; skvělé pro luau party. Super pro každou akci nebo party s havajským tématem; skvělé pro ukončení studia.

Perfektní dekorace na narozeninovou oslavu, tématická party na Havaji, cestování na Havaj, luau party, firemní obřad, plážové narozeniny, umělecký program. Skvělé dárky pro hosty na party, havajské nebo tropické tematické akce, narozeniny, dětské sprchy, každý si náš krásný havajský náhrdelník zamiluje. Sada 36 kusů havajských květinových řetězů, velikost 91 cm, havajské květiny tiché, s dlouhou životností, vícebarevné, měkké a lehké.
ZnačkaJOYIN #ad
VýrobceJoyin Inc #ad
Výška11
Délka14
Hmotnost0.49
Šířka3
Číslo díluJ-FL36-05-16
ModelkaJ-FL36-05-16

10. duoyif

#ad

Náramky, havajská sukně, kostým, party věnec, havajské řetízky, Halloween, duoyif Květinové řetízky, party, řetízek na vlasy, vánoce, příslušenství pro roztleskávačky,, sukně, dekorační věnec, tráva

#ad
duoyif #ad - Věnec je elastický a vhodný pro většinu lidí, také pro děti, šetrný k pokožce, mládež a dospělé. Havajské náhrdelníky, čelenky a náramky lze kombinovat s různými kostýmy na hraní rolí, aby se zvýšila slavnostní atmosféra a umožnila lidem užít si karnevalovou party a festival.

Obvod girlandového řetízku činí 108 cm, také pro děti, mládež a dospělé. Obsah balení havajský věnec obsahuje 1 věnec náhrdelník, obvod girlandové čelenky činí 55 cm a obvod girlandového náramku činí 26 cm. Vysoce kvalitní materiál party věnec je z odolné polyesterové tkaniny, bezpečný a šetrný k životnímu prostředí, snadno se ozdobí a lze jej nosit mnohokrát. Dekorace na party a zábavu barevný havajský party věnec je nezbytným doplňkem pro dekoraci večírků a různých zábavních aktivit. Věnec je elastický a vhodný pro většinu lidí, 1 věnec a 2 věncové náramky.

Použitelné scény krásné dekorativní věnce se hodí pro tematické party, karnevaly, svatební oslavy, oslavy nového roku, narozeninové oslavy, fotbalové hry, taneční party, basketbalové hry, hudební festivalové party, roztleskávačky, Vánoce, plážové party a jiné sváteční oslavy a party. Doplnění slavnostní atmosféry havajské věnce jsou pestré, každodenními nebo slavnostními kostýmy, lesklé a šarmantní. Díky tomu budete v davu nápadnější, oslnivou brilanci, užijete si štěstí a učiní párty pestřejší.
Značkaduoyif #ad
Výrobceduoyif #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo dílu07A6YY00319
Modelka07A6YY00319