Top 10 Wildtierkamera mit Nachtsicht Bewegungsmelder – Přístroje pro noční vidění

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HAZACAM

#ad

Pozorovací kamera, noční vidění, kamera pro noční vidění, zvířata, záznam, HAZACAM Kamera pro divočinu, noční vidění, venku, kamera na divokou zvěř s detektorem pohybu, 1080P kamera s videem

#ad
HAZACAM #ad - S širokoúhlým rozsahem snímání 120°, s funkcí detekce pohybu s vysokým rozlišením můžete pořizovat skvělé snímky zvířecích aktivit. S integrovanou 2, které poskytuje dechberoucí, tak se můžete dozvědět více o tajemstvích zvířat, ať už ve dne barva nebo v noci černobílá.

Vynikající noční vidění & 34 nesvítících infračervených led diod – vybavené 34 nesvítícími 940nm infračervenými led diodami lze snadno skrýt. Snadná instalace & rozsáhlý rozsah použití – s upevňovacím popruhem, můžete kameru s nočním viděním napájet proudem pomocí 6v síťového kabelu, který je součástí dodávky, lze kameru HAZACAM snadno pevně upevnit. Doporučujeme instalovat objektiv v úhlu 45 stupňů. Bleskově rychlé spuštění 0, 2s a 120° širokoúhlý detekční oblast – jakmile zaznamená pohyb, perfektně kombinovaný s integrovaným nočním viděním 3pir, spustí se kamera hazacam bez zpoždění a během 0, 2 s.

Hazacam nová verze kamery wildkamera - má ultra vysoké rozlišení, živé video snímky. Pokud nechcete baterii používat, který je součástí dodávky. Aa baterie a micro sD karty nejsou součástí dodávky. Ip66 vodotěsná, od těsnění až po čočku sondy. Spouštěcí vzdálenost je 30 m 100 ft ve dne / 20 m 65 ft v noci.
ZnačkaHAZACAM #ad
VýrobceHAZACAM #ad
ZárukaČ.

2. VOOPEAK

#ad

Vodotěsnost IP66, noční vidění aktivováno pohybem, lovecká kamera, 0,1s, rychlá spoušť, VOOPEAK Solární kamera 32 MP 1080P, trvalé snímání pro sledování divokých zvířat

#ad
VOOPEAK #ad - Když je micro sd karta plná, kamera nadále zaznamenává, protože staré snímky jsou přepsány nejnovějšími. Pro lepší výkon doporučujeme používat jednu AA baterii při nízké teplotě. Video fhd 1080p a jasná fotografie 32 mp – kamera je vybavena vylepšeným objektivem a obrazovým senzorem, že pořízené snímky budou jasné.

Upevněte jej jednoduše pomocí upevňovacího popruhu na strom nebo jej přišroubujte pomocí nástěnného držáku. Hodí se dobře pro sledování divoké zvěře, vodotěsný design zajišťují, bezpečnost domů/pozemků a sledování zemědělské půdy. Tipy: kameru nelze připojit k telefonu, nabízí videozáznam rozlišení 1080P. Před použitím prosím nabíjejte kameru na 8 hodin. Kamera s 26 850 nm infračervenými led diodami zaznamenává jasné obrázky a videa v nočním vidění, aniž by plašila divokou zvěř.

Vodotěsnost ip66 a vícenásobná funkce – hustá struktura a dobře utěsňující, lov, že kamera zůstane venku déle. 3 jako zálohu použijte jednu baterii AA. Nahrávání ve smyčce a jasné noční vidění – solární trailová kamera má funkci nahrávání ve smyčce. Asně rychlejší spoušť 0, 1 s, 1 s a jednoduché nastavení – s vyšší rychlostí spouštění 0, bezpečnost domů/pozemků, v kombinaci s dosahem snímání až 80 stop 65 stop v noci nezmešká kamera žádný nádherný okamžik.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

3. Coollia

#ad

Noční vidění až 20 m, IP66 vodotěsná kamera pro noční vidění, 080p HD, Coollia Detektor pohybu – divoká kamera, rychlá spoušť

#ad
Coollia #ad - Mit einem erfassungswinkel von 120° bietet sie ihnen einen breiteren Sichtbereich und ermöglicht es Ihnen, 2 Sekunden Auslösegeschwindigkeit und 120° Erfassungswinkel: Die Coollia Jagdkamera ist mit fortschrittlichen Sensoren ausgestattet. Sie können 1080p / 30fps hd-videos aufnehmen und 20MP Pixel Fotos erfassen, um jeden wunderbaren Moment klar festzuhalten.

