Top 10 Zeugnisse Mappe Jungs – Rozšiřovací složky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROTH

#ad

ROTH Desky na svědectví Koňské sny, s 10 průhlednými pouzdry A4, na dokumenty

#ad
ROTH #ad - Krásné – elegantní designová složka s motivem koně je vysoce kvalitní průhledné desky pro všechny žáky. Perfektní pro začátek školního roku nebo na změnu roku pro dívky.

Ty jsou pevně vázány v pouzdře, a proto mají dlouhou životnost a jsou bezpečné. Praktické – na fialovém krytu září kůň obklopený levandulí. Uklizené – obsahuje 10 průhledných obalů a4 až pro 20 dokumentů. Díky neobvyklému designu jezdce se pořadač na svědectví stane středem pozornosti. Chrání svědectví trvale a spolehlivě. Geniální – vysoce kvalitní a stylová složka na dokumenty s designem nabízí spoustu místa pro třídění a uspořádání listin, osvědčení a jiných dokumentů. DÁrek – pro děti a mládež vhodný dárek s neobvyklým motivem pro základní školu, střední školu nebo gymnázium.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Číslo dílu89175

2. ROTH

#ad

Blue, s 12 průhlednými obaly A4, rozšiřitelné, ROTH Desky na vysvědčení Metallium s knihovními šrouby

#ad
ROTH #ad - Trvale a spolehlivě chrání svědectví. Uklizené – obsahuje 12 průhledných obalů a4 pro 24 dokumentů a lze je libovolně rozšířit pomocí knižních šroubů. Včetně vložek pro ukládání dokumentů je vhodné pro dokumenty.

Krásná – elegantní kovová složka v modré barvě je jednoduchý a velmi kvalitní pořadač pro všechny žáky. Geniální – vysoce kvalitní desky na dokumenty v metalickém vzhledu nabízí spoustu místa pro třídění a uspořádání listin, posudků a jiných dokumentů. Dárek – vhodný dárek pro děti a mládež s jednoduchým designem pro základní školu, střední školu nebo střední školu. Praktické – fóliový nápis na přední straně barevné a stabilní složky dokumentů. Perfektní pro začátek školy nebo pro změnu roku pro chlapce a dívky. Gumový pásek na vazbě na knihu zajišťuje pořadač.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Výška0.39
Délka116.93
Hmotnost0.88
Šířka82.68
Číslo dílu88566
Modelka88566

3. ROTH

#ad

Rozšiřitelná, ROTH Desky na osvědčení Bicolor s knižními šrouby, šedá Denim Blue, s 12 průhlednými pouzdry A4

#ad
ROTH #ad - Praktické – fóliový nápis na přední straně barevné a stabilní složky na dokumenty. Uklizené – obsahuje 12 průhledných obalů a4 na 24 dokumentů a lze je libovolně rozšiřovat pomocí knižních šroubů.

GeniÁlnÍ – kvalitní desky na dokumenty ve dvoubarevném designu nabízí spoustu místa pro třídění a uspořádání listin, osvědčení a jiných dokumentů. Perfektní pro začátek školního roku nebo na změnu roku pro chlapce a dívky. Chrání svědectví trvale a spolehlivě. Včetně vložek pro uchovávání dokumentů jsou vhodné pro dokumenty. Krásné – elegantní dvoubarevná složka v modré barvě je jednoduchá a velmi kvalitní průhledná deska pro všechny žáky. DÁrek – pro děti a mládež vhodný dárek s jednoduchým designem pro základní školu, střední školu nebo gymnázium.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Výška0.39
Délka116.93
Hmotnost0.88
Šířka82.68
Číslo dílu88562
Modelka88562

4. Goldi-Design

#ad

Goldi-Design Desky na svědectví Roztomilá dívka bílá personalizovaná se jménem 100% vlněná plstěná obálka a průhledem DIN A4 s 20 pouzdry

#ad
Goldi-Design #ad - Personalizace: vytvořte si složku s osvědčením se jménem vašeho dítěte, pro individuální charakter. Mnohostranné použití: ideální pro dívky, je tato složka na svědectví věrným společníkem po celou dobu školy.

