Top 10 Zigarettenanzünder Verlängerung – Zapalovač cigaret do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weiss - More Power +

#ad

Prodlužovací kabel 12 V 1,50 m do auta zapalovač cigaret zásuvka do zapalovače cigaret 16AWG / 15A / 12V / 24V od Weiss – More Power +

#ad
Weiss - More Power + #ad - Oblast použití – s prodlužovacím kabelem do auta 12 v / 24 v lze provozovat různé elektrické přístroje jako např. Rozsah dodávky – 1× 1, 50 metru prodloužení zapalovače cigaret 12 V / 24 V od bílé – More Power +.

Teleskopický dalekohled, topné stropy, vzduchový kompresor, mobilní telefon, smartphone, tablety, prasátko, chladnička, varné přístroje, elektrické vyhřívání sedadel, auto TV atd. Technické údaje – délka kabelu: 1, 50 metru | vstupní napětí: dc 12 v – 24 v | pracovní výkon: až 180 W na 12 V / až 360 W na 24 V.

Kompaktní design – prodlužovací kabel do auta lze bez problémů složit, pokud ho nepoužíváte, a tak jej lze úsporně přepravovat. Velká plocha – praktické prodloužení zapalovače cigaret o délce 1, 50 metrů spolehlivě zajistí vaše přístroje nejen v interiéru celého vozidla, ať už v přední nebo zadní části auta, ale samozřejmě také mimo vozidlo.
ZnačkaWeiss - More Power + #ad
VýrobceWeiss - More Power + #ad
Číslo dílu8014213
Modelka8014213

2. LEICESTERCN

#ad

3,1 m 12 V/24 V prodlužovací kabel do auta pro zapalovač cigaret prachotěsný vodotěsný držák na baterie do auta Alligator Clip zásuvka adaptér svorkový aligátor, klip, vícestcestný

#ad
LEICESTERCN #ad - Všechny produkty v obchodě LeicesterCN mohou vystavovat faktury z DPH. Vysoká kvalita: 3, prachotěsný, 1 m 12 v / 24 v 15 a alligator clip zapalovač zapalovač zapalovač, vodotěsný.

Několik použití: vhodné pro každé vozidlo 12 v / 24 v zásuvku a použití s každým zařízením 12 V/24 V, autobaterií, motocyklovou baterií, kamionovou baterií a všemi 12 V / 24 V bateriemi. Vysoce kvalitní výrobky přinášejí různé pocity. Bezpečnost: klipy a zástrčky zapalovače cigaret jsou z izolujícího plastu, aby poskytly bezpečnou ochranu pro váš provoz.

V případě potřeby se obraťte na zákaznický servis. Záruka 12 měsíců: pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni s naším produktem nebo službami, kontaktujte nás prosím nejdříve, jsme odpovědní za všechny neočekávané problémy. Všechny kabely jsou 100% testovány: jakékoliv otevírání, nesprávně propojené a sestřelené kabely nejsou povoleny.
ZnačkaLEICESTERCN #ad
VýrobceLEICESTERCN #ad
Číslo díluLST-DE-Câble01
ModelkaLST-DE-Câble01

3. URAQT

#ad

4,6 m, více energie +, se 3 15 A pojistkami, prodlužovací kabel do zapalovače cigaret, 17 AWG konektor, URAQT Prodlužovací kabel do auta, univerzální vodotěsný prodlužovací kabel, DC, 12 V – 24 V

#ad
URAQT #ad - Ervený led displej zobrazuje pracovní stav zařízení, aby se zabránilo nehodám. Rozsáhlá ochrana pro vás a váš přístroj. Vodotěsný a prachotěsný tento 17awg prodlužovací kabel pro zapalovač cigaret má ochranný kryt odolný vůči vodě a prachu. Je dobrým společníkem pro kempování a cestování. Vysoce výkonný výstup 12 v – 24 V, dobrá vodivost a vysoká efektivita práce.

