Top 10 Leder Reinigung auto – Čističe na kůži a čalounění pro auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KOCH CHEMIE

#ad

Koch Chemie 3X Po Pol Star čistič textilu čistič kůže Alcantar čistič 1 l

#ad
KOCH CHEMIE #ad - Konzervace chrání před rychlým opětovným znečištěním. Nezanechává žádné okraje vody a zachovává originální impregnaci. Kůže, alcantara a textilie atd. Pína se díky jemně pórovitým pěnovým lamelám odvádí z hloubky vláken a lze je zachytit pomocí mokrého suchého vysavače nebo vlhkého hadříku. Inný, neutrální čistič s konzervační recepturou na kůži, alcantara a textilie, jako jsou čalounění a koberce.
ZnačkaKOCH CHEMIE #ad
VýrobceKOCH CHEMIE #ad
Číslo díluSET0520050

2. Bickmore

#ad

Vybavení interiéru auta, nábytek a bundy, kabelky, Bickmore Bick 4 kožený kondicionér 16 oz – Leather Cleaner & Conditioner – neztmaví kůži – obnovuje polsky a chrání boty

#ad
Bickmore #ad - Naše osvědčená receptura prokazatelně prodlužuje životnost vašich cenných kožených výrobků. Naše bick 4 bez vosku je váš one-stop-Shop, kompletní produkt pro péči o kůži. Postaví kůži znovu a znovu ji naplní: na rozdíl od většiny kožených kondicionérů bick 4 neztmavne vaši kůži.

Prémiový kožený kondicionér od roku 1882: bickmore bick 4 čistí kůži a chrání všechny druhy kožených povrchů, jako jsou boty, nábytek, kozačky, jezdecké vybavení, exotiky a mnoho dalších kožených výrobků. Istí, udržuje, leštěný, exotické kožené výrobky, restoruje a chrání: kožené oblečení, kabelky, nábytek, peněženky a mnoho dalšího. Nezanechává žádné stopy lepivých nebo gumových zbytků.

Tento produkt je účinný na všechny hladké a hotové kůže. Je perfektní pro dodání staré, opotřebované kůže do původního lesku. Ideální pro udržení měkké kůže bez omezení prodyšnosti. Jednoduchý jednorázový proces aplikace: naše exkluzivní receptura se snadno používá a snadno se zpracovává. Vyrobeno v usa: bickmore je hrdý na to, že vyrábí všechny Bickmore Bick 4 ve Spojených státech amerických.
ZnačkaBickmore #ad
VýrobceExcelda Manufacturing #ad
Výška8.5
Délka2.5
Hmotnost1
Šířka2.5
Číslo dílu50-6000-16
Modelka50-6000-16

3. Meguiar's

#ad

Meguiar's ST025 Kit Bag Large přepravní taška, 60x35x30cm

#ad
Meguiar's #ad - Velké přihrádky a vnější kapsy. Taška, 60 x 35 x 30 perege. Příčky lze individuálně nasadit na suchý zip. Vysoký objem.
ZnačkaMeguiar's #ad
VýrobceMeguiars #ad
Výška11.81
Délka19.69
Hmotnost3.75
Šířka11.81
Číslo díluST025
ModelkaST025
ZárukaNe.

4. Koch Chemie

#ad

Koch Chemie Green Star univerzální čistič 2 litry

#ad
Koch Chemie #ad - Nepoužívejte na horké povrchy nebo na přímém slunci. Vysoce koncentrovaný, kempinkových a průmyslových podlah bez fosfátů a rozpouštědel, alkalický univerzální čistič osobních automobilů, vhodný také pro biologická zařízení na úpravu užitkové vody.2 x univerzální čistič Koch Chemie Green Star 1000 ml.
ZnačkaKoch Chemie #ad
Číslo díluLP07A

5. Koch Chemie

#ad

3dílná Sada pro péči o auto od Koch Chemie, péče o kůži, čistič interiéru, péče o kokpit

#ad
Koch Chemie #ad - 1 x kuchyňská chemie protect leather Care – péči o kůži, 500 ml. 1 x kuchyňská chemie multi interior Cleaner – interiéru čistič, 750 ml. 1 x kuchyňská chemie refresh cockpit care hedvábně matný – péče o kokpit, 500 ml.
ZnačkaKoch Chemie #ad
VýrobceKoch Chemie #ad
Číslo dílu77706500+77705750+77709500

6. LICARGO

#ad

PH neutrální, kůži – čistič kokpitu, polstrování, LICARGO® Vnitřní balíček – 6× prémiové utěrky z mikrovlákna a čistič interiéru 500 ml – čistota do hloubky pórů pro plast

#ad
LICARGO #ad - Pokud byste nebyli 100% přesvědčeni naší utěrkou z mikrovlákna pro péči o auto, neprodleně vám poskytneme náhradu! Istič interiéru licargo zajišťuje čistotu do hloubky pórů na všech vašich površích.