Prémiový materiál: obálka desky je vyrobena z kvalitní 100% vlněné plsti, která nejen elegantně vypadá, ale má také dlouhou životnost. Praktický design: desky poskytují dostatek místa pro školní osvědčení a díky zásuvným fóliím A4 je udrží bezpečně na svém místě. Pečlivé zpracování: každá složka je ozdobena nákladným vločkovým potiskem.
ZnačkaGoldi-Design #ad
VýrobceGoldi-Design #ad
Číslo díluZMFZ0005SM

5. ROTH

#ad

ROTH Desky na vysvědčení Spectrum se šrouby, A4, rozšiřitelné mátová, 12 vložek

#ad
ROTH #ad - Krásná – ušlechtilá složka spectrum v mátě je jednoduchý a velmi kvalitní pořadač pro všechny žáky. Perfektní pro začátek školy nebo pro změnu roku pro chlapce a dívky.

Praktické – fóliový nápis na přední straně barevné a stabilní složky dokumentů. Uklizené – obsahuje 12 průhledných obalů a4 pro 24 dokumentů a lze je libovolně rozšířit pomocí knižních šroubů. Trvale a spolehlivě chrání svědectví. Dárek – vhodný dárek pro děti a mládež s jednoduchým designem pro základní školu, střední školu nebo střední školu. Včetně vložek pro ukládání dokumentů je vhodné pro dokumenty. Geniální – vysoce kvalitní desky na dokumenty v dvoubarevném designu nabízí spoustu místa pro třídění a uspořádání listin, posudků a jiných dokumentů.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Číslo dílu89311

6. CreaDesign

#ad

26,7 x 32,7 x 1 cm, Dětská složka na svědectví se jménem, CreaDesign, A4, zadní strana černá, složka na svědectví pampeliška růžová s 10 průhlednými pouzdry

#ad
CreaDesign #ad - Možné i bez jména, prosím nechte pole prázdné. Rozměry pořadače: 26, 7 cm. MateriÁl: zadní strana: černý nylon, zadní strana: umělá kůže černá, přední strana: potištěná polyesterová látka Zadní strana a přední strana zesílená lepenkou.

Odpovídá jedné velikosti pro osvědčení din A4. Součástí balení je 10 obalů, 7 x 32, lze naplnit až 20 pouzder. Sdělte personalizaci: klikněte na "nyní přizpůsobit" a zadejte požadovanou personalizaci pro Váš pořadač s osvědčením. Jedinečnost: díky uvedenému jménu jsou tyto dětské desky na dokumenty skvělým uložením osvědčení. Provedení pořadače na osvědčení: s 10 průhlednými pouzdry.
ZnačkaCreaDesign #ad
VýrobceCreaDesign #ad
Výška0.39
Délka12.87
Hmotnost0.71
Šířka10.51
Číslo díluZ-M-1136-02
ModelkaZ-M-1136-02

7. Grupo Erik

#ad

Heftmapppe A4 Schule Zubehör Heftbox A4 Schulranzen Eckspanner Ordnungsmappe, Grupo Erik Mappe A4 Premium, Sammelmappe A4 Quidditsch Goldene Schnatz Harry Potter Fanartikel Dokumentenmappe A4

#ad
Grupo Erik #ad - Mehrzweck-ordnungsmappe – einschlagmappe mit 3 klappen mit gummizug. Immer mit 100 % offiziellen Lizenzen. Unsere premium qualität zeichnet sich durch den 2 mm starken Karton und den elastischen Öffnungsmechanismus aus - eine ideale Schulmappe für den intensiven Einsatz.

Ein eckspanner mit Quidditch Motiv Goldene Schnatz. Format: 24 × 34 cm A4. Erik - unsere produkte sind nur aus den besten Materialien gefertigt, die sich durch ihre hochwertige und langlebige Qualität unterscheiden. Wir achten sorgfältig darauf, dass die Produkte gut verpackt und geschützt sind, um eine reibungslose Lieferung zu gewährleisten. Diese einschlagmappe passt sich ihren bedürfnisse perfekt an, dank ihrer Funktionalität und ihres einzigartigen und modischen Designs ist sie Ideal sowohl für die Schule als auch für das Büro.