Multifunktionale jagdkamera: dank einer einfachen benutzeroberfläche und eines intelligenten Befestigungsriemens ist die Coollia Jagdkamera einfach zu installieren, Passwortschutz und mehr, Verzögerung, Verzögerungsfotografie, einzurichten und zu verwenden. Ausgezeichnete nachtfunktion und hohe tarnung: die coollia jagdkamera verfügt über 22 eingebaute 940nm infrarot-LEDs, mit einer Nachtsichtentfernung von bis zu 20m 65 Fuß und einer hervorragenden Tarnung in der Nacht. Sie kann selbst bei extremen temperaturen von -30°C bis 70°C stabil arbeiten und jeden atemberaubenden Moment für Sie aufzeichnen. 0, löst die jagdkamera innerhalb von 0, 2 sekunden aus und erfasst jedes detail der tierbewegung.

1080p hd-video und 20mp fotos: die coollia jagdkamera liefert herausragende aufnahmeleistung mit hd-auflösung. Sobald eine bewegung erkannt wird, wunderbare Momente der Tierwelt aus allen Winkeln einzufangen. Sie können klare und flüssige fotos und videos im Dunkeln aufnehmen, ohne die Tiere zu stören, und somit die nächtlichen Aktivitäten der Tierwelt wirklich aufzeichnen. Die coollia jagdkamera bietet auch verschiedene Funktionen wie Überwachungszeiträume, geplante Aufnahmen, Zeitintervalle, um Ihre individuellen Aufnahmeanforderungen zu erfüllen.
ZnačkaCoollia #ad
VýrobceCoollia #ad
Číslo díluDLXJ04
ModelkaDLXJD-04

4. KJK

#ad

Infračervené LED bez, KJK Kamera pro divokou zvěř WLAN 4K 64 MP s 64GB SD kartou, 130°, 42 kusů, vodotěsná, kamera s nočním viděním, 0,05s spoušť aktivovaná pohybem, širokoúhlá, 100 stop, IP67

#ad
KJK #ad - Rozpoznání pir se širokým úhlem 130° a detekční oblastí 100 stop vám nabízí široké zorné pole. Inovativní wi-fi připojení + ovládání aplikací: tato kamera je kompatibilní s 2, 4 ghz wlan a technologií ultra low power bluetooth. Je skvělým dárkem pro nadšence divoké zvěře. Kromě toho se dodává s 64gb sd kartou a 8 aa bateriemi, takže je zajištěno optimální uložení ihned po vybalení.

64mp statický obraz a 4k h. 264 mp4 video: díky nejmodernějšímu snímači obrazu a kvalitnímu optickému objektivu starlight se tato Trail kamera vyznačuje ostrými a detailními obrázky s 48 MP. Tím je zajištěno, aniž by rušila okolní divokou zvěř. S příslušnou bezplatnou a snadno ovladatelnou aplikací "TrailCam GO" můžete naprogramovat svou kameru a kontrolovat videa nebo obrázky, aniž byste je museli nejprve stáhnout. LovlovlovlovlovlovlovNadšenci. 0, 05 s spouštěcí doba a 130° širokoúhlý: s bleskově rychlou rychlostí spouštění 0, 05 sekundy a volitelným počtem 1–5 fotografií na spoušť zajistí, že vám kjk228 nepromeškáte žádnou akci.

Domácí noční vidění: naše vylepšené 42 kusů 950 nm no glow led array má neviditelné funkce rozpoznání a disponuje adaptivní technologií osvětlení, že kamera s divokou vodou i za úplné tmy poskytuje jasné noční snímky a videa, která zabraňuje nadměrnému vystavení nebo nadměrnému stmívání. Individuální maskovací vzor se perfektně hodí do prostředí. Upgrade ip67 vodotěsný: kjk228 kamera je ip67 vodotěsná a prachotěsná, že pracuje normálně od -22 °f do 158 °c, díky kompaktnímu a robustnímu designu krytu a vysoce kvalitnímu gumovému kroužku je zajištěno, jako jsou pouště, vynikající kvalita může být použita v mnoha prostředích, deštné pralesy atd.
ZnačkaKJK #ad
VýrobceKJK #ad
ModelkaKJK228
Záruka180 dní.

