Top 10 Urlaubsbewässerung Zimmerpflanzen – Odkapávače pro automatické zavlažování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Blumat

#ad

3 ks., Blumat Klasický zavlažovací systém

#ad
Blumat #ad - Univerzální rostlinný nástroj: používejte je v každé rostlině nebo květině ve vašem domě, při dešti nebo slunečním svitu, kanceláři nebo dokonce na balkóně; jsou efektivní a spolehlivé, jsou také univerzální pro zavlažování všech druhů vnitřních nebo venkovních rostlin; lze používat po celý rok, a jsou přizpůsobivé pro vnitřní i venkovní použití.

Odtok vody činí cca 75 ml / 24 h nebo 125 ml / 24 h XL. M větší je nádrž/nádoba na vodu, tím déle zalévají vaše pokojové rostliny. Jednoduchá montáž: během 15 minut lze vaše rostliny samy zalévat; voda se z každé nádoby vytáhne tenkou trubicí a vydává se přímo skrz hliněný kužel na zemi rostliny.

Astné zdravé rostliny: žádné nadměrné zalévání nebo podvodnění pokojových rostlin; každá rostlina automaticky zásobuje správné množství vody a nejen vaše rostliny přežijí, ale také prospívá. Ideální pro cestovatele: spolehlivá technologie a spolehlivé řešení; vaše rostliny se o sebe starají, když jste na dovolené nebo jinak zaměstnáni; zalévejte své rostliny pouze podle potřeby.
ZnačkaBlumat #ad
VýrobceHansi-Siebert GmbH & Co. KG #ad
Výška1.25
Délka4
Hmotnost0
Šířka1.25
Číslo dílu10308
Modelka10308
Záruka2 roky manufacturer

2. Bio Green

#ad

Zavlažovací systém "Hydro Max L", 6,5 litru

#ad
Bio Green #ad - Tak si ušetříte každodenní zalévání a můžete využít čas na jiné věci. To je efektivnější než povrchové zalévání a šetří vodu.

Tím se zabrání vysychání a přelévání. Lepší růst – optimálně zásobené vodou, rostliny lépe prospívají a přinášejí vyšší výnosy. Nižší spotřeba vody – voda se dostane přímo tam, kde je potřeba: ke kořenům. Vysoká úspora času – stačí jen jednou za pár dní doplňovat vodu. Optimální zavlažování – vaše rostliny vždy dostanou množství vody, které potřebují. Samoregulační systém – zavlažovací koule pomalu odvádí vodu do země. Nemusíte se o nic starat.
ZnačkaBio Green #ad
VýrobceBio Green #ad
Výška13.66
Délka9.84
Hmotnost1.16
Šířka9.84
Číslo díluHM-L
ModelkaHM-L

3. B SEPOR

#ad

B SEPOR 10er-Set Keramik XL-Bewässerungs-Tonkegel für Glas- und PET-Flaschen, Terrakotta Pflanzenbewässerungsgeräte für den Urlaub

#ad
B SEPOR #ad - Einfach zu bedienen: recyceln sie einfach alle flaschen mit langem hals, keine weiteren Beschläge erforderlich. Es hilft, um jeden tag zu gießen und hervorragende Arbeit zu bewässern, Ihre Pflanzen ohne Unfälle zu kümmern.

Für drinnen und draußen: anwendbar sowohl für außen- als auch für Zimmerpflanzen, wenn nur Ihr Übertopf ihn halten kann und sich nicht nach unten lehnt, nachdem Sie eine Flasche voll Wasser gelegt haben. Pflanzenschwester befreien sie ihre hände, während sie weg sind oder für ein paar Tage im Urlaub sind. Legen sie dieses gerät in die erde und kleben Sie es dann mit einer Flasche voller Wasser, wie Weinflaschen, Softdrink-Flaschen usw.

Glas-bierflaschen, das ist alles. Stabilität verbessertes neues Material unterscheidet sich von normalem Terrakotta, stark, aber dennoch Wasser freigesetzt für den Boden. Gesunde wurzeln mit diesen bewässerungsspitzen wird Wasser langsam getrunken, vor allem in Bereichen, um Pflanzen grüner und gesünder zu machen, die fast keine Feuchtigkeit vorhanden sind.
ZnačkaB SEPOR #ad
VýrobceB SEPOR #ad
Hmotnost0.22

4. Scheurich

#ad

Scheurich Dávkovač vody Bördy XXL | 2dílná sada transparentní/zelená | objem náplně 1000 ml | zavlažovací koule malá s jílovitou nohou | dávkovač vody rostliny a květiny terakota násada

#ad
Scheurich #ad - Dávkovač vody bördy se vyznačuje jednoduchou manipulací. Rozměry: výška: 33 cm, objem 1000 ml, barva průhledná / zelená. 2. Zalévejte rostlinu jako obvykle.

