Top 10 Pop Up Sack – Pytle na zahradní odpad

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Benz Garden

#ad

Benz Garden Zahradní pytel na odpadky – skládací pytel na listí z robustní lněné tkaniny – vysokozátěžový zahradní pytel – zahradní taška – pytel na trávu – 1 × 125 litrů

#ad
Benz Garden #ad - Pogumované rukojeti usnadňují přepravu pytle na odpadky a šetří vaše ruce. Ideální sběrač listí pro venkovní použití. Ve spodní části jsou umístěny další 2 rukojeti pro usnadnění vylévání.

Zahradní taška je samostatně stojící, extrémně odolná a odolná proti roztržení. Naše zahradní pytle z vysoce kvalitní, vojenské lněné tkaniny jsou velmi stabilní a odpuzují vlhkost. Nádoby na odpad se hodí jak na ovoce, tak i jako úložná taška, listí a trávník, zeleninu, nákupní taška a kempovací taška. Díky kroužku zůstává otvor vždy široce otevřený. Náš robustní zahradní koš lze skladně složit a v případě nepoužívání jej jednoduše a kompaktně uložit. Náš outdoorový pytel na listí pojme až 125 litrů a je tak ideální pro soukromé účely.
ZnačkaBenz Garden #ad
VýrobceStephan Benz #ad
Výška18.5
Délka22.83
Hmotnost1.32
Šířka22.83

2. Gardwell

#ad

Samostatně stojící pytel na listí – pytel se zeleným řezem – mimořádně robustní, GARDWELL Zahradní pytel na odpadky – extrémně odolný vůči roztržení z plachtoviny – 125 litrů, skládací, stabilní

#ad
Gardwell #ad - Perfektní zahradní pytel na odpadky – ideální také jako dárek! Samostatně stojící a skládací: samorozkládací & skládací zahradní vak. Díky 4 pogumovaným rukojetím se dá prakticky přepravovat a snadno vyprazdňovat. Perfektní velikost: se 125 litry nabízí náš pytel na zahradní odpad perfektní velikost pro zelený odpad.

ExtrÉmnĚ robustnÍ: extrémně stabilní, odolné proti roztržení a silně zatížitelné díky chytrému povrchu. Příslib kvality: extrémně dlouhá životnost. Je opakovaně použitelný, zelené řízky, a proto je trvale udržitelný. Ekologický pytel na odpad ze zeleného odpadu. Mnohostranně použitelný: náš pytel na listí je mnohostranně použitelný a hodí se na listí, větve a další.

Sama stojí, super snadné naplnění. Skládací, pro úžasné prostorově úsporné skladování. Vhodné také pro těžké nebo mokré zelené pokrmy. S gardwell je zahradničení zábavné. Nejste spokojeni? vrácení peněz až 60 dní - bez nutnosti & ale - gardwell čestné slovo! Německá značka a německý zákaznický servis: nekomplikovaná komunikace v případě případů. Ideální pro listí a špičaté zahradní odpady jako větve, větve a trny.
ZnačkaGardwell #ad
VýrobceGardwell #ad
Hmotnost1.74

3. WaldLab

#ad

Robuste Gartenabfallsäcke – 272 Liter – 1 Sack – Industriegriffe und Stoff – Garten-/Grünabfallsäcke – wiederverwendbar

#ad
WaldLab #ad - Einfache gartenreinigung: diese robusten gartenabfallsäcke mit Griffen enthalten einen flexiblen Müllsack-Reifen, der es ermöglicht, die Tasche von alleine aufrecht zu stehen. Langlebig: wir haben diese kompost- und hofabfallbehälter mit starkem 150 g/m² Polypropylen-Gewebe PP entwickelt, das sonnen-, wasser- und reißfest ist.