5. VOOPEAK

#ad

1080P, vodotěsnost IP66, rychlá spoušť, aktivováno pohybem, noční vidění, Solární kamera ve tvaru divočiny, dosah 120°PIR, 0,1s, 24 MP, lovecká kamera

#ad
VOOPEAK #ad - Dná šance promeškat něco zajímavého a úžasného!24 mp fotografie a 1080p hd video tato kamera s vysokým rozlišením má vysoce kvalitní optický objektiv, který umožňuje ohromující videozáznamy 1080P a maximální počet pixelů až 24 megapixelů pro ostré a jasné fotografie. Tato kamera má vodotěsnou třídu krytí ip66 proti dešti, prachu a mlze a je ideální volbou i při extrémních povětrnostních podmínkách pro sledování divokých zvířat venku.

Loop nahrávání a větší podporovaná paměť divoká kamera má funkci nahrávání ve smyčce, takže paměťové karty nemusíte často vyměňovat. Potřebujete další zálohování? Žádný problém! můžete také použít 4 AA baterie! Před použitím prosím kameru na 8 hodin nabijte. Pro lepší výkon doporučujeme používat 4 AA baterie při nízké teplotě. A už si nemusíte dělat starosti, že nejnovější soubor přepíše nejstarší, což znamená, že vám dojde paměť – naše solární trailová kamera podporuje až 256 GB externí paměti pro nekonečné možnosti.

Pro lepší zážitek z přehrávání doporučujeme používat VLC Media Player a Irfanview Player. 3 pasivní infračervené senzory a doba spuštění 0, 1 sekundy naše kamera je vybavena 3 citlivými PIR senzory, dokáže naše kamera okamžitě rozpoznat každý pohyb s prvotřídní dobou spouštění 0, 1 sekundy a zachytit tak každý okamžik. Solární kamera vestavěná baterie 2500 mah, lze napájet proudem přes solární panel nahoře na fotoaparátu.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

6. iZEEKER

#ad

Kamera s 940 nm No Glow Infračervené LED, iZEEKER Solární kamera pro divokou zvěř 2,7 K/1520P, noční vidění, vodotěsná pro pozorování divoké zvěře a, kamera s detektorem pohybu, 36 MP, 30 fps, IP66

#ad
iZEEKER #ad - Nikdy nezmeškáte výstřel. Jednoduché nastavení a několik funkcí tato kamera je vybavena svítícím tlačítkem menu, časový interval, citlivost pir, záznam ve smyčce, jako je počet fotografií, které umožňuje jednoduché nastavení a ovládání ve tmě. Odstraňte kondenzaci vody z objektivu jednoduchým otevřením krytu fotoaparátu.

Tato kamera nemá funkci WiFi. Kromě toho může pokračovat v nahrávání tím, což je perfektní pro bezpečnost. Je to ideální solární kamera. Doporučuje se používat přehrávač Potplayer/KM. Zábavu si můžete užívat i tím, že si pořizujete selfie. Inovativní technologie solárního napájení a duální napájení tato kamera má zabudovanou lithiovou baterii 5200 mah s vysokou kapacitou, kterou lze provozovat také pomocí výše namontovaného solárního panelu. Ultra vysoké rozlišení 1520p 30 fps 36 mp a pokročilé noční vidění no-glow 1520p 30fps 36mp ultra vysoké rozlišení zajišťuje, že kamera s divokým vzduchem pořizuje vynikající snímky a jasná slyšitelná videa a prezentuje bohaté detaily na fotografiích a filmových materiálech.

S funkcí nočního vidění no-glow jsou snímky bezhlučné, aniž by byla rušena zvířata. Video formát je AVI. Vynikající citlivost detekce a nepřetržitý záznam smyčekkombinace rychlosti spouštění 0, 1 s, že přepíše staré fotografie nebo videa, když je sd karta plná, 3 sériových snímků a nastavitelného pohybově aktivovaného senzoru umožňuje zachytit více vzrušujících momentů.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška3.74
Délka5.63
Hmotnost412
Šířka4.21
ModelkaiG220
Záruka1 rok záruka.

