Top 9 Sennheiser Kopfhörer – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sennheiser

#ad

Kabelový headset pro uvolněné hraní, jednotná velikost, černá, skládací – 3,5mm jack konektor, vysoký komfort, e-learning, Sennheiser PC 5.2 CHAT, mikrofon s potlačením okolního šumu

#ad
Sennheiser #ad - 3, 5 mm zdířka – lze bez problémů připojit k přístrojům se standardními 3, 5mm přípojkami. Jsou tak pohodlné, že můžete sluchátka s mikrofonem nosit celý den. Kompatibilita: pc, mac osx, xbox one a ostatní zařízení s 3, 5mm jack vstupem.

Komfortní design – sennheiser pc headset je dimenzován na komfort a přesně padnoucí – bez sklouzávání. Nic vás neodvrátí od vaší práce. Jednotlivá 3, 5 mm zdířka. Pohyblivý mikrofon – vytáhněte mikrofon pro jasnou komunikaci v domácí kanceláři v blízkosti úst a pokud mikrofon nepotřebujete, odsuňte jej až o 180°.

Hlava s potlačením hluku – váš hlas je díky mikrofonu potlačujícímu hluk zřetelně slyšet. Nastavitelný mikrofon – rameno lze otáčet o 180 stupňů, aby se při nepoužívání nedostalo do cesty. Soustředěný při práci – headset s mikrofonem má měkké náušníky.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.24
Šířka2.95
Číslo dílu508377
Modelka508377
Záruka2 roky

2. Sennheiser

#ad

Pro online výuku hovorů, Sennheiser PC 8.2 USB-On-Ear Headset PC, více barev, integrovaná regulace hlasitosti, sluchátka s kabelem, mikrofon potlačující hluk, jednotná velikost

#ad
Sennheiser #ad - Sada sluchátek usb + zvuková karta v linii s regulací intenzity hluku a ztlumení zvuku – s dodávanou zvukovou kartou můžete ovládat hlasitost a ztlumit. Lehká sada sluchátek stereo s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem mají bezpečně sedící hlavovou ramínku a měkké náušníky, které se příjemně nosí – tak se můžete plně soustředit na svou práci.

Jasná komunikace – pc náhlavní souprava má mikrofon potlačující hluk. Sada usb sluchátek s nepříhodným mikrofonem – pokud nepotřebujete hlasový chat, rameno mikrofonu jednoduše otočíte libovolným směrem. Díky tomu můžete jasně komunikovat s přáteli, dalšími hráči a kolegy v domácí kanceláři. Usb připojení – náhlavní soupravu pc 8. 2 lze bez problémů připojit přes usb-A k PC a Mac, takže instalace je rychlá a snadná.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.29
Šířka2.95
Číslo dílu1000446
Modelka1000446
Záruka2 roky výrobce Warranty

3. Sennheiser

#ad

PC a notebooky, online hovory a výuka – kompatibilní s Mac, EPOS I Sennheiser PC 7 USB – lehký jednostranný On-Ear Headset PC – sluchátka s kabelem – pasivní mikrofon s potlačením šumu

#ad
Sennheiser #ad - Ucho je volné, takže můžete vnímat i své okolí. Pc 7 usb headset lze bez problémů připojit k počítači Mac, PC a laptopu. Dlouhá životnost – pc headset je vyroben z robustních materiálů a vhodný pro každodenní použití – také v domácí kanceláři.

Mysleli jsme na všechno – prodlužte životnost náhlavní soupravy s náhradními náušníky a dalšími náhradními díly, které jsou k dispozici na webových stránkách Sennheiser. Pokud mikrofon nepotřebujete, jednoduše jej odšroubujte. Tak zůstane váš headset vždy ve vynikajícím stavu.