Die vier griffe an jedem zusammenklappbaren Gartenabfallsack lassen sich aufklappen und sind doppelt genäht für viele Jahreszeiten der Gartenarbeit. Abfallreinigungshilfe: egal, ob sie ein baumeister oder ein Gärtner sind, Sie können den Ärger überspringen, der mit typischen Gartenmüllsäcken einhergeht und sich auf viele Jahreszeiten der einfacheren Reinigung freuen. Das ist etwas, was Sie mit einem typischen Gartenabfalleimer nicht finden. Recycelbar: diese laubsäcke sind in ganz großbritannien vollständig recycelbar, da sie in die allgegenwärtige PP5-Kunststoff-Recycling-Klassifizierung fallen.

Sammeln sie abfälle aller art: grünabfälle sind robust genug, kompost, kies, hecken, Mutterboden, Sand, Aktenvernichter, Sträuchern, von Gartenabfällen wie Ästen, Blumen und Pflanzen bis hin zu Bauabfällen wie Stein, um alles zu bewältigen, Sackleinen, Schutt, Nägeln und Holzresten. Vier griffe an jedem zusammenklappbaren Gartensack erleichtern das Entsorgen des Inhalts in eine Auffangeinrichtung oder einen Brenner.
ZnačkaWaldLab #ad
VýrobceWaldLab #ad
Číslo díluWL272L
ModelkaWL272LP1

4. Fiskars

#ad

Fiskars Zahradní pytel PopUp s úchyty, objem: 56 litrů, 1015646, pevná, černá/oranžová

#ad
Fiskars #ad - Rozsah dodávky: 1x fiskars pop-up zahradní vak, hmotnost: 600 g, barva: černá/oranžová, objem: 56 litrů, 1015646. Vysoká životnost díky materiálu odolnému vůči vodě a plísním, lze složit pro prostorově úsporné skladování, snadné čištění vodou, finský design. Stabilní rukojeti odolné proti roztržení pro snadné nošení a vyklopení. Vnitřní pružinový mechanismus pro snadné otevírání vaku. Zahradní vak na sběr suchých a mokrých zahradních odpadů, jako jsou například malé větve nebo vlhké listy a sekání trávníku.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška16.54
Délka16.54
Hmotnost1.32
Šířka5.51
Číslo dílu135041
Modelka1015646
Záruka2 roky výrobce.

5. DIVCHI

#ad

DIVCHI 5 Stück FIBC Bulk Builders Bag Gartenabfälle Heavy Duty Industrial Woven Material Dumpy Jumbo 1 Tonne Säcke mit Griff

#ad
DIVCHI #ad - Strapazierfähig: hergestellt aus 100% gewebtem Polypropylen-Gewebe, ist diese Bauunternehmer-Bulk-Tasche reißfest und kann bis zu 1 kg tragen. Ecken-hebeschlaufen: fachmännisch genähte, verstärkte Hebeschlaufen erleichtern den Transport entweder von Hand oder mit einem Gabelstapler/Hebezeug.

L x 85 cm b x 85 cm h dieser supersack hat eine praktische Größe für einfache Mobilität. Aus trockenem Material. Vielseitig einsetzbar: das design mit offener oberseite und flacher unterseite machen dies zu einem vielseitigen Werkzeug für Profis und den täglichen Verbraucher.

Benutzerfreundlich: 85 cm. Bewährte qualität: divchi ist seit 1997 führend in der Taschen- und Verpackungsindustrie. Ideal für bau, schlepparbeiten, sturmtrümmer-Sammlung, Abriss, Landschaftsbau, tragbare Müllcontainer-Arbeitsplätze und vieles mehr. Kunden vertrauen uns, seit fast 25 Jahren Taschen von höchster Qualität anzubieten.
ZnačkaDIVCHI #ad
VýrobceDivya Enterprises Limited #ad
Výška33.46
Délka33.46
Hmotnost8.82
Šířka33.46
Číslo dílu5 x Builders Bag capacity 1 Tonne
Modelka5 x Builders Bag capacity 1 Tonne