Bezpečné a spolehlivé prodlužovací kabel do zapalovače cigaret je vybaven 3 pojistkami 15 a, které účinně zabraňují přehřátí a zkratu. Je to perfektní příslušenství pro vaše auto, vhodný pro všechny přístroje 12 v – 24 V, lampy, elektrické deky, elektrické vyhřívání sedadel, chladicí boxy, vysavače, jako jsou čerpadla, člun a další. Při nepoužívání můžete kryt zakrýt, aby se zabránilo vniknutí prachu, čímž lze účinně chránit vnitřní obvod a prodloužit životnost. Specifikacedélka kabelu: 4, 6 m; výstupní napětí: 12 v-24 v; trup je vyroben z pvc; s 3 x 15 a pojistkami.

Vysoká kvalita tento vodotěsný prodlužovací kabel pro zapalovač cigaret je vyroben z vysoce kvalitního měděného drátu, stabilní přenos proudu, který je velmi pevný a s dlouhou životností. Vodivost 17 awg zajišťuje bezpečné spojení. Iroké použití tento prodlužovací kabel do zapalovače cigaret je vhodný pro všechny typy 12 v – 24 v automobilové zásuvky, chladničky do auta, automobilové televize, pneumatická čerpadla, ventilátory atd. Toto prodloužení pro zapalovač cigaret je dostatečně dlouhé, aby se vešlo na zadní sedadlo auta.
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Hmotnost0.6
Číslo díluU4-DYQ210707-FBA
ModelkaYJ-MCB041-2

4. KUNCAN

#ad

16 AWG, Luftkompressor 7,3 m, Stecker auf Buchse, Zigarettenanzünder-Verlängerungskabel – 12 V Auto-Verlängerungskabel, 15 A Sicherung für Reifenpumpe, Verlängerungskabel mit LED-Lichtern

#ad
KUNCAN #ad - Typ: 12 v 24 v zigarettenanzünder-buchse auf stecker-verlängerungskabel; Design zur Verlängerung Ihrer 12 Volt ~ 24 Volt Stromquelle bei Reisen mit Ihrem Auto. Vielfältige nutzungsmöglichkeiten: Über eine zigarettenanzünder-buchse verbinden sie sich mit ihrer luftkomresse, Kühler, elektronischer Rohling, Luftpumpe, Reifenfüller, DVD-Player, haben eine breite Palette an Anwendungen in Wohnmobilen, Staubsauger und anderen 12/24 V Auto-Kits, 12 V Kühlschrank, Booten, LKWs usw.

Zigarettenanzünder-verlängerungskabel, 2 m, stecker auf buchse, stecker auf buchse, kann direkt in den Zigarettenanzünder des Fahrzeugs gesteckt werden, 6, um Ihre 12 Volt ~ 24 Volt Stromquelle auf Reisen zu verlängern.

Ein stecker auf eine Buchse. Schützt beide stecker, verhindert Schäden an Ihren Geräten durch Hochstrom und Kurzschluss. Kfz-ladegerät-verlängerungskabel: spt-2 16awg. 2c, 3 m. Eingebaute 15 a sicherung, länge: 7, geeignet für Spannung: DC 12 V bis 24 V. Sicherheitsschutz: eingebaute 15a-sicherung, Überlast- und Kurzschlussschutz.
ZnačkaKUNCAN #ad
VýrobceKUNCAN #ad
Výška2.36
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluKC-CA-60
ModelkaKC-CA-60

5. CUZEC

#ad

1,2 m, CUZEC CU10181B Adapter-Steckdose mit Ösenanschluss

#ad
CUZEC #ad - Wetterfest: eine wasserdichte kappe schützt die Buchse vor den Elementen. Dauerhaft direkt an ihre batterie anschließen und Hochleistungsgeräte verwenden, wodurch der Zigarettenanzünder geschützt wird.