Unsere premium qualität zeichnet sich durch den 2 mm starken Karton und den elastischen Öffnungsmechanismus aus eine ideale Schulmappe für den intensiven Einsatz. Ein eckspanner mit Quidditch Motiv Goldene Schnatz. Perfekte mappe von harry potter für das schuljahr. Immer mit 100 Percentage offiziellen Lizenzen. Format: 24 × 34 cm A4. Erik unsere produkte sind nur aus den besten Materialien gefertigt, die sich durch ihre hochwertige und langlebige Qualität unterscheiden.
ZnačkaGrupo Erik #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška13.39
Délka10.04
Hmotnost0.93
Šířka1.97
Číslo díluCSG0076
ModelkaCSG0076
ZárukaHerstellergarantie

8. Leitz

#ad

Leitz 45641095 Solid průhledná kniha PP A4, černá, 1 kus, 20 obalů

#ad
Leitz #ad - Hodí se do pevného odkládacího boxu, standardního úložného pořadače a košů na dopisy. S 20 pevně vázanými průhlednými pouzdry na dokumenty. Se štítkem na zadní straně pro snadné popisování obsahu.
ZnačkaLeitz #ad
VýrobceLeitz #ad
Výška0.51
Délka12.2
Hmotnost0.33
Šířka9.09
Číslo dílu45641095
Modelka45641095

9. Grupo Erik

#ad

Grupo Erik Mappe A4, Heftmapppe A4 Schule Zubehör Heftbox A4 Schulranzen Eckspanner Ordnungsmappe Star Wars Fanartikel, Sammelmappe A4 The Mandalorian Grogu Baby Yoda Dokumentenmappe A4

#ad
Grupo Erik #ad - Diese einschlagmappe passt sich ihren bedürfnisse perfekt an, dank ihrer Funktionalität und ihres einzigartigen und modischen Designs ist sie Ideal sowohl für die Schule als auch für das Büro. Ein eckspanner mit Motiv cvon Gorgu Baby Yoda.

Wir achten sorgfältig darauf, dass die Produkte gut verpackt und geschützt sind, um eine reibungslose Lieferung zu gewährleisten. Format: 24 × 34 cm A4. Unsere premium qualität zeichnet sich durch den 2 mm starken Karton und den elastischen Öffnungsmechanismus aus - eine ideale Schulmappe für den intensiven Einsatz. Erik - unsere produkte sind nur aus den besten Materialien gefertigt, die sich durch ihre hochwertige und langlebige Qualität unterscheiden.

Immer mit 100 % offiziellen Lizenzen. Mehrzweck-ordnungsmappe – einschlagmappe mit 3 klappen mit gummizug. Mit dieser sammelmappe gehen keine Papiere mehr verloren, ob in der Schule oder im Büro, jedes Blatt hat seinen Platz. Perfekte mappe von the mandalorian child aus der star wars saga für das Schuljahr.
ZnačkaGrupo Erik #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška13.39
Délka10.04
Hmotnost0
Šířka1.97
Číslo díluCSG0079
ModelkaCSG0079
ZárukaHerstellergarantie

10. ROTH

#ad

S 10 průhlednými pouzdry A4, vhodné na dokumenty, fotbalová mapa, ROTH Desky na svědectví Fotbalová hvězda s fóliovým efektem

#ad
ROTH #ad - Díky lesklé fólii se pořadač na svědectví stane poutačem pozornosti. DÁrek – pro děti a mládež vhodný dárek s neobvyklým motivem pro základní školu, střední školu nebo gymnázium.

Chrání svědectví trvale a spolehlivě. Ty jsou pevně vázány v pouzdře, a proto mají dlouhou životnost a jsou bezpečné. Perfektní pro začátek školního roku nebo na změnu roku pro chlapce. Praktické – dynamický fotbalista září v této sportovní složce v zelené a tyrkysové barvě. GeniÁlnÍ – kvalitní a stylová složka na dokumenty s designem a efektovou fólií nabízí spoustu místa pro třídění a uspořádání listin, osvědčení a jiných dokumentů.

Uklizené – obsahuje 10 průhledných obalů a4 až pro 20 dokumentů. Krásné – elegantní designová složka s fotbalovým motivem je vysoce kvalitní průhledné desky pro všechny žáky.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Číslo dílu88582
Modelka88582