Následně vložte vodní nádrž do vlhké zeminy. Při optimálních podmínkách může zavlažovací koule až 4 dny uchovat rostlinu dostatečným množstvím vody před vysušením. Zavlažovací systém květin je vyroben z vysoce kvalitního plastu odolného proti UV záření. Tónový kužel propouští vodu a optimálně zásobuje květinami vodou. 3. Jako poslední naplňte Bördy zalévací vodou. Dávkovač vody od scheurich slouží k dodatečnému zavlažování rostlin a květin v obytných a zahradních prostorách. 1.
ZnačkaScheurich #ad
VýrobceScheurich #ad

5. Blumat

#ad

3 ks, adaptér láhve 0,2 l, 23308, Blumat Easy

#ad
Blumat #ad - Adaptér pro konstantní dávkování zavlažování pokojových rostlin. Rostliny nejsou přelévány. Vhodné pro všechny běžné plastové lahve. Dodávané množství cca 200 ml/den.
ZnačkaBlumat #ad
VýrobceWindhager #ad
Výška0.75
Délka4
Hmotnost0.2
Šířka0.75
Číslo dílu06100
Modelka23308
Záruka2 roky výrobce

6. Bseical

#ad

Rostliny zavlažování pokojových rostlin, zavlažovací systém pro pokojové rostliny, zásobníky vody rostliny plast jíl dávkovač vody dovolená zahrada dekorace tvar srdce, 2 kusy zavlažovacích kuliček velké 500 ml

#ad
Bseical #ad - Automatické zavlažování rostlin: tento přístroj pro samozavlažování rostlin automaticky zalévá až 3 – 5 dní, perfektní pro rušné dny v týdnu nebo svátky, aby rostliny mohly zvlhčovat po celé dny, kdy rostliny potřebují vodu, voda postupně protéká uvolněním jílové půdy.

Praktické pro správu a zobrazení zbývající vody: jednoduše naplňte vodu otvorem, začněte pracovat a zamilujte své zdravé rostliny. Transparentní design: tyto automatické napáječky se lépe hodí pro středně velké květináče a velké rostliny nebo květiny na vašem balkóně, kanceláři a zahradě. Díky designu otevírání je velmi pohodlné vniknutí vody dovnitř a snadno se nepoškodí. Princip fungování: dno automatického zavlažování rostlin je porézní vír z hlíny, který je naplněn vodou.

Praktické a krásné: tyto houbové podložky z plastu a hlíny zajišťují optimální péči o vaše rostliny a dodají vaší zahradě s praktickou a atraktivní dekorací kreativitu a krásu. Voda proniká automaticky a pomalu do země, aniž by se otvory musely otevírat ručně. S automatickým zavlažováním můžete jet na dovolenou, pak zalévejte do země, aniž byste se museli starat o rostliny.
ZnačkaBseical #ad
VýrobceBseical-347878 #ad
Výška7.87
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluBseical-347878
ModelkaBseical-347878

7. vensovo

#ad

Topfpflanzen Bewässerungsgeräte Pfähle für Outdoor, Zimmerpflanzen, vensovo Tonkegel Bewässerung 10er-Set, Terrakotta-Selbstbewässernde Spikes

#ad
vensovo #ad - Designwahrnehmung das wellenförmige Aussehen unseres terracotta bewässerungskegel wurde entwickelt, um Pflanzen effizient und ästhetisch zu bewässern. Pflanzenschwester bewässerungssystem ton ist perfekt für den täglichen Gebrauch.

Gute wasserdurchlässigkeit die terracotta bewässerungskegel Kanister ist aus Terrakotta, wenn der Boden trocken ist, wird es Wasser automatisch sickern, gutes Wasser versickern. Perfekte wahl halten sie ihre pflanzen während ihrer arbeitsreichen Tage mit Wasser versorgt und am Leben. Einfach zu bedienen stellen sie die wasserflasche einfach auf den automatischen ton bewässerung, je nachdem, stecken Sie ihn in den Boden und er wird automatisch Wasser abgeben.

Ein liter Wasser reicht für ca. 7 tage, es wird empfohlen, die pflanzenbewässerungskegel vor dem Gebrauch zu testen. Sie können die tiefe selbst bestimmen, wie viel Wasser Ihre Pflanze benötigt. Einmal aufgesetzt, versorgt der Gießer Ihre Pflanzen automatisch mit Wasser, Ihre Hände frei haben und Zeit sparen.
Značkavensovo #ad
Výrobcevensovo #ad
Hmotnost3.33

8. MKNZOME

#ad

Rostlina, ollas zavlažování, květiny, pokojové rostliny, zavlažovací koule na zahradu, tón, MKNZOME Zavlažovací systém, 8 kusů automatických dávkovačů vody, balkon

#ad
MKNZOME #ad - Perfektní pěstování rostlin – nemusíte rušit přátele, pomáhají růst rostlin, obchodní cestu, zdravější růst a usnadnit život. Pracujte podle principu sifonu se voda čerpá do země podle potřeb rostlin. Vyrobeno z vysoce kvalitního tónu, dokud se nečistoty nezsycená nebo láhev vyprázdní, dobře propouští vzduch a vodu a je odolný proti povětrnostním vlivům.