Sie erhalten zusätzliche 15-Ann- und 25-Ann-Sicherung als Backup. Externer 15-a-sicherungsschutz sorgt für die sicherheit im falle eines Kurzschlusses und verhindert Schäden an Geräten durch hohen Überstrom. Hergestellt, um 12 volt und 24 Volt Geräte zu versorgen. Strapazierfähiges Kunststoffmaterial sorgt für Langlebigkeit und Langlebigkeit. Rot ist positiv und Schwarz negativ. 16 awg kabellänge beträgt 1, 2 m, die größe des Lochs in der Ringkabelschuh: 6, 3 mm.
ZnačkaCUZEC #ad
VýrobceCUZEC #ad
Číslo díluCU10181
ModelkaCU10181B

6. Dongge

#ad

Auto s 1 m 14 AWG připojovacím kabelem 20 A, Dongge Vysoce výkonná zásuvka zapalovače cigaret vodotěsná Marine Grade 12 V / 24 V DC zásuvka do zapalovače zásuvka pro člun, motorku

#ad
Dongge #ad - Vestavná zásuvka pro auto, čluny, karavany nebo motocykly, rozvaděč zásuvek nabízí více využitelných přípojek, zásuvka je chráněna proti stříkající vodě a prachotěsná instalace přes připojení k elektronice vozidla, nákladní automobily, ideální také pro vozidla bez přípojky zapalovače cigaret.

Pojistková skříňka má zabudovanou pojistku 20 a. Vhodné pro vysoce výkonné přístroje, autochladničky, ohřívače vody, motocyklech, jako jsou vzduchová čerpadla, . Těžký 14awg kabel podporuje vysoký proud 20 a.

Vnitřní průměr přípojky s oky 8, červený kabel plus autobaterie, černý kabel - minus / GND, 2 mm, snadná obsluha. Vstup: 12v-24v dc | výstup: 12v-24v dc / proud: 20a, délka kabelu: 1 m, průřez kabelu: 2 čtverec. Asto se používá při montáži nebo výměně zapalovačů v motorových vozidlech, rýžovar, střídače, lodích atd.
ZnačkaDongge #ad
VýrobceLUODOGN #ad
Délka1

7. Dongge

#ad

Vodotěsná, 14 AWG, 20 A, 25 A, Dongge 1,2 m zásuvka do zapalovače cigaret do auta, adaptér pro 12 V/24 V DC, motocykl, člun, auto, námořní třída, zapalovač cigaret

#ad
Dongge #ad - Zajištění kvality z čistého měděného jádra, zapalovač cigaret se závitem a lze jej upevnit v požadované poloze. Délka 1, 3 mm, 2 m. Vhodné pro vysoce výkonné vybavení, jako jsou vzduchové čerpadla, invertory, rýžových cookers, refrigerátory, motorických cyklech, atd.

S prachotěsným a vodotěsným uzávěrem. Zajištění kvality. Iroce se používá při instalaci nebo náhradě světel cigaret v automobilech, ohřívače vody, lodích atd. Kontaktujte nás, pokud narazíte na problémy. Těžký 14awg kabel podporuje vysoký proud 20 a. Pojistková skříňka má zabudovanou pojistku 20 A, která dokáže autobaterii dobře chránit.

Vyřešíme vám to během 24 hodin. Dodávka se dvěma náhradními pojistkami 20 A, 25 A. Lze použít pro všechny přístroje s napájecím zdrojem zapalovače cigaret. Svorky s očky z čisté mědi s vnitřním průměrem 8, červený kabel plus autobaterie Plus, černý kabel plus autobaterie minus/GND pro snadné použití.
ZnačkaDongge #ad
VýrobceLUODONG #ad
Číslo díluCZX661.2
ModelkaCZX661.2
ZárukaZáruka 2 roky

8. Enisina

#ad

Zapalovač cigaret do zapalovače, vodotěsný Marine Grade DC 12 V/24 V 2násobný adaptér do zapalovače do auta, s pojistkou 15A CL06

#ad
Enisina #ad - Pojistka se skládá z vysoce kvalitní slitiny zinku a izolačního plastu. Zapalovač cigaret s kabelem 16 AWG, plná délka 60 cm. Pojistku lze jednoduše zasunout a vyměnit. Celkem 2 x dc 12 v/24 v výstupy na zapalovači cigaret. Zásuvka do zapalovače cigaret je dodávána s drátem snadno a snadno se instaluje. Pojistka se skládá z vysoce kvalitní slitiny zinku a izolačního plastu.
ZnačkaEnisina #ad
VýrobceEnisina #ad
Výška1.97
Délka5.47
Šířka3.94
Číslo díluCL06
ModelkaCL06