6. QHC sehen

#ad

Starke Griffe, Camping Mülleimer 32 Gallonen Wiederverwendbarer Outdoor Mülleimer Garten Hof Müllbeutel Faltbare Camping Recycling Taschen für Blatt, 3er-Pack, Müll, einfach zu manövrieren, Schmutz

#ad
QHC sehen #ad - Großes fassungsvermögen – 32 gallonen maximale kapazität pro beutel. Hergestellt aus umweltfreundlichem Material. Die hände bleiben frei, macht das Befüllen viel zugänglicher und spart Zeit. Leicht zu tragen und kann zur Aufbewahrung fest zusammengefaltet werden.

Bitte beachten sie, dass sie nicht für längere Zeit in der Sonne liegen sollten. Einfach zu bedienen mit praktischer großer Öffnung und freistehend mit flexiblem Reifen. Vier stabile tragegriffe, verstärkt mit doppelt genähtem Gurtband, für eine einfache Handhabung von einer großen Menge leichter bis mittelschwerer Gartenabfälle. Höhe: 76 cm, durchmesser: 45 cm. Strapazierfähiges material – gartenabfallsäcke sind aus 150 g/ m 4 oz/yd2 strapazierfähigem Polypropylen-Gewebe mit wasserabweisender PE-Beschichtung, die wasserabweisend und reißfest ist.

Der flexible reifen erhöht die Stabilität und hält den Beutel offen, wodurch er leicht zu befüllen und zu entleeren ist. Maximales gewicht von 54, 4 kg pro Beutel. Einfach zu laden – der kunststoffring wird um den oberen Rand der Tasche eingeführt und hält die breite Öffnung und aufrecht. Umweltfreundliches material – anders als schwarze reifen. Verbesserte version – diese wiederverwendbaren Beutel sind besser für die Umwelt als herkömmliche Einweg-Müllsäcke oder Rasentaschen.
ZnačkaQHC sehen #ad
VýrobceQHC sehen #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluqhcwb2561404147

7. Greenworks

#ad

Zelený, Greenworks Tools 120 l Zahradní pytel na odpadky skládací pytel na odpady, listí a trávník objem 120 litrů, černý, šedý AMP-120 CB

#ad
Greenworks #ad - Všude věc: pytel se díky své praktické velikosti vejde do většiny osobních automobilů a po použití jej lze snadno složit a skladně uložit.

Mnohostranně použitelný: pytel na odpadky greenworks pro vaši zahradu lze použít jak pro zahradní odpad všeho druhu, jako jsou listy a sekání trávníku, tak i pro parádní ovoce a zeleninu. Greenworks: nabízíme vám široký sortiment v oblasti zahrady a dílny s požadavkem na práci s klimatem a bez výfukových plynů. Praktické zahradní příslušenství: zahradní odpadkový pytel 120 l Greenworks je optimálním doplňkem pro přátele zahrady – vnesete svou zahradu rychleji na předvádění.
ZnačkaGreenworks #ad
VýrobceGreenworks #ad
Výška16.14
Délka22.83
Hmotnost0.53
Šířka16.93
Číslo dílu2940207
ModelkaAMP-120CB

8. TTL Commerce

#ad

Samostatně stojící 4 rukojeti 150 g/m², Zahradní pytel TTL Garden 3 x 272L – dvojité dno extra stabilní, pytel na listí na trávu, listí, velký robustní a skládací – 3dílná sada zahradního pytle, živý

#ad
TTL Commerce #ad - Značková kvalita od TTL-Garden. Silný materiál je odolný a odpuzuje vodu. 4 rukojeti pro snadné přenášení a pohodlné vyprazdňování. Nyní ještě stabilnější a trvanlivější díky dvojitému dnu. Zahradní vak je vyroben ze silné polypropylenové tkaniny odolné proti roztržení 150 g/m².