7. CEYOMUR

#ad

Solar WLAN Bluetooth Wildkamera Handyübertragung, mit Bewegungsmelder Nachtsicht IP66 Wasserdicht für Wildtier Überwachung mit U3 32GB Micro SD-Karte, CEYOMUR 4K 30fps 46MP Jagdkamera

#ad
CEYOMUR #ad - Darüber hinaus fotografiert diese wildkamera dank des hochwertigen optischen Objektivs, des fortschrittlichen Bildsensors und der zwei großen 850nm LEDs mit geringer Helligkeit unglaubliche Momente der Nachtwelt mit klareren und schärferen Details. Passen sie die sensoroptionen ganz einfach an Ihren Stil und Ihre Gewohnheiten an.

Mehr speicher und ip66 wasserdichtediese solar-jagdkamera unterstützt eine mikro-speicherkarte bis zu 256 gb, mit einer Gummibeschichtung, die die internen komponenten vor witterung oder Kälte schützt, sodass Sie mehr Fotos und Videos aufnehmen können. Und es wird mit einer 32 GB großen Micro-SD-Karte geliefert. Wifi verbindung und einfaches teilen von dateienmit dem wifi der wildkamera können sie den inhalt direkt in der app anzeigen und auf ihr telefon herunterladen, ohne die Wildtier-Solarkamera auseinanderbauen und ein Kabel anschließen zu müssen. 46mp fotos & ultra hd 4k/30fps videomit 46mp bildern und einer aufnahme von 4k 30fps sind alle gefilmten motive scharf und klar.

Von ihrem Telefon aus. Sie können auch ganz einfach die Einstellungen anpassen und Kamerawinkel anzeigen, in sozialen Medien teilen usw. 0, 1s ausschaltzeit & einstellbarer aufnahmebereich mit 3 empfindlichen pir-sensoren kann diese wildkamera in nur 0, sodass die Wanderkamera angepasst werden kann, wenn eine Bewegung erkannt wird. Solarnetzung und doppelte verbindungdiese solar-wildkamera verfügt über einen eingebauten wiederaufladbaren akku mit 4400 mAh und kann über das oben montierte Solarpanel mit Strom versorgt werden.
ZnačkaCEYOMUR #ad
VýrobceCEYOMUR #ad
Výška3.74
Délka5.63
Šířka4.21
ModelkaCY95

8. iZEEKER

#ad

Divoká kamera Duální objektiv 4 K, H.264 Ultra HD videa 0,1 s doba spuštění pro pozorování zvěře s 32 GB SD kartou a 4 bateriemi, IZEEKER 48 MP WLAN kamera pro divoké zvěře s nočním viděním hvězdného světla

#ad
iZEEKER #ad - Nový režim obnovy a více funkcí pokud si obrázky přejete na divoké kameře, můžete je zvětšit a zmenšit, 1-10 nastavení fotografií, jako je časovač, abyste si mohli prohlédnout každý detail pořízeného motivu.48 mp kvalitní fotografie a 4k ultra hd video vybaveno 3 vysoce pixelovými obrazovými senzory, objektiv s velkou clonou pro snímky při hvězdném světle a 2 výkonnými 850nm LED s nízkou září, 2 různými objektivy jeden HD objektiv bez zkreslení pro snímky za denního světla, kamera se dvěma objektivy má jasnější 48 MP obrázky a tekuté kapalkapalkapalkapalkapalkapalUltra HD videa s menším šumem obrazu a živějšími detaily.

Inovativní design, duální objektivní & vynikající noční vidění s hvězdami se dvěma pokročilými optickými objektivy pořizuje tato divoká kamera jasné plně barevné obrázky a videa za denního světla a pomocí svých infračervených senzorů se automaticky přizpůsobí různým světelným podmínkám.

I při špatných světelných podmínkách můžete obdržet fotografie a filmový materiál v barvě. Má neuvěřitelně vynikající noční vidění hvězdného světla. Můžete je přehrávat jasněji a plynuleji a ušetřit až 80 % místa na paměťové kartě ve srovnání s MJPG videy, která se používají téměř ve všech kamerách. Mezitím můžete videoklip s tlačítky přehrávat rychleji nebo pomaleji než originální rychlost. 3 pir senzory zajišťují, pokud je detekován pohyb. H.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška2.99
Délka5.31
Hmotnost0.68
Šířka3.94
ModelkaiG600
Záruka1 jahr garantie.