9. RWUJILONG

#ad

Verlängerungskabel mit 15 A Sicherung und LED-Lichtern, 12 V/24 V, Verlängerungskabel für Zigarettenanzünder, robustes Zigarettenanzünder-Verlängerungskabel – Zigarettenanzünder-Stecker auf Buchse

#ad
RWUJILONG #ad - Sicherheitsschutz mit roter led-kontrollleuchte, leuchtet es beim Arbeiten, eingebauter 15-A-Sicherung für Überlastschutz, um mehrere Operationen zu vermeiden. Viel sicherer und langlebiger als Kunststoffstecker auf dem Markt. Lieferumfang: 12 v/24 v verlängerungskabel mit zigarettezünder-stecker, wenn sie irgendwelche Probleme über die Qualität oder andere Fragen haben, 16 AWG x 1, 15 A Sicherung Ersatz.

Zusätzlich mit einer 15-A-Sicherung als Ersatz ausgestattet. Schnelle verbindung zigarettezünder-verlängerungskabel einfach in eine 12-Volt-Steckdose einstecken und eine einfach zu bedienende 12-Volt-Port-Verlängerung erstellen. Hochleistungsstecker der zigarettezünder-stecker ist aus schwarzem Bakelit-Material, Lichtbogenbeständigkeit, hohe Beständigkeit, hoher Netzstecker – Härte, Hitzebeständigkeit. Kontaktieren sie uns einfach, wir werden das Problem für Sie per Ersatz oder Rück nehmen. Kabelspezifikation 12 volt zigarettezünder-verlängerungskabel spezifikationen: spt-2 16 awG 1, 100 % UL-zertifizierter Kupferdraht – hohe Leitfähigkeit, 31 mm² / 2C, geringer Widerstand und weich, Länge: 792, 5 cm, kann beliebig gebogen werden.

Wasserfeste kappe das kabel des zigarettezünders auf Buchse verfügt über eine Wasser- und Staubschutzkappe, um die 12-Volt-Buchse vor den Elementen zu schützen. Weit verbreitetversorgen sie ihre lieblings-12-volt-geräte direkt über eine 12-Volt-Steckdose, Luftkompressor, Vakuum, Kaffeemaschine, Kühler, Reifenpumpen, Wechselrichter, Kühlschrank, wie Reifenfüller, Staubsauger und mehr.
ZnačkaRWUJILONG #ad
VýrobceWEITU-US #ad
Číslo dílusku008-EC26FT
ModelkaCigarette Lighter Extension Cord 26.1FT

10. Duttek

#ad

Duttek USB Panel Unterputz Kabel, Boot, 2 x USB 3.0 Stecker auf Buchse Verlängerungsmontage Armaturenbrett Halterung,USB Einbaubuchse für Auto, Motorrad 1M/3.3 FT Runder Doppel USB 3.0

#ad
Duttek #ad - Usb steckdose auto einbau kabel: ideal zum erweitern und Vervollständigen von Datenübertragungen in Autos, Schiffe und Motorrädern, USB Einbaubuchse mit einfachem Zugang zu Zubehör-Eingängen.

Usb buchse einbau panel kabel besteht aus hochwertigen materialien und ist ein gutes Heavy Duty Kabel. Sie können dieses USB 3. 0 installationskabel als verlängerung verwenden, nicht nur für Autos, Schiffe, sondern auch für Studios, Motorrad-Armaturenbrett, die Sie besitzen. Usb einbaubuchse länge: 1 m. Usb panel kabel für Auto, Boot und Motorrad. Das runde usb3.

0 panel instrumententafel kabel ist männlich zu weiblich mit einer Schnalle für einfache Installation. Verwenden sie unter normalen umständen ein vorhandenes Loch in der Instrumententafel oder schneiden Sie ein Loch hinein, dann klemmen Sie es in die Fassung, um es mit dem Fahrzeug zu spülen, Boot und Motor. Usb einbaubuchse auto waschkabel ist langlebig.
ZnačkaDuttek #ad
VýrobceDuttek #ad
Číslo díluDUK-00479
ModelkaDUK-00479