Porézní terakotový materiál pomalu vmasíruje vodu, dlouhá životnost, čím vlhčí je podlaha, tím pomaleji vklouzne voda. Praktické zahradní dárky -- dávkovač vody mknzome odstraňují strach vašich rostlin bez dozoru a dodají vaší zahradě více vitality. Vložte zavlažovací stohy přímo do země. Perfektní dárky pro všechny, kteří milují práci na zahradě, zejména pro ty, nastávající zahradníky a celoživotní zahradníky, kteří se snaží o recyklaci a životní styl.

Jakmile je podlaha dostatečně vlhká, přestane vytékat a přizpůsobit. Vhodné pro květináče v květináčích, závěsné rostliny a zahrady venku atd. Trvanlivý materiál -- se zavlažovacím systémem gardena nebyla péče o vaše rostliny ještě nikdy tak snadná. Jakmile je podlaha dostatečně vlhká, přestane zavlažovací stohy přesunout do země. Zvodění solárního skla mkzNOME mohou automaticky zalévat rostliny, víkend atd. Na vlhkosti.
ZnačkaMKNZOME #ad
VýrobceMKNZOME #ad
Číslo díluwaterkita-009

9. iBamso

#ad

Nastavitelný o 360 stupňů, kapkové zavlažování, skleník, iBamso 20 ks nastavitelných kapacích zářičů, zavlažovací systém pro zeleninovou zahradu

#ad
iBamso #ad - Vysoká kvalita nastavitelný odkapávací zářič výška zavlažovacího filtru: 21 cm, není snadné korodovat, vhodný pro trubky 4 mm nebo 7 mm. Plně funkční zavlažovací zavlažovací postřikovač. Spora vody až 70 % ve srovnání s manuálním zavlažováním. Průtok vody lze nastavit otočením krytu na vypouštění vody, zalévání všech rostlin současně a každou hlavici odkapávacího proudu lze individuálně přizpůsobit, aby splňovala potřeby vody různých rostlin současně.

V létě vám poskytne skvělé venkovní prostory. Snadná instalace kapátko a pevná tyč jsou kombinovány v jednom, instalace je pohodlnější, lze ji rychle připojit během několika sekund, má dlouhou životnost. Balení obsahuje dodává se s 20 ks zavlažovacích zavlažovacích zavlažovacích zavlažovačů. Dobrá pevnost v tlaku, nastavitelná vzdálenost stříkání od 0 do 20 palců; úhel zavlažování: 360 stupňů, odolné proti opotřebení a může se používat dlouho.

Je dno kapátka ostré a má dlouhou životnost, nepotřebujete žádné nástroje, což usnadňuje zavedení do země. Každý odkapávač má nahoře 8 výstupních otvorů, 360stupňové pokrytí v několika směrech proudění a jedinečný režim stříkání deštníku. Iroké možnosti použití kapky na zavlažování micro spray perfektní pro květiny, trávníky, zahrady, bonsaje a plodiny hrnců, skleníky, rostliny, terasy, hotely, pro rodinné domy, terasy, zelenou a krásnou krajinu.
ZnačkaiBamso #ad
VýrobceDUFFY-EU #ad
Číslo dílu1

10. Groots

#ad

Groots Udržujte své rostliny hydrogenované rostlinné vodní drůjky – 6 kusů z PVC

#ad
Groots #ad - Automatické zavlažování rostlin: vodní drůjky groots jsou snadným řešením pro majitele rostlin, aniž by se o ně museli denně starat. Jedinečný design: vodní drůbež mají dekorativní design vodní bubliny, který propůjčuje každému uspořádání rostlin stylový nádech a je perfektní pro domácí nebo kancelářské dekorace.

Naplňte vodní drýže jednoduše vodou, kteří chtějí udržet své rostliny hydrogenované, zasuňte je do země a nechte je zvládnout zbytek. Všestranné: vodní drůbež lze použít s jakýmkoliv zavlažovacím systémem rostlin, včetně zavlažovacích systémů, systémů vnitřního zavlažování rostlin a automatických zavlažovacích systémů zahrady. Kapacita: s objemem 250 ml jsou tyto vodní drůjky vhodné pro pokojové rostliny i zahradní rostliny a zajišťují, které potřebují, že vaše rostliny dostanou přesně to správné množství vody, aby se dařilo.

Jsou také kompatibilní se systémy zavlažování rostlin a systémy zavlažování kapek. To z nich dělá ideální volbu pro milovníky rostlin, který zajišťuje, kteří chtějí získat zdravé a hydrogenované rostliny bez dodatečného úsilí ručního zavlažovacího systému. Pohodlné: rostlinné vodní drůjky groots jsou automatickým zavlažovacím systémem, že vaše rostliny získají konstantní přívod vody, i když tam nejste.
ZnačkaGroots #ad
VýrobceGroots #ad
Výška3.15
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo díluGroots
ModelkaGroots