9. VOOPEAK

#ad

Duální objektiv, vodotěsná, 60 MP, noční vidění, hvězdné světlo, solární kamer, pro venkovní sledování divoké zvěře, WLAN 4K, 30 FPS, Bluetooth kamera s dobou spouštění 0,1S IMX458, senzory IP66

#ad
VOOPEAK #ad - Kromě toho lze rozlišení videa nastavit také na 2K 60 FPS a 1080p 60 FPS. Se sytostí 2, 4palcového lcd displeje si můžete užívat živý svět divoké zvěře. S aplikací připojení wifi bluetooth můžete nastavit nastavení lovecké kamery přímo na svém telefonu, a to i na místech, který přepíše předchozí soubor, nikoli domácí WiFi.

Upgrade solárního provozu a komprese videa h. 265 vybaveno integrovaným napájecím zdrojem 4 400 mah. 60 mp jasný obraz a 4k uhd 30 fps nativní video s obrazovým senzorem sony imx458, čipem novatek 96670 a 6vrstvým prémiovým skleněným širokoúhlým objektivem získáte více detailů o divokých zvířatech, ať už ve dne nebo v noci. Další funkce a možnosti použití 3 režimy fotografování fotografie, vodotěsnost ip66, 120° širokoúhlý, sledování divoké zvěře, časosběr, ochrana heslem, s nasycením 2, noční vidění 65 stop, rychlost spouštění 0, video, aktivovaný IR noční vidění.

Současně využívá pokročilé videozáznamy H. 265 4k 30fps s jasnější reprodukcí zvuku a šetří tak až 90 % paměti paměťové karty ve srovnání s videy MJPG, která se používají téměř ve všech divokých kamerách. S touto funkcí můžete také zobrazit živý náhled obrázků a videí na fotoaparátu. Solární design vám umožňuje nepřerušované napájení bez časté výměny baterií. Funkce kamery s nočním viděním s hvězdným světlem, která byla vyvinuta pro nejlepší zážitek z nočního vidění, můžete při slabém osvětlení během dne a za měsíčního světla v noci pořizovat neuvěřitelně jasné barevné obrázky a videa.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad
Záruka1.

10. Deerthere

#ad

Deerthere Wildkamera für den Außenbereich Nachtsicht 4K 48MP 0,05 s Auslösezeit 30 Meter 130° IP66 Jagdkamera Wasserdicht mit 46 IR-LEDs Nicht Hell

#ad
Deerthere #ad - Diese leistungsstarke kombination ermöglicht es der Kamera, was ideal für die vollständige Überwachung ist. Fortschrittliche 46 nicht helle LEDs sorgen für klare und lebendige Nachtbilder. Die ultrahohe verdeckung dieser kamera, die Jagd, die Sicherheit zu Hause oder die Überwachung des Bauernhofs, Sie können sich darauf verlassen, dass sie diskret und diskret bleibt.

Ob für die tierbeobachtung, sorgt dafür, kombiniert mit nicht hellen LEDs und Umgebungsfarbmustern, dass es leicht lustige und unerwartete Bilder aufnimmt. Das bewegungserkennungsmodul kann bewegungen aus einer Entfernung von bis zu 30 Metern erkennen und nicht helle LEDs sorgen für ausreichende Beleuchtung in diesem Bereich. Robustes ip66-wasserdichtes und staubdichtes design: die deerthere 4k gelände-spielkamera ist aus hochwertigen Materialien und einem strengen Prozess hergestellt. Mit bis zu 180 tagen standby-Zeit können Sie sich auf seine dauerhafte Leistung verlassen. Sie können aus drei aufnahme-intervallen 5 Sekunden, um die sich am schnellsten bewegenden Objekte schnell, 15 Sekunden wählen, genau und zuverlässig zu erfassen.

Die integrierten lautsprecher sorgen für einen realistischen Klang für ein wirklich immersives Erlebnis. Crystal clear 4k video und 48mp bild: unsere tracking-kamera unterstützt unglaublich detaillierte Videos bis zu 4K Auflösung und hochauflösende Bilder von 48 MB. Breiter erfassungsbereich von 130°: unsere kamera bietet einen breiten erfassungswinkel von 130°, scharfe fotos und videos über große Entfernungen aufzunehmen, wodurch sie noch mehr Action erfassen kann.
ZnačkaDeerthere #ad
Výrobce‎Shenzhen Yuyan Intelligent Technology Co., Ltd #ad
Výška2.87
Délka5.51
Hmotnost300
Šířka3.86