Pravidelně používaný náš balíček interiéru vám pomůže chránit přirozený vzhled vašich povrchů před zkřehnutím a ztvrdnutím. Nákupem našeho čističe kokpitu podpoříš mladý tým z meckenbeuren u Bodamského jezera. Držba kokpitu jako od profesionálů. Vysoce kvalitní složky nedávají prachu, špíně a mastnotě žádnou šanci! ultra měkký hadřík z mikrovlákna licargo s 380 gsm je náš univerzální a hodí se stejně tak k čištění a sušení povrchů vašeho vozidla. Těšíme se, až tě můžeme přivítat v naší #licargoFamily! Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků.
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad

7. Koch Chemie

#ad

1 l, kůži a alcantaru, Čistič na textil Koch Chemie Pol Star, čistič na textil

#ad
Koch Chemie #ad - Vhodný pro autosedačky i pro textilie, jako jsou koberce, pohovky, křesla a potahy sedadel doma. Chrání před opětovným znečištěním a udržuje originální impregnaci. Odstraňuje odolné nečistoty hluboko ve vláknech ze všech textilií. Ideální na sedadla, koberec, strop karoserie, obložení, čalounění, ochranné potahy a také vhodný na citlivé povrchy z alcantary. Hodnota ph: 7, 0 .
ZnačkaKoch Chemie #ad
VýrobceKOCH CHEMIE #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu92001
Modelka92001

8. DR. WACK

#ad

Dr. Wack, S100 bílý sprej na řetěz 2.0 100 ml I prémiový olej na řetěz motocyklu pro ještě menší tření a opotřebení I sprej na řetěz pro všechny motocykly I kvalitní péče o motocykl – vyrobeno v

#ad
DR. WACK #ad - Nastříkejte vnitřní stranu řetízku & min. Dr. 1 hodinu, ideálně přes noc, nechte vyvětrat. Použití: sprej s100 před použitím dobře protřepejte. Extra dlouhé mazání: díky přídavku ptfe je zaručen lehký chod všech pohyblivých částí a perfektní mazání.

Pro všechny hnací řetězy: náš sprej na řetěz je testován na o-kroužky, x a z a velmi dobře snášen. Pičkovou ochranu při jízdě za deště. Wack prémiová péče: již více než 45 let vyrábíme vysoce účinné a inovativní čisticí prostředky a čisticí prostředky pro auto, motocykl a jízdní kola ve vynikající kvalitě. Speciální polymery redukují kovové tření na minimum a prodlužují tak kilometrový výkon řetězu.

Kromě toho má mazivo na řetězy vysokou odolnost proti mytí a nabízí tak např. Opakujte nejpozději po 1 000 km. S100 bílý řetěz ve spreji: pro váš motocykl jen to nejlepší! díky složení našeho osvědčeného spreje na řetězy máte všechny výhody oleje na řetěz a navíc 4krát lepší ochranu proti opotřebení a špičkovou ochranu proti korozi.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. O.K. Wack Chemie GmbH *FO* #ad
Hmotnost0.15
Číslo dílu2351
Modelka2351
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. COLOURLOCK

#ad

COLOURLOCK Elephant Leather Preserver, tuk na kůži pro péči a ochranu od hedvábně matných až po lesklou hladkou kůži

#ad
COLOURLOCK #ad - Absolutně vydatné: mazivo na kůži elephant se nanáší úsporně, a stačí tak například pro vícenásobné ošetření celého interiéru vozidla. Jednoduché použití: tuk vyjměte čistým, měkkým hadříkem nebo hadříkem a nejprve rozetřete v hadru.

Mnohostranně použitelný: tuk na kůži je vhodný jak pro použití na autosedačkách a nábytku, sedlech, tak i na taškách, kufrech, bundách a botách. Při výrobě se kromě toho vzdáváme vody, kyselin a barviv nebo pachových látek. Následně krouživými pohyby naneste na kůži a případně doleštění.

S našimi čističi kůže jemná a silná v kombinaci s kartáčem na kůži COLOURLOCK. Doplňující produkty: znečištěná kůže by měla být před použitím vyčištěna, např. Ideální složení: kožený zásobník je 100% syntetický a proto neobsahuje rostlinné nebo živočišné tuky.
ZnačkaCOLOURLOCK #ad
VýrobceColourlock #ad
Číslo dílu170033

10. detailmate

#ad

Hloubkový pečující prostředek hedvábně matný 0,5 l, Bundle: Armor All plast, čisticí hadříky na čalounění 30 ks + 2 x hadřík z, hadříky na čištění skel 30 ks, detailmate Péče o kokpity do auta

#ad
detailmate #ad - Ideální pro nanášení pečujících produktů, perfektní pro odolné nečistoty. Pro interiér auta, vinyl, rohože, textilie, polstrování, plast a dokonce i do domácnosti. Rychlé a snadné použití, hodí se pro vnitřní i venkovní použití.

S exkluzivním víkem smart seal "twist & lock" zůstávají utěrky vlhké a nemohou tak ztratit svůj účinek. Obsah: 1x armor all plast - hloubkový pečující prostředek hedvábně matný 500 ml + 1x armor all čisticí hadřík na okna 30 tk + 1x armor all čisticí hadřík na čalounění 30 ks + 1x detailmate Premium hadřík z mikrovlákna oranžový, 320 g/m² 40 cm + 1x detailmate Apaplikátorpadpad, 320 GSM 40 x 40 cm + 1x detailmate Premium hadřík z mikrovlákna černý, Ø 90/22 mm.

Hodí se také pro použití mimo oblast vozu. Obnovuje původní lesk a barvu povrchu. Praktická a všestranná aplikační houba. Armorál: hloubkový čistič plastu odstraňuje nečistoty a usazeniny a chrání povrch před škodlivými vlivy zvenčí, gumy a plastu. Ozónu a uv záření. Istič kotoučů: utěrky na čištění skel bez problémů odstraňují tuhé nečistoty ze silnice a hmyz. Pro obnovu a osvěžení vinylu, vyblednutí a zbarvení.
Značkadetailmate #ad
Výrobcedetailmate #ad
Číslo dílu20053010-0-3