Stabilní a samostatně stojící díky silné pp tkanině. Silný, hustý materiál zajišťuje dlouhou použitelnost a zabraňuje znečištění při přepravě. Dné vytrhávání držadel díky švům křížkovým stehem. Pohodlné čištění díky jednoduchému opláchnutí. Velký otvor díky výztužnému kroužku. S objemem 272 litrů a rozměry 76 cm výšky a průměru 67 cm má náš zahradní pytel na odpadky ideální univerzální velikost.

Zahradní vak je velmi stabilní a samostatně stojící. Velmi praktická nádoba, pytel na zelené řízky, tráva, mech, květiny, zahradní odpad jako listí, řezání živého plotu, malé větvičky keřů a větví. Vak na listí nabízí dostatek místa i pro velké množství zeleného odpadu a zahradnické sekání. V zimě lze kompaktně složit. V zimě lze kompaktně složit.
ZnačkaTTL Commerce #ad
VýrobceTTL Commerce #ad
Výška29.92
Délka26.38
Hmotnost2.82
Šířka26.38

9. Fiskars

#ad

1028372, Breite: 50 cm, Ergo, Fassungsvermögen: 175 L, Höhe: 70 cm, Schwarz/Orange, Platzsparend faltbar, Fiskars PopUp-Gartensack mit Griffen

#ad
Fiskars #ad - Pflanzsack zum sammeln und auffangen von trockenen und feuchten Gartenabfällen wie Blättern, kleinen Zweigen, Unkraut oder geschnittenem Gras. Innenliegender federmechanismus für einfaches Aufklappen des Gartensacks, Faltbar auf 3 cm Höhe für einfachen Transport und Aufbewahrung.

Lange lebensdauer durch wasser-, Nachhaltiges Kunststoffmaterial ohne PVC, reiß- und schimmelressistentes Material, Einfache Reinigung mit Wasser. Robuste, reißfeste griffe für einfaches ausgießen von Abfällen, Quadratische Form mit stabilen Griffen für eine einfache Befüllung und leichtes Tragen. Lieferumfang: 1x fiskars gartensack, faltbar, gewicht: 790 g, fassungsvermögen: 175 Liter, Farbe: Schwarz/Orange, Ø 50 cm, höhe: 70 cm, ergo pop-up, 1028372.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška1.57
Délka20.87
Hmotnost2.2
Šířka20.87
Číslo dílu1028372
Modelka1028372

10. TK THERMALKING

#ad

Big bags nosnost 1000 kg 1, TK THERMALKING Big Bag, pytle na stavební suť 90 x 90 x 90 cm, pytle na stavební odpad, zahradní odpad, dřevo, písek

#ad
TK THERMALKING #ad - Vhodné pro profesionální použití – naše robustní pytle se bez problémů hodí i pro profesionální použití na staveništích, v zahradnictví nebo pro jiné použití. To umožňuje spolehlivé zvedání bez rizika roztržení.

Umožňuje jednoduché nakládání i u objemnějších předmětů, jako jsou například větve. Snadné plnění – pro naplnění jsou pytle nahoře plně otevřené. Univerzální použití – tyto pytle lze mnohostranně použít a hodí se pro mnoho různých materiálů: dřevo, štěrk, písek, azbest zlikvidujte prosím podle předpisů, zahradní odpad, minerální vlnu atd.

Vysoce kvalitní textilní pytel – naše pytle na těžké zatížení jsou vyrobeny z vysoce kvalitní polypropylenové tkaniny PP, která bez problémů odolá povětrnostním vlivům a každodennímu zneužívání. 4 praktické zdvihací zdvihy – naše pytle jsou vybaveny poutkem na každém rohu, které jsou průběžně sešité až k podlaze.
ZnačkaTK THERMALKING #ad
VýrobceTK THERMALKING #ad
Výška35.43
Délka35.43
Hmotnost1.98
Šířka35.43
Číslo díluBIG-BAG-DIV
ModelkaBIG-BAG-DIV