Headset usb s nesprávným mikrofonem – váš hlas bude slyšet jasně, když mikrofon přitáhnete do blízkosti úst. Lehké jednostranné sluchátko s mikrofonem – bezpečně sedící hlavový třmen je tak pohodlný, že můžete headset s mikrofonem nosit celý den. Usb připojení plug & play – žádná komplikovaná instalace.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.14
Šířka2.5
Číslo dílu504196
Modelka504196
Záruka2 roky manufactorer

4. Sennheiser

#ad

Sennheiser- sluchatka s mikrofonem k PC 8,barva cerna

#ad
Sennheiser #ad - Kompatibilita plug-and play – zapomeňte na komplikovanou instalaci. Nestřízený mikrofon – usb headset má flexibilní mikrofon potlačující hluk, který umožňuje jasnou a zřetelnou komunikaci.

Usb + inline zvuková karta s regulací hlasitosti / přepínání hlasitosti – vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s regulací hlasitosti a ztlumením. Lehká usb stereo sada sluchátek s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem byla vyvinuta pro maximální pohodlí, abyste se mohli soustředit na svou práci. Sluchátka pc 8 jsou kompatibilní jak s PC, tak i s Mac. Dlouhá životnost – pc headset je vyroben z robustních materiálů a je vhodný pro každodenní použití – také v domácí kanceláři.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.19
Šířka2.5
Číslo dílu504197
Modelka504197
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Sennheiser

#ad

EPOS I Sennheiser PC 3.2 Chat; Noise-Cancelling Mikrofon; lehký; uvolněné hraní; vysoký komfort; minimalistický design; ovládání hovorů; skládací mikrofon – 2 x 3,5 mm jack; 3pólová konektivita

#ad
Sennheiser #ad - Zůstaňte zaměřeni na vaši práci – duální náušníky nabízejí přesně ten komfort, který potřebujete, abyste zůstali soustředěni po celý den.

UnidrekČnÍ mikrofon – pro jasnou komunikaci; natáhněte mikrofon nebo jej otočte až na 180 stupňů z cesty, pokud jej nepoužíváte. Plug-and-play – snadné spojení s dvojitými konektory 3, 5 mm. Výzva k důvěřování – již léta poskytujeme zákazníkům z blízka i na dálku produkty, na které se mohou spolehnout. Noise-cancelling boom arm – vychutnejte si čistý zvuk s technologií potlačení okolního šumu.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.26
Šířka2.95
Číslo dílu1000447
Modelka1000447
Záruka2 roky

6. Sennheiser

#ad

USB-C Schnellladung, Sennheiser CX 150BT Bluetooth 5.0 Kabelloser Kopfhörer, 10 Stunden Akkulaufzeit, Weiß CX 150BT Weiß, Zwei-Geräte-Konnektivität

#ad
Sennheiser #ad - Fortschrittliche drahtlose bluetooth 5 0-Technologie mit nahtloser Konnektivität mit Multiverbindungs-Pairing für zwei Geräte. Aac- und sbc-codec-unterstützung bietet erstklassige Klangqualität. Enthaltene komponenten: kopfhörer, kurzanleitung, Ohradapter-Set XS/S/M/L, USB-C-Ladekabel, Sicherheitshandbuch. Vier ohrspitzengrößen bieten optimale Passform für verbesserte Klangqualität und Umgebungsgeräuschisolierung. Anruf- und musikverwaltung über eine Drei-Tasten-Fernbedienung. 10 stunden akkulaufzeit und schnelles USB-C-Aufladen.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška0.24
Délka12.4
Hmotnost0.03
Šířka0.24
Číslo díluCX 150BT White
ModelkaCX 150BT White

7. Sennheiser

#ad

Vypnutí zvuku a potlačení šumu mikrofonu, vysoce kvalitní, inline hlasitost, EPOS PC 5 Chat Stereo Headset PC, Mac – online hovory, PC, sluchátka s kabelem, pro notebook

#ad
Sennheiser #ad - Hlava noise cancelling s nesprávným mikrofonem – vychutnejte si jasnou komunikaci s pasivním mikrofonem potlačujícím hluk.

Kompatibilní s notebooky, telefony, počítači a tablety s PC 5. Dlouhá životnost – náhlavní soupravy sennheiser jsou robustní a vhodné pro každodenní použití – také v domácí kanceláři. Mysleli jsme na všechno – pokud své náušníky někdy poškodíš nebo ztratíš, najdeš náhradu na našich webových stránkách. Lehká stereo sada sluchátek s mikrofonem – pohodlný a lehký design vám umožňuje pohodlně nosit sluchátka s mikrofonem po celý den, takže se můžete soustředit na svou práci.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceDemant Sound Epos Audio A/S #ad
Výška7.09
Délka23.62
Hmotnost0.04
Šířka7.87
Číslo dílu1000445
Modelka508328
Záruka2 roky warranty provided by the manufacturer

8. EPOS

#ad

PS4, PS5, flip-to-mute, kompatibilní s PC, modrá/černá, Epos Herní sluchátka I Sennheiser GSP 602, ergonomický, polstrování uší, Nintendo Switch, Xbox Series X & One, Mac, mikrofon potlačující hluk

#ad
EPOS #ad - Užívejte si vynikající a pohodlný tvar čelenky, který lze snadno přizpůsobit různým velikostem a tvarům hlavy. Ergonomicky nastavitelná – herní sluchátka mají kontaktní hlavu. Tato sluchátka jsou tak perfektním doplňkem k vašemu hernímu PC a hernímu notebooku.

Rozšířený systém reproduktorů – nové a vylepšené reproduktory s technologií epos nabízejí vysokou věrnost akustické reprodukce a výjimečný realismus pro lepší a ještě intenzivnější zážitek ze hry a zvuku. Výjimečný basový výkon, zvukové detaily a akustická jasnost pro nejlepší poziční a komunikační audio, které potřebujete ke hraní.

Komfortní design – headset s mikrofonem má náušníky z paměťové pěny. Ty udržují vaše uši chladné a nelepí se na kůži – pro větší komfort. High fidelity sound – uzavřená akustická sluchátka s kabelem gsp 601 nabízí vysoce kvalitní zvuk a lepší pasivní tlumení hluku, abyste byli fit pro profesionální hraní. Digitální zvukový proces – sluchátka s mikrofonem nabízejí výkon v nejlepší formě.
ZnačkaEPOS #ad
VýrobceSennheiser Communications #ad
Výška4.13
Délka9.45
Hmotnost0.79
Šířka8.66
Číslo díluGSP 602
ModelkaGSP 602
Záruka2 roky výrobce

9. Sennheiser

#ad

Schwarz, Sennheiser CX 80S In-Ear-Kopfhörer mit In-Line-EIN-Knopf-Fernbedienung

#ad
Sennheiser #ad - Hinweis: wenn die größe der ohrstöpselspitzen nicht mit der größe ihrer gehörgänge übereinstimmen oder das Headset nicht richtig in den Ohren getragen wird, erhalten Sie möglicherweise nicht die korrekten Klangqualitäten oder Anrufleistungen.

Unkomprimierter und ausgewogener Sennheiser-Sound, so dass Sie jedes Detail Ihrer Musik hören werden. Die intelligente fernbedienung mit einem Knopf macht es bequem, Musik abzuspielen und anzuhalten und Anrufe anzunehmen, ohne mit Ihrem Telefon umherumfummeln zu müssen. In-ear-design schafft einen sicheren Sitz zur Reduzierung von Umgebungsgeräuschen, damit Sie sich entspannen und sich auf die Musik konzentrieren können. Wechseln sie die ohrhörerspitzen in die, die besser in Ihre Ohren passen. Drei ohrstöpselgrößen s, m, l bieten eine individuelle Passform für persönlichen Komfort und Umgebungsgeräuschisolierung.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška4.33
Délka8.03
Hmotnost0.02
Šířka1.1
Číslo díluCX 80S
ModelkaCX 80S